LKS Orzeł Łękawica

Adres: ul. Wspólna 24A, 34-321 Łękawica
Telefon(y): +48 606 761 424
WWW: http://lksorzellekawica.futbolowo.pl

Prezes: Bogusław Przeworczyk
Kierownik: Tomasz Gogler
Trener: Seweryn Kosiec (do 11.11.2017 r. Krzysztof Pielesz)

Rok założenia: 1962
Barwy: Niebiesko - Biała
Nazwa stadionu: Boisko Orła w Łękawicy
Adres stadionu: ul. Sportowa 6, 34-321 Łękawica
Pojemność stadionu: 300 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 99m. x 67m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Piotr Prochownikbramkarz
2Maciej Wnętrzakbramkarz
3Dominik Barcikobrońca
4Paweł Butorobrońca
5Michał Dudaobrońca
6Szymon Bąkpomocnik
7Łukasz Biegunpomocnik
8Piotr Dudapomocnik
9Mateusz Gąsiorekpomocnik
10Rafał Kocońpomocnik
11Mateusz Łajczakpomocnik
12Mariusz Małysiakpomocnik
13Adrian Mrózekpomocnik
14Łukasz Mrózekpomocnik
15Robert Mrózekpomocnik
16Damian Piechapomocnik
17Daniel Pilsykpomocnik
18Marcin Pośpiechpomocnik
19Kamil Ruspomocnik
20Wojciech Stokłosapomocnik
21Dawid Szczotkapomocnik
22Dawid Świniańskipomocnik
23Michał Tomaszekpomocnik
24Przemysław Żabickipomocnik
25Adrian Lejawanapastnik
26Szymon Stawowczyknapastnik
27Piotr Trzopnapastnik

Najlepsi strzelcy


26
Robert Mrózek
12
Adrian Lejawa
7
Michał Duda
Marcin Pośpiech
5
Damian Piecha
2
Łukasz Mrózek
Kamil Rus
Szymon Stawowczyk
1
Tomasz Biółka
Kacper Kurek
Mariusz Małysiak
Adrian Mrózek
Dawid Szczotka
Przemysław Żabicki

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201717:00PPSopotniaWOŁękawica
05.08.201717:00LOBBestwina1:0 (0:0)Łękawica
15.08.201717:00LOBWilkowice1:7 (0:4)Łękawica
19.08.201717:00LOBŁękawica0:1 (0:0)Chybie
27.08.201716:00LOBPruchna2:0 (2:0)Łękawica
30.08.201717:30PPZarzecze1:8 (0:6)Łękawica
02.09.201717:00LOBŁękawica1:4 (0:3)Drogomyśl
09.09.201716:00LOBŻabnica2:5 (0:3)Łękawica
15.09.201716:30LOBŁękawica1:3 (0:0)Wisła
27.09.201716:00PPŁękawica0:3 (0:0)Koszarawa Ż.
30.09.201716:00LOBŁękawica1:1 (0:0)Koszarawa Ż.
07.10.201716:00LOBZebrzydowice2:6 (1:4)Łękawica
12.10.201716:30LOBDankowice3:2 (1:1)Łękawica
14.10.201716:00LOBŁękawica0:1 (0:0)Leśna
22.10.201714:00LOBJaworze4:3 (2:1)Łękawica
31.10.201717:30LOBŁękawica1:10 (1:6)Czechowice-Dz.
04.11.201714:00LOBŁękawica3:2 (0:2)Puńców
11.11.201714:00LOBGóral2:1 (1:1)Łękawica
31.03.201813:00LOBChybie0:1 (0:1)Łękawica
07.04.201816:00LOBŁękawica1:1 (1:1)Pruchna
14.04.201816:00LOBDrogomyśl2:1 (1:0)Łękawica
21.04.201816:00LOBŁękawica2:1 (0:0)Żabnica
27.04.201817:30LOBWisła2:1 (1:0)Łękawica
03.05.201815:00LOBŁękawica3:2 (1:0)Dankowice
05.05.201817:00LOBKoszarawa Ż.1:3 (0:0)Łękawica
12.05.201817:00LOBŁękawica2:4 (1:3)Zebrzydowice
16.05.201818:00LOBŁękawica4:2 (0:1)Wilkowice
20.05.201815:00LOBLeśna2:4 (2:3)Łękawica
26.05.201817:00LOBŁękawica2:2 (0:0)Jaworze
30.05.201818:00LOBŁękawica0:1 (0:0)Bestwina
02.06.201817:00LOBCzechowice-Dz.2:2 (1:0)Łękawica
09.06.201817:00LOBPuńców0:1 (0:0)Łękawica
16.06.201817:00LOBŁękawica3:2 (1:2)Góral

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

16.07.201711:00Drogomyśl1:11 (1:6)Łękawica
24.07.201718:00Rekord II5:3 (3:2)Łękawica
10.02.201818:00Wisła5:3 (2:2)Łękawica
14.02.201818:30Rekord II2:7 (1:5)Łękawica
17.02.201819:00Łękawica0:5 (0:4)Tempo Białka
24.02.2018ŁękawicaJałowiec Stryszawa
03.03.201817:30Łękawica3:2 (1:1)Beskid Andrychów
11.03.201814:00Łękawica6:3 (4:2)Międzyrzecze
25.03.201813:00Czernichów2:5 (1:3)Łękawica

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201