LKS Magórka Czernichów-Tresna

Adres: ul. Spacerowa 7, 34-311 Czernichów
Telefon(y): +48 505 772 416

Prezes: Stanisław Wojtanek
Kierownik: Robert Kastelik
Trener: Bogdan Hilarowicz

Rok założenia: 1995
Barwy: Niebiesko - Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Magórka Czernichów
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 102m. x 63m.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej:
Mistrz Klasy A:
Mistrz Klasy B:
Mistrz Klasy C:

Zdobywca PP w Podokręgu:
Finalista PP w Podokręgu:
2009/10,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Haczekbramkarz
2Bogumił Hilarowiczobrońca
3Robert Kastelikobrońca
4Marek Kąkolobrońca
5Daniel Lejawaobrońca
6Janusz Luberobrońca
7Wojciech Malciakobrońca
8Dariusz Wąsikobrońca
9Tomasz Wolfobrońca
10Szymon Bąkpomocnik
11Dominik Białkapomocnik
12Łukasz Biegunpomocnik
13Dawid Biernatekpomocnik
14Dawid Bocekpomocnik
15Dawid Jakubiecpomocnik
16Tomasz Jasiewiczpomocnik
17Wojciech Jasiewiczpomocnik
18Rafał Kocońpomocnik
19Maciej Kubieniecpomocnik
20Marcin Malciakpomocnik
21Adrian Mrózekpomocnik
22Paweł Mrózekpomocnik
23Klaudiusz Tomasikpomocnik
24Michał Wejnerowskipomocnik
25Adam Wolfpomocnik
26Krystian Wykrętpomocnik
27Grzegorz Zyzakpomocnik
28Grzegorz Małysiaknapastnik
29Konrad Martyniaknapastnik
30Dominik Rybińskinapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Marcin Malciak
5
Rafał Kocoń
1
Konrad Martyniak
Adrian Mrózek
Paweł Mrózek
Dariusz Wąsik
Tomasz Wolf

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

19.08.201816:00KBBystra (k. Żywca)7:0 (5:0)Czernichów
26.08.201815:00KBPrzyborówWOCzernichów
15.09.201816:00KBCzernichów3:1 (1:1)Pewel M.
22.09.201816:00KBCisiec1:4 (1:1)Czernichów
29.09.201815:00KBCzernichówWOTS Przyborów
06.10.201816:00KBTrzebinia1:3 (0:0)Czernichów
14.10.201814:00KBCzernichów6:3 (4:1)Kocierz
21.10.201811:00KBJeleśnia6:1 (3:0)Czernichów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

02.08.201818:00Czernichów1:9 (0:4,0:2,1:3)Międzybrodzie
05.08.201810:00Czernichów2:2 (1:1)Pewel M.

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Bełk1223
4Ustroń1122
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1211
12Wilcza1211
13Goczałkowice1210
14Gaszowice1110
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1117
10Wisła1317
11Góral1316
12Jaworze1315
13Bestwinka1115
14Zebrzydowice129
15Łękawica138
16Chybie125
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1225
2Pogwizdów1224
31909 Piast1124
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1121
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Pogórze1216
9Istebna1116
10Brenna1212
11Kończyce W.1111
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec127
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Pietrzykowice1124
4Węgierska G.1122
5Lipowa1116
6Radziechowy II1115
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Sopotnia1112
10Zarzecze910
11Leśna109
12Gilowice109
13Soła Ż.119
14Juszczyna115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Kozy816
4Ligota713
5Zabrzeg812
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Jeleśnia920
3Pewel Śl.819
4Czernichów818
5Korbielów916
6Słotwina1014
7Pewel M.913
8Trzebinia1013
9Cisiec1010
10Kocierz109
11TS Przyborów109
12Przyborów100