LKS Wisła Strumień

Adres: ul. Brodeckiego 26, 43-246 Strumień
Telefon(y): +48 506 363 566
WWW: http://www.wislastrumien.pl

Prezes: Mirosław Ustaszewski (do 26.01.2018 r. Marcin Staroń)
Kierownik: Łukasz Sowa
Trener: Marcin Lewandowski (do 27.03.2018 r. Marcin Rabczak)

Rok założenia: 1920
Barwy: zielono-czerwone
Nazwa stadionu: Stadion im. Karola Żerdki
Pojemność stadionu: 500 miejsc (300 siedzących)
Wymiary boiska: 110m. x 65m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A : 1975/1976, 1993/1994, 1996/1997, 2009/2010
Mistrz Klasy B : 1988/1989,
Mistrz Klasy C : 1965/1966,

 


Finalista Pucharu w podokręgu - 2010/11
 
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Szymon Jodłowiecbramkarz
2Kamil Kawabramkarz
3Marek Michalczykbramkarz
4Przemysław Walakbramkarz
5Bartłomiej Gabryśobrońca
6Patryk Indykobrońca
7Konrad Janowskiobrońca
8Przemysław Kotkowskiobrońca
9Adrian Markitonobrońca
10Marcin Starońobrońca
11Mirosław Ustaszewskiobrońca
12Szymon Czakonpomocnik
13Kewin Gabzdylpomocnik
14Rafał Górapomocnik
15Dariusz Indykpomocnik
16Wacław Jandudapomocnik
17Sebastian Kawapomocnik
18Jan Langpomocnik
19Łukasz Markitonpomocnik
20Krzysztof Masłowskipomocnik
21Piotr Masłowskipomocnik
22Stanisław Możdżeńpomocnik
23Szymon Pietrzykpomocnik
24Kamil Różankowskipomocnik
25Jakub Starońpomocnik
26Łukasz Szastpomocnik
27Maksymilian Szczypkapomocnik
28Bohdan Turheliapomocnik
29Sławomir Zieburapomocnik
30Michał Hanusiaknapastnik
31Mateusz Janotanapastnik
32Michał Mikanapastnik
33Marcin Niebisznapastnik
34Paweł Sobelnapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Maksymilian Szczypka
4
Michał Hanusiak
Dariusz Indyk
Mirosław Ustaszewski
3
Wacław Janduda
Stanisław Możdżeń
2
Mateusz Janota
1
Kewin Gabzdyl
Kamil Kawa
Sebastian Kawa
Jan Lang
Paweł Sobel
Łukasz Szast

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201717:00KAStrumień3:1 (2:1)Kaczyce
13.08.201717:00KAPielgrzymowice4:2 (2:2)Strumień
15.08.201718:00KAStrumień3:5 (1:2)Kończyce W.
27.08.201711:00KABrenna4:3 (3:2)Strumień
02.09.201716:00KAStrumień2:7 (2:3)Skoczów II
10.09.201716:00KA1909 Piast4:1 (0:1)Strumień
16.09.201716:00KAStrumień1:3 (0:2)Kończyce M.
23.09.201716:00KAStrumień4:1 (2:1)Pogwizdów
01.10.201715:00KAZabłocie2:3 (0:0)Strumień
07.10.201715:00KAStrumień0:1 (0:1)Goleszów
14.10.201715:00KABąków0:1 (0:1)Strumień
21.10.201715:00KAStrumień4:3 (1:2)Dębowiec
28.10.201715:00KAOchaby0:4 (0:4)Strumień
07.04.201815:00KAKaczyce1:0 (0:0)Strumień
14.04.201815:00KAStrumień0:1 (0:1)Pielgrzymowice
21.04.201815:00KAKończyce W.2:2 (1:2)Strumień

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201717:00Strumień0:3 (0:2)Kończyce M.
29.07.201717:00Strumień2:0 (1:0)Zryw Bzie
23.01.201819:00Strumień1:7 (0:4)Chybie
28.01.201814:00Strumień2:7 (1:3)Zebrzydowice
11.02.201811:00Strumień6:3 (2:2)Pielgrzymowice
25.02.201810:30Strumień2:8 (1:4)MOSiR Jastrzębie U19
11.03.201815:00PruchnaStrumień
18.03.201817:00StrumieńKończyce M.

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131