PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

LKS Sokół Zabrzeg

Adres: ul. Stadionowa 30, 43-516 Zabrzeg
Telefon(y): 322 149 246
E-mail: sokol@zabrzeg.net.pl
WWW: http://lkssokolzabrzeg.futbolowo.pl

Prezes: Stanisław Donocik
Kierownik: Marcin Kuś, Artur Tymon
Trener: Bogdan Rozmus

Rok założenia: 1925
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion LKS Sokół Zabrzeg
Pojemność stadionu: 300 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 100m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Górskibramkarz
2Szymon Bułkaobrońca
3Adrian Ciesielczykobrońca
4Kamil Ciesielczykobrońca
5Dariusz Dańczakobrońca
6Jarosław Duźniakobrońca
7Damian Gamońobrońca
8Łukasz Murasobrońca
9Kamil Szozdaobrońca
10Łukasz Wronaobrońca
11Andrzej Brannypomocnik
12Kamil Chruszczpomocnik
13Kacper Fejdychpomocnik
14Rafał Fejdychpomocnik
15Andrzej Jakubczykpomocnik
16Rafał Karutpomocnik
17Marcin Kuklapomocnik
18Krystian Nikielpomocnik
19Marcin Pierzgapomocnik
20Łukasz Podkańskipomocnik
21Mateusz Szypułapomocnik
22Mateusz Żółtypomocnik
23Mateusz Gutnapastnik
24Damian Karutnapastnik
25Michał Spyranapastnik
26Szymon Żółtynapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Adrian Ciesielczyk
2
Michał Spyra
1
Dariusz Dańczak
Łukasz Muras
Marcin Pierzga
Mateusz Żółty
Szymon Żółty

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

05.08.202018:30PPZabrzeg2:5 (1:2)Hecznarowice
29.08.202016:00KBZabrzeg4:2 (1:2)Wilkowice II
05.09.202017:00KBZabrzeg0:5 (0:4)Czaniec II
12.09.202016:00KBMazańcowice3:2 (2:0)Zabrzeg
19.09.202015:30KBZabrzeg3:2 (1:1)Łodygowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

27.06.202016:00Zabrzeg1:3 (1:1)Ligota
11.07.202016:00Zabrzeg4:5 (3:3)Pewel Śl.
18.07.202016:00Zabrzeg3:6 (3:3)LKS Wisła Mała
20.08.202018:30Zabrzeg3:7 (1:2)UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice U19
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra921
2Książenice821
3Czaniec915
4Czechowice-Dz.914
5TSP II914
6Bełk914
7Łękawica813
8Jasienica913
9Rozwój912
10Ustroń811
11Tychy II910
12Turza Śl.810
13Landek89
14Odra Centrum89
15Pszczyna86
16Przyszowice86
17Radziechowy85
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II512
2Cisiec512
3Trzebinia612
4Pewel Śl.59
5Ślemień68
6Kocierz57
7Korbielów56
8Cięcina64
9TS Przyborów73