UKS Maksymilian Cisiec

Adres: ul. Sportowa 10, 34-350 Węgierska Górka
Telefon(y): 338 623 328, 507 141 636
E-mail: klub@cisiec.eu
WWW: http://www.maksymilian.cisiec.eu/

Prezes: Grzegorz Majdak
Kierownik: Adam Drożdż
Trener: Mariusz Krzus (do 18.04 Rafał Błażyczek)

Rok założenia: 2002
Barwy: Żółto - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Maksymiliana Cisiec
Pojemność stadionu: 268 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 106m. x 66m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Maciej Byrtekbramkarz
2Tomasz Kotrysbramkarz
3Bartłomiej Krzywickibramkarz
4Łukasz Słowikbramkarz
5Paweł Waluśbramkarz
6Robert Wymysłobramkarz
7Leszek Bednarzobrońca
8Czesław Błachutobrońca
9Radosław Bużkoobrońca
10Mateusz Kalfasobrońca
11Kamil Kocierzobrońca
12Eryk Trzopobrońca
13Grzegorz Zawadaobrońca
14Tomasz Zuziakobrońca
15Rafał Zwardońobrońca
16Przemysław Gluzapomocnik
17Sebastian Gołekpomocnik
18Bartłomiej Greńpomocnik
19Paweł Kalfaspomocnik
20Maciej Kąkolpomocnik
21Mariusz Krzuspomocnik
22Tomasz Liszkapomocnik
23Dawid Motykapomocnik
24Mateusz Motykapomocnik
25Sławomir Motykapomocnik
26Mateusz Olberekpomocnik
27Kamil Płotkapomocnik
28Mateusz Sanetrapomocnik
29Marek Skrokpomocnik
30Dawid Talikpomocnik
31Mirosław Tkaczpomocnik
32Kacper Tyrlikpomocnik
33Bartłomiej Worekpomocnik
34Albert Wróbelpomocnik
35Mateusz Zawadapomocnik
36Grzegorz Białeknapastnik
37Sebastian Gluzanapastnik
38Marcin Marciniaknapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Marcin Marciniak
6
Mateusz Motyka
5
Mateusz Kalfas
4
Mateusz Olberek
3
Marek Skrok
2
Mirosław Tkacz
Paweł Waluś
1
Grzegorz Białek
Dawid Motyka
Eryk Trzop
Albert Wróbel

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201716:00PPCisiec0:10 (0:3)Koszarawa Ż.
12.08.201715:00KACisiec6:1 (4:0)Lipowa
19.08.201717:00KASopotnia0:2 (0:1)Cisiec
26.08.201715:00KACisiec1:2 (0:1)Czernichów
03.09.201714:00KAPietrzykowice3:0 (3:0)Cisiec
09.09.201715:00KACisiec1:1 (0:0)Gilowice
16.09.201716:00KASoła Ż.1:2 (1:1)Cisiec
01.10.201715:00KABabia Góra7:5 (5:4)Cisiec
07.10.201715:00KACisiec1:3 (0:2)Pewel M.
15.10.201715:00KAUjsoły1:0 (0:0)Cisiec
21.10.201715:00KACisiec1:5 (0:4)Milówka
04.11.201713:30KACisiec1:1 (0:0)Radziechowy II
11.11.201713:30KACisiec0:2 (0:0)Węgierska G.
19.11.201713:00KARajcza8:1 (3:1)Cisiec
02.04.201815:00KALipowa4:1 (2:0)Cisiec
07.04.201815:00KACisiec0:1 (0:1)Sopotnia
15.04.201815:00KACzernichów0:0 (0:0)Cisiec
21.04.201815:00KACisiec0:4 (0:3)Pietrzykowice
29.04.201816:00KAGilowice3:2 (1:1)Cisiec
03.05.201815:00KACisiec1:3 (0:2)Soła Ż.
06.05.201816:00KAWęgierska G.5:0 (2:0)Cisiec
12.05.201817:00KACisiec5:0 (0:0)Babia Góra
19.05.201816:00KAPewel M.1:3 (1:1)Cisiec
26.05.201817:00KACisiec0:0 (0:0)Ujsoły
02.06.201816:00KAMilówka3:2 (1:0)Cisiec
10.06.201816:00KACisiec0:3 (0:1)Rajcza
17.06.201815:00KARadziechowy II6:1 (3:0)Cisiec

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201716:00Cisiec6:3 (0:1)Ujsoły
05.08.201714:00Cisiec6:1 (2:0)Słotwina
11.03.201814:00Radziechowy II1:3 (0:2)Cisiec
17.03.201817:00Rajcza3:4 (2:1)Cisiec

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka2459
2Rekord II2458
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201