PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

LKS Magórka Czernichów-Tresna

Adres: ul. Spacerowa 7, 34-311 Czernichów
Telefon(y): +48 504 596 782
E-mail: lksmagorka@gmail.com

Prezes: Paweł Górny
Kierownik: Robert Kastelik
Trener: Zbigniew Skórzak (do 09.11.2020 r. Kamil Zoń, do 17.10.2020 Bogdan Hilarowicz)

Rok założenia: 1995
Barwy: Niebiesko - Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Magórka Czernichów
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 102m. x 63m.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej:
Mistrz Klasy A:
Mistrz Klasy B:
Mistrz Klasy C:

Zdobywca PP w Podokręgu:
Finalista PP w Podokręgu:
2009/10,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Haczekbramkarz
2Bartłomiej Rusbramkarz
3Daniel Lejawaobrońca
4Wiesław Lejawkaobrońca
5Wojciech Malciakobrońca
6Dariusz Wąsikobrońca
7Tomasz Wolfobrońca
8Dawid Biernatekpomocnik
9Przemysław Haratpomocnik
10Kamil Honkiszpomocnik
11Wojciech Jasiewiczpomocnik
12Rafał Kocońpomocnik
13Marcin Malciakpomocnik
14Adrian Mrózekpomocnik
15Łukasz Mrózekpomocnik
16Paweł Mrózekpomocnik
17Krzysztof Szczyrkpomocnik
18Szymon Szczyrkpomocnik
19Dawid Świniańskipomocnik
20Paweł Talikpomocnik
21Rafał Waligórapomocnik
22Adam Wolfpomocnik
23Filip Żuchniewiczpomocnik
24Konrad Martyniaknapastnik
25Dominik Rybińskinapastnik
26Marcin Uryśnapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Tomasz Wolf
5
Marcin Uryś
4
Rafał Kocoń
3
Konrad Martyniak
2
Dawid Świniański
Dariusz Wąsik
1
Marcin Malciak
Szymon Szczyrk

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

17.07.202010:00PPCzernichówWORadziechowy
02.08.202016:00PPRadziechowy IIWOCzernichów
22.08.202016:00KAZCzernichów3:2 (1:0)Zarzecze
26.08.202017:30KAZSopotnia3:1 (1:0)Czernichów
30.08.202016:00KAZJeleśnia2:1 (1:0)Czernichów
05.09.202016:00KAZCzernichów3:5 (2:3)Gilowice
13.09.202011:00KAZSoła Ż.6:2 (4:1)Czernichów
19.09.202016:00KAZCzernichów1:2 (1:2)Koszarawa II
23.09.202016:30PPCzernichówWOKoszarawa Ż.
27.09.202015:00KAZBabia Góra3:1 (0:1)Czernichów
03.10.202015:00KAZCzernichów3:1 (2:0)Juszczyna
11.10.202015:00KAZSłotwina1:1 (0:1)Czernichów
17.10.202015:00KAZCzernichów2:9 (1:5)Lipowa
24.10.202015:00KAZBystra (k. Żywca)4:2 (1:2)Czernichów
31.10.202014:00KAZCzernichów1:6 (0:4)Radziechowy II
08.11.202013:00KAZCzernichów2:6 (2:5)Leśna

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

18.01.201213:00Czernichów2:2 (?:?)Rekord Bielsko Biała U17
24.02.201808:00CzernichówBystra (k. Bielska)
03.03.201808:00CzernichówPewel Śl.
16.03.201808:00CzernichówŁękawica II
17.03.201808:00CzernichówBabia Góra
17.02.201908:00MiędzybrodzieCzernichów
14.07.201917:00Czernichów4:1Trzebinia
27.06.202017:00Bystra (k. Żywca)Czernichów
04.07.202017:00Łodygowice0:6 (0:4)Czernichów
05.07.202011:00Koszarawa II4:0 (2:0)Czernichów
12.07.202012:00Czernichów8:2 (3:1)Kocierz
25.07.202015:30Porąbka2:1 (0:1)Czernichów

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83