GKS Morcinek Kaczyce

Adres: ul. Harcerska 13, 43-417 Kaczyce
Telefon(y): +48 508 063 358
E-mail: gkskaczyce.official@gmail.com
WWW: http://www.gks.kaczyce.net/

Prezes: Mirosław Siekierka (do 23.03.2018 r. Jarosław Kędzior)
Kierownik: Patrycja Hanzel
Trener: Paweł Szpilarewicz (do 28.10.2017 r. Tomasz Wenglorz)

Rok założenia: 1946
Barwy: żółto-zielono-czarne
Nazwa stadionu: Stadion GKS Morcinek Kaczyce
Adres stadionu: ul. Ludowa 10, 43-417 Kaczyce
Pojemność stadionu: 1.000 miejsc (800 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 70m.

Sukcesy:

IV/Liga międzywojewódzka: 6 miejsce 1994/1995, 1995/1996,
Mistrz Ligi Okręgowej: 1992/1993,
Mistrz A Klasy: 1988/1989, 2001/2002
Mistrz B Klasy: 1972/1973, 1985/1986,
Mistrz C Klasy: 1969/1970, 1984/1985
Puchar Polski BOZPN: 1995/1996

Nazwy:

(1946) - LZS Wicher Kaczyce
(1987) - Górnik Kaczyce
(1992) - GKS Morcinek Kaczyce

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Szymon Dudabramkarz
2Damian Matuszekbramkarz
3Dawid Matuszekbramkarz
4Łukasz Rogińskibramkarz
5Łukasz Chlebekobrońca
6Bartłomiej Kaczyńskiobrońca
7Marcin Kapustaobrońca
8Bartosz Kędziorobrońca
9Rafał Macuraobrońca
10Michał Tincobrońca
11Wiktor Tomalaobrońca
12Jakub Węglorzobrońca
13Kamil Wowryobrońca
14Andrzej Adamekpomocnik
15Marcel Adamekpomocnik
16Kacper Białaspomocnik
17Adam Bijokpomocnik
18Patryk Bourriouxpomocnik
19Patryk Chudekpomocnik
20Dawid Ciokpomocnik
21Wiktor Czaplapomocnik
22Grzegorz Dobrolińskipomocnik
23Michał Kałkapomocnik
24Tomasz Knauerpomocnik
25Krzysztof Kolondrapomocnik
26Leszek Macurapomocnik
27Paweł Melibrudapomocnik
28Sebastian Nogłypomocnik
29Jakub Pietrowskipomocnik
30Marcin Pietrzykpomocnik
31Artur Rybkapomocnik
32Michał Szotekpomocnik
33Piotr Szpilarewiczpomocnik
34Daniel Wenglorzpomocnik
35Jarosław Kędziornapastnik
36Sebastian Kopelnapastnik
37Kamil Loternapastnik
38Łukasz Wierzgońnapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Marcel Adamek
4
Kamil Wowry
3
Krzysztof Kolondra
2
Kamil Loter
Rafał Wcisło
1
Patryk Bourrioux
Jakub Kałka
Michał Kałka
Damian Matuszek
Marcin Pietrzyk
Artur Rybka
Tomasz Wcisło
Daniel Wenglorz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201717:00KAStrumień3:1 (2:1)Kaczyce
12.08.201717:00KAKaczyce0:6 (0:3)Pogwizdów
20.08.201717:00KAZabłocie8:1 (5:0)Kaczyce
26.08.201717:00KAKaczyce2:2 (2:2)Goleszów
02.09.201717:00KABąków5:3 (2:1)Kaczyce
09.09.201716:00KAKaczyce4:1 (1:0)Dębowiec
17.09.201716:00KAOchaby0:1 (0:0)Kaczyce
30.09.201715:00KAKaczyce3:0 (3:0)Pielgrzymowice
07.10.201715:00KAKończyce W.1:1 (1:1)Kaczyce
11.10.201716:15KAKończyce M.4:1 (1:1)Kaczyce
14.10.201715:00KAKaczyce3:2 (0:2)Brenna
22.10.201715:00KASkoczów II7:0 (2:0)Kaczyce
28.10.201715:00KAKaczyce2:6 (1:2)1909 Piast
07.04.201815:00KAKaczyce1:0 (0:0)Strumień
15.04.201815:00KAPogwizdów1:1 (0:1)Kaczyce
21.04.201815:00KAKaczyce1:2 (1:1)Zabłocie

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201717:00Kaczyce5:0 (4:0)Iskrzyczyn
23.07.201715:00Kaczyce0:4 (0:0)Pogwizdów
27.07.201718:00Hażlach2:5 (2:3)Kaczyce
29.07.201716:00Kaczyce1:0 (0:0)Wielkie II
10.02.201815:00KaczyceWielkie II
17.02.201815:00Kaczyce6:5 (3:2,1:1,2;2)Hażlach
24.02.201815:00Kaczyce1:2 (1:1)Kończyce W.
03.03.201815:00Rudnik2:4 (1:3,0:0,1:1)Kaczyce
10.03.201815:00PogwizdówKaczyce
17.03.201815:00Kaczyce6:2 (1:0)Iskrzyczyn
25.03.201815:00Rudnik1:2 (1:1)Kaczyce
29.03.201817:30Kaczyce7:4 (1:3)Pielgrzymowice

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131