LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze

Adres: ul. Beskidzka, Zarzecze , 34-326 Pietrzykowice
Telefon(y): +48 608 493 529
E-mail: klub@lkszarzecze.pl
WWW: http://www.lkszarzecze.pl

Prezes: Jerzy Wandzel
Kierownik: Konrad Wojciuch
Trener: Szymon Gąsiorek

Rok założenia: 1954
Barwy: Czerwono-Żółto-Zielone
Nazwa stadionu: Boisko LKS Zarzecze
Pojemność stadionu: 600 miejsc (100 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 61m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
Mistrz Klasy C:
1976/77

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jakub Adamczykbramkarz
2Arkadiusz Artemskibramkarz
3Szymon Gąsiorekobrońca
4Tomasz Gąsiorekobrońca
5Piotr Jakubiecobrońca
6Bartłomiej Kasińskiobrońca
7Jakub Salamonobrońca
8Konrad Wojciuchobrońca
9Sebastian Antonikpomocnik
10Szymon Durajpomocnik
11Jakub Gierachpomocnik
12Adrian Haczkiewiczpomocnik
13Jakub Jakubiecpomocnik
14Kamil Jaroszekpomocnik
15Szymon Kasińskipomocnik
16Tomasz Kasińskipomocnik
17Zbigniew Nowakpomocnik
18Rafał Pietrzakpomocnik
19Bartłomiej Szatanikpomocnik
20Kamil Wandzelpomocnik
21Jakub Wierachpomocnik
22Michał Wojciuchpomocnik
23Tomasz Wojciuchpomocnik
24Paweł Wojdyłapomocnik
25Kamil Wójcikpomocnik
26Mateusz Żurpomocnik
27Marcin Płonkanapastnik
28Piotr Słowiaknapastnik

Najlepsi strzelcy

15
Tomasz Kasiński
7
Kamil Wójcik
5
Michał Wojciuch
4
Marcin Płonka
3
Tomasz Gąsiorek
Jakub Jakubiec
Konrad Wojciuch
1
Szymon Gąsiorek
Piotr Jakubiec
Kamil Jaroszek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

05.08.201817:00PPZarzecze0:6 (0:4)Radziechowy
15.08.201815:00KAUjsoły2:2 (0:1)Zarzecze
19.08.201811:00KAJuszczyna1:1 (1:0)Zarzecze
25.08.201816:00KAZarzecze0:0 (0:0)Radziechowy II
01.09.201816:00KAZarzecze3:3 (2:2)Sopotnia
08.09.201816:00KAZarzecze0:3 (0:1)Lipowa
15.09.201816:00KAWęgierska G.2:1 (1:0)Zarzecze
22.09.201816:00KASoła Ż.2:1 (1:0)Zarzecze
29.09.201815:00KAŻabnica2:4 (2:1)Zarzecze
13.10.201815:00KAZarzecze3:1 (0:0)Babia Góra
21.10.201816:00KAGilowice3:2 (1:0)Zarzecze
27.10.201815:00KAZarzecze2:3 (2:1)Pietrzykowice
03.11.201811:00KAMilówka2:0 (0:0)Zarzecze
11.11.201813:00KAZarzecze3:1 (2:1)Leśna
30.03.201915:30KAZarzecze3:2 (1:2)Ujsoły
06.04.201915:00KAZarzecze3:2 (2:2)Juszczyna
14.04.201915:00KARadziechowy II1:1 (1:0)Zarzecze
20.04.201915:00KASopotnia2:1 (1:0)Zarzecze
28.04.201915:00KALipowa3:5 (2:2)Zarzecze
01.05.201915:00KAZarzecze1:2 (0:0)Węgierska G.
04.05.201915:00KAZarzecze3:1 (0:0)Soła Ż.
11.05.201915:00KAZarzecze2:3 (2:1)Żabnica
19.05.201915:00KALeśna1:0 (1:0)Zarzecze
26.05.201915:15KABabia Góra5:2 (2:0)Zarzecze
01.06.201915:00KAZarzecze1:2 (1:1)Gilowice
08.06.201917:00KAPietrzykowice2:1 (1:0)Zarzecze
15.06.201916:00KAZarzecze2:3 (0:1)Milówka

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

28.07.201818:00Zarzecze1:1 (1:0)Bystra (k. Żywca)
15.02.201919:00Bystra (k. Żywca)2:4 (1:1)Zarzecze
23.02.201915:00Czernichów5:0 (4:0)Zarzecze
03.03.201912:00Zarzecze11:4 (4:2)Kocierz
17.03.201914:00Zarzecze4:8 (2:6)Milówka
23.03.201914:30Łodygowice0:8 (0:2)Zarzecze
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220