LKS Żar Międzybrodzie Bialskie

Adres: ul. Strażacka 14, 34-312 Międzybrodzie Bialskie
Telefon(y): +48 606 486 027
WWW: http://lks-zarmiedzybrodzie.futbolowo.pl/

Prezes: Dariusz Gach
Kierownik: Tomasz Urbaniec
Trener: Jarosław Krystian

Rok założenia: 1947
Barwy: Zielono - Żółto - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Żaru Międzybrodzie
Pojemność stadionu: 300 miejsc (250 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 58m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Aleksander Droździkbramkarz
2Marcin Kozielskibramkarz
3Eryk Jaśkowiecobrońca
4Dominik Martyniakobrońca
5Łukasz Orawczakobrońca
6Robert Słowikobrońca
7Artur Dudziakpomocnik
8Mateusz Dudziakpomocnik
9Filip Głogoszpomocnik
10Tomasz Pieleszpomocnik
11Dominik Sitarzpomocnik
12Jarosław Ścieszkapomocnik
13Adrian Urbaniecpomocnik
14Jakub Waluśpomocnik
15Maciej Waluśpomocnik
16Dawid Kaspereknapastnik
17Ireneusz Luzaknapastnik
18Mateusz Stworanapastnik
19Kamil Urbaniecnapastnik

Najlepsi strzelcy

8
Jakub Waluś
5
Dawid Kasperek
2
Robert Słowik
1
Artur Dudziak
Mateusz Dudziak
Filip Głogosz
Eryk Jaśkowiec
Ireneusz Luzak
Dominik Sitarz
Mateusz Stwora
Adrian Urbaniec

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:00KAMiędzybrodzie6:3 (3:1)Godziszka
19.08.201816:30KABystra (k. Bielska)2:3 (0:2)Międzybrodzie
26.08.201817:00KAMiędzybrodzie3:4 (0:2)Rekord II
02.09.201816:00KAKaniów2:2 (1:2)Międzybrodzie
09.09.201817:00KAMiędzybrodzie1:4 (1:0)Hecznarowice
15.09.201816:00KAMiędzyrzecze1:3 (0:1)Międzybrodzie
23.09.201816:00KAMiędzybrodzie1:4 (1:3)Wilkowice
30.09.201816:00KACzechowice-Dz. II5:2 (2:1)Międzybrodzie
07.10.201816:00KAMiędzybrodzie0:3 (0:2)Bronów
13.10.201816:00KAPisarzowice0:2 (0:1)Międzybrodzie

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201817:00Międzybrodzie2:2 (1:2)Siódemka Tychy
28.07.201817:00Orzeł Wieprz0:6 (0:3)Międzybrodzie
02.08.201818:00Czernichów1:9 (0:4,0:2,1:3)Międzybrodzie
04.08.201817:00Międzybrodzie0:0BBTS Podbeskidzie U17
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1128
2Jasienica1123
3Bełk1123
4Ustroń1122
5Tychy II1117
6Łaziska Grn.1116
7Radziechowy1116
8Czechowice-Dz.1116
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1111
12Wilcza1111
13Goczałkowice1110
14Gaszowice1110
15Landek116
16Połomia114
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1131
2Drogomyśl1230
3Dankowice1226
4BKS Stal1226
5Bestwina1224
6Puńców1222
7Koszarawa Ż.1220
8Rekord II918
9Rajcza1117
10Góral1216
11Wisła1216
12Bestwinka1115
13Jaworze1212
14Zebrzydowice129
15Łękawica127
16Chybie125
17Kończyce M.123
18Pruchna122
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1125
2Pogwizdów1124
31909 Piast1124
4Pielgrzymowice1121
5Strumień1120
6Bąków1117
7Pogórze1116
8Goleszów1116
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II118
13Dębowiec116
14Hażlach115
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1025
2Żabnica1024
3Węgierska G.1022
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1014
8Babia Góra1012
9Zarzecze910
10Gilowice109
11Sopotnia109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice824
2Rybarzowice816
3Ligota713
4Kozy713
5Zabrzeg812
6Bujaków811
7Grodziec810
8Łodygowice85
9Kalna 84
10Mazańcowice83
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Wielkie II715
3Nierodzim715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby711
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70