LKS Pasjonat Dankowice

Adres: ul. Sportowa 1, 43-331 Dankowice
Telefon(y): 33 845-73-94
WWW: http://www.pasjonatdankowice.pl/

Prezes: Andrzej Sadlok
Kierownik: Tadeusz Stawowczyk
Trener: Artur Bieroński

Rok założenia: 1945
Barwy: zielono-biało-czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Pasjonata Dankowice
Pojemność stadionu: 900 miejsc (750 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 66m.

Sukcesy :

Mistrz IV Ligi - 1995/96
Mistrz Ligi Okręgowej : 1993/94
Mistrz Klasy A - 1985/86, 1987/88
Mistrz Klasy B - 1976/77

Zdobywca PP BOZPN - 1996/1997

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Kacper Byrskibramkarz
2Kamil Goliaszbramkarz
3Dominik Krausbramkarz
4Adrian Śmiłowskibramkarz
5Arkadiusz Bargielobrońca
6Artur Bierońskiobrońca
7Krzysztof Łaciakobrońca
8Michał Wróbelobrońca
9Marcin Bębenpomocnik
10Ryszard Borutkopomocnik
11Marcin Filapekpomocnik
12Szymon Gencpomocnik
13Bartłomiej Gołąbpomocnik
14Patryk Gralpomocnik
15Mateusz Korczykpomocnik
16Tomasz Magierapomocnik
17Wojciech Małyszpomocnik
18Wojciech Sadlokpomocnik
19Tomasz Sochapomocnik
20Adrian Szarypomocnik
21Kamil Tobiaszpomocnik
22Krzysztof Wójcikiewiczpomocnik
23Marcin Wróbelpomocnik
24Sebastian Zawadzkipomocnik
25Janusz Bąknapastnik
26Błażej Cięcielnapastnik
27Jakub Ogiegłonapastnik
28Sebastian Oleknapastnik

Najlepsi strzelcy

20
Jakub Ogiegło
10
Janusz Bąk
Błażej Cięciel
8
Wojciech Sadlok
5
Tomasz Magiera
2
Krzysztof Łaciak
Adrian Szary
Marcin Wróbel
1
Wojciech Małysz
Adrian Śmiłowski
Kamil Tobiasz
Krzysztof Wójcikiewicz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201717:00PPBestwinka1:4 (1:3)Dankowice
06.08.201717:00LOBDankowice4:4 (2:3)Żabnica
09.08.201718:00PPDankowice6:0 (2:0)Jaworze II
12.08.201717:00LOBWisła1:1 (1:0)Dankowice
20.08.201717:00LOBDankowice1:2 (1:1)Czechowice-Dz.
27.08.201717:00LOBDankowice1:3 (0:0)Koszarawa Ż.
30.08.201717:00PPPisarzowice3:1 (1:1)Dankowice
02.09.201717:00LOBZebrzydowice0:5 (0:3)Dankowice
10.09.201717:00LOBDankowice6:1 (3:0)Leśna
16.09.201715:00LOBJaworze1:2 (1:1)Dankowice
30.09.201716:00LOBPuńców3:7 (3:2)Dankowice
12.10.201716:30LOBDankowice3:2 (1:1)Łękawica
14.10.201716:00LOBBestwina3:0 (0:0)Dankowice
21.10.201715:00LOBDankowice8:0 (6:0)Wilkowice
28.10.201714:00LOBChybie0:4 (0:0)Dankowice
05.11.201714:00LOBDankowice2:2 (1:1)Pruchna
11.11.201714:00LOBDrogomyśl1:2 (1:0)Dankowice
31.03.201813:00LOBCzechowice-Dz.4:0 (2:0)Dankowice
07.04.201816:00LOBKoszarawa Ż.3:0 (0:0)Dankowice
11.04.201817:00LOBDankowice1:0 (0:0)Góral
14.04.201816:00LOBDankowice1:6 (0:4)Zebrzydowice
22.04.201817:00LOBLeśna1:4 (0:2)Dankowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201716:00Dankowice3:2 (1:2)LKS Jawiszowice
27.01.201813:00Dankowice7:2 (3:0)Pisarzowice
03.02.201815:30Dankowice4:2 (4:2)Rekord II
10.02.201813:00Dankowice5:2 (4:0)Zatorzanka Zator
17.02.201813:00Dankowice4:4 (2:1)LKS Jawiszowice
24.02.201813:00Dankowice2:1 (1:1)Skawa Wadowice
03.03.201813:00Dankowice1:2 (1:2)Jasienica
10.03.201813:00Dankowice6:1 (2:1)Hejnał

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131