LKS Orzeł Łękawica

Adres: ul. Wspólna 24A, 34-321 Łękawica
Telefon(y): +48 505 542 560
WWW: http://lksorzellekawica.futbolowo.pl

Prezes: Bogusław Przeworczyk
Kierownik: Mateusz Duda
Trener: Seweryn Kosiec

Rok założenia: 1962
Barwy: Niebiesko - Biała
Nazwa stadionu: Stadion Orła Łękawica
Adres stadionu: ul. Sportowa 6, 34-321 Łękawica
Pojemność stadionu: 300 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 99m. x 67m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Rafał Pępekbramkarz
2Piotr Prochownikbramkarz
3Sławomir Raczekbramkarz
4Maciej Wnętrzakbramkarz
5Dominik Barcikobrońca
6Michał Dudaobrońca
7Seweryn Kosiecobrońca
8Krystian Barcikpomocnik
9Tomasz Biółkapomocnik
10Mateusz Gachpomocnik
11Piotr Kruczyńskipomocnik
12Mateusz Łajczakpomocnik
13Mariusz Małysiakpomocnik
14Łukasz Mrózekpomocnik
15Robert Mrózekpomocnik
16Damian Piechapomocnik
17Marcin Pośpiechpomocnik
18Cyprian Ruspomocnik
19Wojciech Stokłosapomocnik
20Tomasz Talikpomocnik
21Kamil Zońpomocnik
22Przemysław Żabickipomocnik
23Filip Żuchniewiczpomocnik
24Adrian Lejawanapastnik
25Karol Rozmusnapastnik
26Szymon Stawowczyknapastnik

Najlepsi strzelcy


22
Robert Mrózek
9
Michał Duda
5
Adrian Lejawa
Karol Rozmus
3
Mateusz Gach
Marcin Pośpiech
2
Kamil Zoń
1
Mariusz Małysiak
Łukasz Mrózek
Damian Piecha

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201817:00PPŁękawicaWOKoszarawa Ż.
04.08.201817:00LOBSkoczów6:1 (3:0)Łękawica
11.08.201817:00LOBŁękawica0:3 (0:1)Drogomyśl
15.08.201817:00LOBRajcza1:0 (1:0)Łękawica
18.08.201817:00LOBŁękawica1:2 (1:1)Bestwinka
25.08.201817:00LOBZebrzydowice3:1 (2:0)Łękawica
01.09.201817:00LOBŁękawica5:2 (2:1)Pruchna
08.09.201817:00LOBBKS Stal3:0 (1:0)Łękawica
15.09.201817:00LOBŁękawica2:2 (1:1)Jaworze
22.09.201816:00LOBKoszarawa Ż.2:0 (1:0)Łękawica
29.09.201816:00LOBŁękawica0:2 (0:1)Góral
06.10.201816:00LOBBestwina4:0 (2:0)Łękawica
13.10.201816:00LOBChybie2:4 (1:3)Łękawica
20.10.201815:00LOBŁękawica1:1 (0:0)Wisła
28.10.201813:00LOBRekord II8:0 (3:0)Łękawica
03.11.201814:00LOBŁękawica0:5 (0:1)Dankowice
11.11.201814:00LOBKończyce M.1:1 (1:1)Łękawica
17.11.201813:00LOBŁękawica3:5 (1:2)Puńców
16.03.201915:00LOBŁękawica0:1 (0:0)Skoczów
23.03.201915:00LOBDrogomyśl2:2 (1:1)Łękawica
31.03.201915:00LOBŁękawica3:2 (2:0)Rajcza
07.04.201916:00LOBBestwinka1:3 (1:0)Łękawica
13.04.201916:00LOBŁękawica3:1 (1:0)Zebrzydowice
20.04.201911:00LOBPruchna3:4 (1:2)Łękawica
28.04.201916:00LOBŁękawica4:4 (2:2)BKS Stal
01.05.201911:00LOBJaworze2:4 (1:2)Łękawica
04.05.201917:00LOBŁękawica2:3 (1:1)Koszarawa Ż.
11.05.201917:00LOBGóral1:1 (1:0)Łękawica
18.05.201917:00LOBŁękawica1:6 (0:2)Bestwina
25.05.201917:00LOBŁękawica2:4 (1:2)Chybie
01.06.201917:00LOBWisła0:3 (0:1)Łękawica
08.06.201917:00LOBŁękawica2:4 (0:0)Rekord II
15.06.201917:00LOBDankowice3:1 (2:0)Łękawica

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201814:30Łękawica0:9 (0:3)Rekord
22.07.201815:00Lipowa1:5 (0:2)Łękawica
26.07.201819:00Bronów4:4 (3:3)Łękawica
28.07.201812:00Halniak Maków Podhalański0:2 (0:1)Łękawica
08.02.201918:30Łękawica1:0 (1:0)Węgierska G.
17.02.201916:00Łękawica3:3 (2:2)Milówka
22.02.201918:00Łękawica9:3 (3:1)Żabnica
02.03.201916:00Łękawica6:2 (2:2)Jałowiec Stryszawa
09.03.201912:00Łękawica3:4 (2:2)Halniak Maków Podhalański

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220