GKS Morcinek Kaczyce

Adres: ul. Ludowa 10, 43-417 Kaczyce
Telefon(y): +48 508 063 358
E-mail: gkskaczyce.official@gmail.com
WWW: http://www.gks.kaczyce.net/

Prezes: Jarosław Kędzior
Kierownik: Marcin Pietrzyk
Trener: Paweł Szpilarewicz (do 28.10.2017 r. Tomasz Wenglorz)

Rok założenia: 1946
Barwy: żółto-zielono-czarne
Nazwa stadionu: Stadion GKS Morcinek Kaczyce
Pojemność stadionu: 1.000 miejsc (800 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 70m.

Sukcesy:

IV/Liga międzywojewódzka: 6 miejsce 1994/1995, 1995/1996,
Mistrz Ligi Okręgowej: 1992/1993,
Mistrz A Klasy: 1988/1989, 2001/2002
Mistrz B Klasy: 1972/1973, 1985/1986,
Mistrz C Klasy: 1969/1970, 1984/1985
Puchar Polski BOZPN: 1995/1996

Nazwy:

(1946) - LZS Wicher Kaczyce
(1987) - Górnik Kaczyce
(1992) - GKS Morcinek Kaczyce

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Damian Matuszekbramkarz
2Dawid Matuszekbramkarz
3Wojciech Węglarzybramkarz
4Jakub Węglorzbramkarz
5Łukasz Chlebekobrońca
6Jakub Kałkaobrońca
7Marcin Kapustaobrońca
8Bartosz Kędziorobrońca
9Rafał Macuraobrońca
10Michał Tincobrońca
11Wiktor Tomalaobrońca
12Tomasz Wcisłoobrońca
13Kamil Wowryobrońca
14Andrzej Adamekpomocnik
15Marcel Adamekpomocnik
16Adam Bijokpomocnik
17Dawid Ciokpomocnik
18Grzegorz Dobrolińskipomocnik
19Michał Kałkapomocnik
20Tomasz Knauerpomocnik
21Krzysztof Kolondrapomocnik
22Leszek Macurapomocnik
23Paweł Melibrudapomocnik
24Sebastian Nogłypomocnik
25Marcin Pietrzykpomocnik
26Michał Szotekpomocnik
27Rafał Wcisłopomocnik
28Daniel Wenglorzpomocnik
29Tomasz Wenglorzpomocnik
30Łukasz Golecnapastnik
31Jarosław Kędziornapastnik
32Sebastian Kopelnapastnik
33Kamil Loternapastnik
34Łukasz Wierzgońnapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Marcel Adamek
3
Krzysztof Kolondra
Kamil Wowry
2
Kamil Loter
Rafał Wcisło
1
Jakub Kałka
Michał Kałka
Damian Matuszek
Marcin Pietrzyk
Tomasz Wcisło
Daniel Wenglorz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201717:00KAStrumień3:1 (2:1)Kaczyce
12.08.201717:00KAKaczyce0:6 (0:3)Pogwizdów
20.08.201717:00KAZabłocie8:1 (5:0)Kaczyce
26.08.201717:00KAKaczyce2:2 (2:2)Goleszów
02.09.201717:00KABąków5:3 (2:1)Kaczyce
09.09.201716:00KAKaczyce4:1 (1:0)Dębowiec
17.09.201716:00KAOchaby0:1 (0:0)Kaczyce
30.09.201715:00KAKaczyce3:0 (3:0)Pielgrzymowice
07.10.201715:00KAKończyce W.1:1 (1:1)Kaczyce
11.10.201716:15KAKończyce M.4:1 (1:1)Kaczyce
14.10.201715:00KAKaczyce3:2 (0:2)Brenna
22.10.201715:00KASkoczów II7:0 (2:0)Kaczyce
28.10.201715:00KAKaczyce2:6 (1:2)1909 Piast

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201717:00Kaczyce5:0 (4:0)Iskrzyczyn
23.07.201715:00Kaczyce0:4 (0:0)Pogwizdów
27.07.201718:00Hażlach2:5 (2:3)Kaczyce
29.07.201716:00Kaczyce1:0 (0:0)Wielkie II
10.02.201815:00KaczyceWielkie II
17.02.201815:00Kaczyce6:5 (3:2,1:1,2;2)Hażlach

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101