LKS Magórka Czernichów-Tresna

Adres: ul. Spacerowa 7, 34-311 Czernichów
Telefon(y): +48 505 772 416

Prezes: Stanisław Wojtanek
Kierownik: Robert Kastelik
Trener: Bogdan Hilarowicz

Rok założenia: 1995
Barwy: Niebiesko - Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Magórka Czernichów
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 102m. x 63m.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej:
Mistrz Klasy A:
Mistrz Klasy B:
Mistrz Klasy C:

Zdobywca PP w Podokręgu:
Finalista PP w Podokręgu:
2009/10,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Haczekbramkarz
2Bogumił Hilarowiczobrońca
3Robert Kastelikobrońca
4Marek Kąkolobrońca
5Daniel Lejawaobrońca
6Janusz Luberobrońca
7Wojciech Malciakobrońca
8Dariusz Wąsikobrońca
9Tomasz Wolfobrońca
10Szymon Bąkpomocnik
11Dominik Białkapomocnik
12Łukasz Biegunpomocnik
13Dawid Biernatekpomocnik
14Dawid Bocekpomocnik
15Kamil Honkiszpomocnik
16Dawid Jakubiecpomocnik
17Tomasz Jasiewiczpomocnik
18Wojciech Jasiewiczpomocnik
19Rafał Kocońpomocnik
20Maciej Kubieniecpomocnik
21Marcin Malciakpomocnik
22Adrian Mrózekpomocnik
23Paweł Mrózekpomocnik
24Szymon Szczyrkpomocnik
25Dawid Świniańskipomocnik
26Klaudiusz Tomasikpomocnik
27Michał Wejnerowskipomocnik
28Adam Wolfpomocnik
29Krystian Wykrętpomocnik
30Grzegorz Zyzakpomocnik
31Grzegorz Małysiaknapastnik
32Konrad Martyniaknapastnik
33Dominik Rybińskinapastnik

Najlepsi strzelcy

19
Rafał Kocoń
17
Marcin Malciak
4
Szymon Bąk
Paweł Mrózek
3
Konrad Martyniak
Adrian Mrózek
2
Grzegorz Małysiak
Szymon Szczyrk
Dariusz Wąsik
1
Tomasz Wolf
Grzegorz Zyzak

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

19.08.201816:00KBBystra (k. Żywca)7:0 (5:0)Czernichów
26.08.201815:00KBPrzyborówWOCzernichów
15.09.201816:00KBCzernichów3:1 (1:1)Pewel M.
22.09.201816:00KBCisiec1:4 (1:1)Czernichów
29.09.201815:00KBCzernichówWOTS Przyborów
06.10.201816:00KBTrzebinia1:3 (0:0)Czernichów
14.10.201814:00KBCzernichów6:3 (4:1)Kocierz
21.10.201811:00KBJeleśnia6:1 (3:0)Czernichów
27.10.201814:00KBCzernichów2:0 (0:0)Słotwina
03.11.201814:00KBCzernichów7:3 (3:2)Korbielów
10.11.201814:00KBPewel Śl.1:1 (0:0)Czernichów
06.04.201910:00KBPewel M.WOCzernichów
06.04.201910:00KBCzernichówWOPrzyborów
06.04.201915:00KBCzernichów1:6 (0:3)Bystra (k. Żywca)
13.04.201915:00KBCzernichów5:1 (0:1)Jeleśnia
20.04.201916:00KBKorbielów3:1 (2:0)Czernichów
27.04.201915:00KBCzernichów3:2 (0:1)Pewel Śl.
04.05.201915:00KBCzernichów4:2 (1:0)Cisiec
12.05.201911:00KBTS Przyborów1:3 (1:0)Czernichów
18.05.201915:00KBCzernichów7:4 (4:3)Trzebinia
29.05.201917:00KBKocierz1:8 (0:5)Czernichów
08.06.201916:00KBSłotwina2:0 (1:0)Czernichów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

02.08.201818:00Czernichów1:9 (0:4,0:2,1:3)Międzybrodzie
05.08.201810:00Czernichów2:2 (1:1)Pewel M.
17.02.2019MiędzybrodzieCzernichów
23.02.201915:00Czernichów5:0 (4:0)Zarzecze
03.03.201911:00Czernichów2:1 (0:0)Soła Ż.
09.03.201915:00Czernichów5:1 (4:0)Godziszka
17.03.201910:00Czernichów2:1 (2:1)Gilowice
23.03.201915:00Czernichów3:3 (2:1)Żabnica

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220