KS Halny Kalna

Adres: ul. Widokowa 66, Kalna; 43-376 Godziszka
Telefon(y): +48 664 901 365
E-mail: ks.halnykalna@o2.pl
WWW: http://halnykalna.futbolowo.pl

Prezes: Bartłomiej Cader
Kierownik: Łukasz Cembala
Trener: Grzegorz Miękiński

Rok założenia: 1994
Barwy: Żółto - Niebieskie
Nazwa stadionu: Boisko Halnego Kalna
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 105m. x 65m.

 

Sukcesy:
Mistrz Klasy A: 2009/10
Mistrz Klasy B: 2007/08

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Maciej Juraszbramkarz
2Jakub Laszczakbramkarz
3Michał Stasicabramkarz
4Patryk Wiejabramkarz
5Bartłomiej Caderobrońca
6Michał Golonkaobrońca
7Szymon Gwóźdźobrońca
8Paweł Kastelikobrońca
9Piotr Nosalikobrońca
10Paweł Ryczekobrońca
11Maciej Wolfobrońca
12Oleksandr Barbinpomocnik
13Andrzej Bistygapomocnik
14Daniel Caderpomocnik
15Łukasz Cembalapomocnik
16Gracjan Gawłowskipomocnik
17Grzegorz Hutyrapomocnik
18Paweł Janikpomocnik
19Daniel Janoszekpomocnik
20Grzegorz Kastelikpomocnik
21Arkadiusz Klimaspomocnik
22Leszek Kubicapomocnik
23Łukasz Marcakpomocnik
24Marcin Piątekpomocnik
25Michał Putopomocnik
26Michał Sobieskipomocnik
27Adam Soszkapomocnik
28Damian Sowapomocnik
29Rafał Traczpomocnik
30Krzysztof Walaszekpomocnik
31Arkadiusz Wilkpomocnik
32Szymon Koniornapastnik

Najlepsi strzelcy

3
Andrzej Bistyga
Szymon Konior
1
Oleksandr Barbin
Gracjan Gawłowski
Paweł Janik
Daniel Janoszek
Leszek Kubica
Łukasz Marcak
Piotr Nosalik
Rafał Tracz
Arkadiusz Wilk

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

25.08.201817:00KBGrodziec1:0 (0:0)Kalna
01.09.201817:00KBKalna 9:0 (5:0)Mazańcowice
08.09.201817:00KBWilamowice10:0 (5:0)Kalna
15.09.201816:00KBKalna 1:1 (0:0)Ligota
22.09.201816:00KBKalna 2:3 (1:2)Zabrzeg
30.09.201816:00KBKalna 2:3 (1:2)Bujaków
06.10.201816:00KBŁodygowice2:0 (2:0)Kalna
13.10.201816:00KBKalna 2:3 (2:1)Rybarzowice
20.10.201815:00KBKozy3:0 (0:0)Kalna
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1435
2Bełk1530
3Ustroń1529
4Jasienica1529
5Czechowice-Dz.1524
6Tychy II1424
7Łaziska Grn.1523
8Wodzisław1518
9Radziechowy1518
10Racibórz1518
11Goczałkowice1416
12Gaszowice1516
13Wilcza1515
14TSP II1513
15Landek149
16Połomia154
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1742
2Dankowice1738
3Drogomyśl1737
4BKS Stal1735
5Bestwina1733
6Koszarawa Ż.1729
7Puńców1729
8Rekord II1628
9Rajcza1727
10Wisła1725
11Góral1724
12Bestwinka1622
13Jaworze1717
14Zebrzydowice1717
15Chybie179
16Łękawica179
17Pruchna175
18Kończyce M.174
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Kończyce W.1312
11Brenna1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110