RKS Cukrownik Chybie

Adres: ul. Sportowa 18, 43-520 Chybie
Telefon(y): 338 561 134, 338 561 054
WWW: http://cukrownikchybie.eu

Prezes: Jarosław Czerwonka
Kierownik: Mirosław Smyczek
Trener: Sławomir Machej

Rok założenia: 1937
Barwy: niebiesko-czerwono-białe
Nazwa stadionu: Stadion Gminny
Pojemność stadionu: 2 200 miejsc (1 000 siedzących)
Wymiary boiska: 102m. x 67m.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej : 1983/84
Mistrz Klasy A - 1970/71, 1980/81, 1992/93, 2005/06
Mistrz Klasy B - 1956,

Finalista Pucharu w podokręgu - 2014/15
 
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Kamil Kawabramkarz
2Grzegorz Tidebramkarz
3Oskar Błażejczakobrońca
4Paweł Dziendzielobrońca
5Tomasz Gandzelobrońca
6Jiří Pilchobrońca
7Piotr Witekobrońca
8Michał Brańkapomocnik
9Jakub Ciałońpomocnik
10Radosław Gabzdylpomocnik
11Kacper Kajsturapomocnik
12Sebastian Kawapomocnik
13Daniel Kędziakpomocnik
14Mateusz Marzecpomocnik
15Konrad Michalskipomocnik
16Szymon Miłekpomocnik
17Bartłomiej Ochodekpomocnik
18Jan Opluštilpomocnik
19Paweł Paskopomocnik
20Daniel Poloczekpomocnik
21Andrzej Siekierkapomocnik
22Kamil Smyczekpomocnik
23Patryk Smyczekpomocnik
24Kacper Stablapomocnik
25Andrzej Stokłosapomocnik
26Paweł Stokłosapomocnik
27Dawid Świńczykpomocnik
28Mikołaj Żerdkapomocnik
29Rafał Szczygielskinapastnik

Najlepsi strzelcy

3
Rafał Szczygielski
2
Jan Opluštil
1
Tomasz Gandzel
Konrad Michalski
Szymon Miłek
Daniel Poloczek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

27.07.201917:00PPZabłocie1:1 (0:1) k. 4:2Chybie
04.08.201914:00LOBPietrzykowice2:6 (0:1)Chybie
10.08.201917:00LOBChybie0:2 (0:0)Strumień
17.08.201913:00LOBŻabnica4:1 (1:0)Chybie
24.08.201917:00LOBChybie1:0 (0:0)Wisła

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

18.07.201918:00Chybie1:4 (0:2)Gwarek Zabrze U19
24.07.201917:30Chybie8:5 (3:2)Fotbal Třinec U19
26.07.201918:30Bestwinka4:4 (3:0)Chybie

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota26
2Grodziec24
3Zabrzeg24
4Kozy13
5Jaworze II13
6Rybarzowice13
7TSP III13
8Czaniec II21
9Bujaków21
10Mazańcowice20
11Godziszka20
12Łodygowice20
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast13
2Dębowiec13
3Wielkie II13
4Rudnik11
5Piast II11
6Górki W.00
7Golasowice10
8Ochaby10
9Kaczyce10