LKS Skrzyczne Lipowa

Adres: ul. Lipowa 621, 34-324 Lipowa
Telefon(y): 338 670 315, 338 671 379
WWW: http://lkslipowa.futbolowo.pl

Prezes: Marek Binda
Kierownik: Antoni Golec
Trener: Mariusz Midor

Rok założenia: 1946
Barwy: czerwono-zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Lipowa
Pojemność stadionu: 500
Wymiary boiska: 105m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Krystian Krystabramkarz
2Maciej Kupczakbramkarz
3Marek Bindaobrońca
4Tomasz Caputaobrońca
5Jan Dziedzicobrońca
6Bartłomiej Golecobrońca
7Mariusz Midorobrońca
8Rafał Zwardońobrońca
9Michał Caputapomocnik
10Mariusz Fijakpomocnik
11Dawid Golecpomocnik
12Mateusz Górnypomocnik
13Artur Karaspomocnik
14Konrad Pietraszkopomocnik
15Łukasz Pyjaspomocnik
16Filip Skrzypekpomocnik
17Sebastian Sojkapomocnik
18Maciej Sowapomocnik
19Marcin Suławapomocnik
20Mateusz Urbaśpomocnik
21Adrian Wilczekpomocnik
22Jan Wojciuchpomocnik
23Jakub Zemczakpomocnik
24Kacper Jakubiecnapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Maciej Sowa
8
Kacper Jakubiec
4
Tomasz Caputa
Bartłomiej Golec
3
Mariusz Fijak
Dawid Golec
Jakub Zemczak
2
Mateusz Górny
1
Jan Dziedzic
Łukasz Pyjas
Marcin Suława

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

15.08.201815:00KALipowa0:1 (0:0)Pietrzykowice
18.08.201816:00KAMilówkaWOLipowa
26.08.201815:00KALipowa2:1 (1:0)Ujsoły
02.09.201811:00KAJuszczyna0:2 (0:2)Lipowa
08.09.201816:00KAZarzecze0:3 (0:1)Lipowa
15.09.201816:00KASopotnia1:0 (0:0)Lipowa
23.09.201816:00KALipowa1:3 (0:1)Radziechowy II
30.09.201815:00KALipowa0:3 (0:3)Węgierska G.
07.10.201811:00KASoła Ż.0:1 (0:0)Lipowa
14.10.201814:00KALipowa1:0 (0:0)Żabnica
21.10.201814:00KALeśna1:1 (1:1)Lipowa
28.10.201814:30KALipowa2:1 (1:0)Babia Góra
04.11.201814:00KAGilowice1:2 (0:2)Lipowa
30.03.201914:00KAPietrzykowice3:0 (0:0)Lipowa
06.04.201915:30KALipowa0:4 (0:2)Milówka
14.04.201915:00KAUjsoły2:3 (1:1)Lipowa
22.04.201915:00KALipowa3:1 (1:1)Juszczyna
28.04.201915:00KALipowa3:5 (2:2)Zarzecze
01.05.201915:00KALipowa3:3 (2:1)Sopotnia
05.05.201917:00KARadziechowy II4:2 (4:2)Lipowa
11.05.201916:00KAWęgierska G.0:1 (0:1)Lipowa
19.05.201915:00KALipowa2:1 (1:0)Soła Ż.
26.05.201916:00KAŻabnica7:1 (2:1)Lipowa
02.06.201911:00KALipowa3:3 (2:1)Leśna
09.06.201915:00KABabia Góra4:3 (2:1)Lipowa
16.06.201915:00KALipowa1:3 (0:1)Gilowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201815:00Lipowa1:5 (0:2)Łękawica
29.07.201815:00Radziechowy II1:5 (1:3)Lipowa
12.08.201817:00Lipowa3:1 (1:1)Pewel M.
09.02.201913:00Międzybrodzie7:4 (1:3)Lipowa
17.02.201915:30Bujaków1:6 (0:5)Lipowa
24.02.201914:00Cisiec4:2 (3:2)Lipowa
02.03.201913:00Lipowa9:0 (5:0)Sopotnia
09.03.201913:30Lipowa3:2 (1:2)Buczkowice
17.03.201911:00Lipowa0:0Radziechowy II
23.03.201915:00Lipowa2:3 (0:1)Węgierska G.

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220