LKS Jeleśnianka Jeleśnia

Adres: ul. Babiogóska 12, 34-340 Jeleśnia
Telefon(y): +48 503 569 011
WWW: http://jelesnianka.cba.pl

Prezes: Marek Kępka
Kierownik: Marek Kępka
Trener: Marek Piela

Rok założenia: 1956
Barwy: Biało - Czarne
Nazwa stadionu: Stadion Jeleśnianki Jeleśnia
Pojemność stadionu: 400 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 103m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Tomasz Dunatbramkarz
2Marek Kępkabramkarz
3Wojciech Piechabramkarz
4Paweł Butorobrońca
5Łukasz Gibasobrońca
6Daniel Kaniaobrońca
7Dominik Kosiborobrońca
8Konrad Butorpomocnik
9Adrian Ciućkapomocnik
10Mateusz Ciućkapomocnik
11Michał Dudzikpomocnik
12Paweł Hulbójpomocnik
13Kacper Janikpomocnik
14Piotr Kaniapomocnik
15Kamil Łobozpomocnik
16Maksymilian Mędralapomocnik
17Tomasz Piechapomocnik
18Kamil Ponikwiapomocnik
19Wojciech Sękpomocnik
20Kamil Smagońpomocnik
21Eliasz Wiwatowskipomocnik
22Przemysław Kuglarznapastnik
23Mateusz Majdaknapastnik
24Franciszek Suchońnapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Paweł Butor
4
Franciszek Suchoń
3
Kamil Smagoń
2
Paweł Hulbój
Daniel Kania
Mateusz Majdak
Wojciech Piecha
1
Konrad Butor
Kamil Łoboz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201816:00PPSłotwina3:0 (0:0)Jeleśnia
18.08.201816:00KBJeleśnia0:2 (0:1)Pewel Śl.
01.09.201816:00KBJeleśnia4:1 (1:1)Cisiec
09.09.201811:00KBTS Przyborów2:4 (1:4)Jeleśnia
16.09.201811:00KBJeleśnia5:2 (2:1)Trzebinia
23.09.201811:00KBKocierz1:3 (0:2)Jeleśnia
29.09.201816:00KBJeleśniaWOPrzyborów
06.10.201815:00KBJeleśnia1:1 (0:1)Słotwina
14.10.201814:00KBBystra (k. Żywca)2:2 (0:1)Jeleśnia
21.10.201811:00KBJeleśnia6:1 (3:0)Czernichów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201814:00Jeleśnia0:0Družstevník Oravská Polhora
28.07.201817:00Jeleśnia0:3 (0:0)Soła Ż.

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Ustroń1223
4Bełk1223
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1215
10TSP II1213
11Wodzisław1211
12Wilcza1211
13Gaszowice1211
14Goczałkowice1210
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1218
10Wisła1317
11Góral1316
12Bestwinka1216
13Jaworze1315
14Zebrzydowice1310
15Łękawica138
16Chybie136
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1225
2Zabłocie1225
3Pogwizdów1224
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1222
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Istebna1217
9Pogórze1216
10Brenna1212
11Kończyce W.1212
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec127
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Pietrzykowice1124
4Węgierska G.1122
5Lipowa1116
6Radziechowy II1115
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Sopotnia1112
10Zarzecze910
11Leśna109
12Gilowice109
13Soła Ż.119
14Juszczyna115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Kozy816
4Ligota814
5Zabrzeg913
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II816
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce86
7Górki W.86
8Rudnik76
9Golasowice81
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Jeleśnia920
3Pewel Śl.819
4Czernichów818
5Korbielów916
6Słotwina1014
7Pewel M.913
8Trzebinia1013
9Cisiec1010
10Kocierz109
11TS Przyborów109
12Przyborów100