LKS Słowian Łodygowice

Adres: ul. Piastowska 19, 34-325 Łodygowice
Telefon(y): +48 603 126 770
WWW: http://slowianlodygowice.futbolowo.pl/

Prezes: Tomasz Kowalik
Kierownik: Leszek Dobrowolski
Trener: Andrzej Sarlej

Rok założenia: 1946
Barwy: Żółto - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Słowiana
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (300 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 68m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Arkadiusz Danielczykbramkarz
2Adam Hałatbramkarz
3Kamil Owczarzbramkarz
4Jakub Fijakobrońca
5Daniel Frydelobrońca
6Wojciech Gawłowskiobrońca
7Tomasz Kowalikobrońca
8Mateusz Kutnyobrońca
9Daniel Paduchobrońca
10Piotr Wardyńskiobrońca
11Konrad Wiewióraobrońca
12Piotr Włochobrońca
13Omar Cobaspomocnik
14Dawid Ćwiekpomocnik
15Kamil Faberpomocnik
16Mateusz Ferfeckipomocnik
17Marcel Herokpomocnik
18Maciej Imielskipomocnik
19Jakub Jakubiecpomocnik
20Michał Jakubiecpomocnik
21Sebastian Jakubiecpomocnik
22Robert Kaniapomocnik
23Tomasz Kaniapomocnik
24Błażej Kłodapomocnik
25Dawid Kochmanpomocnik
26Jakub Kućkapomocnik
27Mateusz Kudziapomocnik
28Mateusz Laszczakpomocnik
29Krzysztof Marszałekpomocnik
30Artur Nowakpomocnik
31Dominik Rodakpomocnik
32Andrzej Sarlejpomocnik
33Dominik Śleziakpomocnik
34Mariusz Wiśniewskipomocnik
35Piotr Wiśniowskipomocnik
36Tomasz Kaniknapastnik
37Adam Słowiaknapastnik
38Łukasz Zdebnapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Wojciech Gawłowski
Dominik Śleziak
3
Tomasz Kanik
Łukasz Zdeb
2
Dawid Ćwiek
1
Błażej Kłoda
Jakub Kućka
Mateusz Kudzia
Artur Nowak
Konrad Wiewióra

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

26.08.201817:00KBLigota6:2 (5:0)Łodygowice
02.09.201815:00KBBujaków0:0 (0:0)Łodygowice
08.09.201817:00KBŁodygowice1:2 (0:0)Rybarzowice
15.09.201816:00KBGrodziec8:0 (3:0)Łodygowice
22.09.201816:00KBŁodygowice0:7 (0:3)Wilamowice
29.09.201814:00KBŁodygowice2:2 (2:1)Zabrzeg
06.10.201816:00KBŁodygowice2:0 (2:0)Kalna
13.10.201816:00KBŁodygowice0:5 (0:3)Kozy
20.10.201815:30KBMazańcowice0:7 (0:2)Łodygowice
13.04.201917:00KBŁodygowice0:10 (0:5)Ligota
20.04.201911:00KBŁodygowice0:3 (0:0)Bujaków
27.04.201917:00KBRybarzowice2:2 (1:1)Łodygowice
04.05.201917:00KBŁodygowiceWOGrodziec
11.05.201917:00KBWilamowice7:1 (3:1)Łodygowice
18.05.201916:00KBZabrzeg1:1 (0:0)Łodygowice
26.05.201917:00KBKalna 1:1 (1:0)Łodygowice
01.06.201912:00KBKozy13:0 (4:0)Łodygowice
08.06.201916:00KBŁodygowice2:4 (1:2)Mazańcowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

06.03.201920:00Łodygowice5:5 (2:2)Bielskie Orły
17.03.201912:00Łodygowice10:1 (6:0)Kocierz
20.03.201920:00Łodygowice2:3 (0:2)Bielskie Orły
23.03.201914:30Łodygowice0:8 (0:2)Zarzecze

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220