LKS Sokół Hecznarowice

Adres: ul. Strażacka, 43-330 Hecznarowice
Telefon(y): 668 970 748
E-mail: sokolhecznarowice@gmail.com
WWW: http://sokolhecznarowice.futbolowo.pl

Prezes: Merta Jerzy
Kierownik: Więzik Mirosław
Trener: Mariusz Naglik

Rok założenia: 1992
Barwy: Niebiesko - Biało - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion Sokoła Hecznarowice
Pojemność stadionu: 400 miejsc stojacych
Wymiary boiska: 102m. x 66m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A:
2002/03

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Rafał Kwaśniewskibramkarz
2Szymon Naglikbramkarz
3Michał Wójcikbramkarz
4Sławomir Gawełobrońca
5Michał Kasprzykobrońca
6Mateusz Markielobrońca
7Piotr Mośobrońca
8Adrian Pająkobrońca
9Rafał Tlałkaobrońca
10Marek Wójcikobrońca
11Dominik Adamczykpomocnik
12Piotr Brzeźniakpomocnik
13Bartłomiej Drobiszpomocnik
14Sebastian Gawełpomocnik
15Artur Grządzielpomocnik
16Łukasz Janikpomocnik
17Jakub Mertapomocnik
18Radosław Mertapomocnik
19Michał Mynarskipomocnik
20Jakub Nikielpomocnik
21Domink Sztafińskipomocnik
22Dominik Tlałkapomocnik
23Artur Więzikpomocnik
24Oleh Zubpomocnik
25Konrad Capeknapastnik
26Andrzej Mertanapastnik
27Artur Mynarskinapastnik
28Sebastian Pudełkonapastnik
29Szymon Roznernapastnik

Najlepsi strzelcy

15
Łukasz Janik
13
Adrian Pająk
8
Mateusz Markiel
5
Sebastian Gaweł
3
Andrzej Merta
2
Artur Grządziel
Piotr Moś
Szymon Rozner
1
Rafał Kwaśniewski
Dominik Tlałka
Rafał Tlałka
Michał Wójcik

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201817:00PPBronów2:2 (1:1) k. 4:1Hecznarowice
11.08.201817:00KAWilkowice4:2 (3:0)Hecznarowice
18.08.201817:00KAHecznarowice4:0 (2:0)Czechowice-Dz. II
25.08.201816:00KAHecznarowice0:4 (0:2)Bronów
02.09.201817:00KAHecznarowice0:6 (0:1)Pisarzowice
09.09.201817:00KAMiędzybrodzie1:4 (1:0)Hecznarowice
16.09.201815:30KAHecznarowice3:0 (2:0)Buczkowice
22.09.201816:00KAKobiernice0:2 (0:1)Hecznarowice
29.09.201816:00KAHecznarowice10:1 (3:0)Godziszka
07.10.201815:00KABystra (k. Bielska)1:2 (0:0)Hecznarowice
13.10.201816:00KAHecznarowice-:-Rekord II
21.10.201815:00KAKaniów1:2 (0:1)Hecznarowice
27.10.201815:00KAWapienica0:3 (0:1)Hecznarowice
03.11.201814:00KAHecznarowice1:2 (0:1)Międzyrzecze
23.03.201915:00KAHecznarowice2:0 (1:0)Wilkowice
31.03.201913:00KACzechowice-Dz. II2:1 (1:1)Hecznarowice
06.04.201916:00KABronów3:2 (1:1)Hecznarowice
13.04.201916:00KAPisarzowice3:1 (1:0)Hecznarowice
20.04.201911:00KAHecznarowice2:0 (1:0)Międzybrodzie
27.04.201917:00KABuczkowice3:2 (1:1)Hecznarowice
04.05.201917:00KAHecznarowice2:2 (0:1)Kobiernice
11.05.201917:00KAGodziszka0:2 (0:1)Hecznarowice
18.05.201917:00KAHecznarowice1:3 (0:3)Bystra (k. Bielska)
01.06.201917:00KAHecznarowice2:3 (1:1)Kaniów
08.06.201916:00KAHecznarowice2:1 (1:0)Wapienica
15.06.201912:30KAMiędzyrzecze4:1 (0:0)Hecznarowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

19.07.201818:00Wilamowice2:1 (-:-)Hecznarowice
26.07.201818:30Górnik Brzeszcze2:3 (2:1)Hecznarowice
28.07.201815:00Kobiernice1:2 (0:1)Hecznarowice
02.02.201917:00Hecznarowice0:5 (0:0)Hejnał Kęty
10.02.201917:00Hecznarowice2:3 (2:1)Orzeł Wieprz
16.02.201919:00LigotaHecznarowice
24.02.201915:00Halniak Targanice4:2 (2:2)Hecznarowice
02.03.201915:00Hecznarowice2:1 (1:0)Strumień Polanka Wielka
08.03.201919:00Zabrzeg2:5 (1:2)Hecznarowice
16.03.201915:30Hecznarowice0:1 (0:1)Górnik Brzeszcze

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220