RKS Cukrownik Chybie

Adres: ul. Sportowa 18, 43-520 Chybie
Telefon(y): 338 561 134, 338 561 054
WWW: http://cukrownikchybie.eu

Prezes: Jarosław Czerwonka
Kierownik: Grzegorz Stabla
Trener: Sławomir Machej (do 17.11.2018 r.Artur Wiewióra, do 31.10.2018r. Mariusz Adaszek)

Rok założenia: 1937
Barwy: niebiesko-czerwono-białe
Nazwa stadionu: Stadion Gminny
Pojemność stadionu: 2 200 miejsc (1 000 siedzących)
Wymiary boiska: 102m. x 67m.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej : 1983/84
Mistrz Klasy A - 1970/71, 1980/81, 1992/93, 2005/06
Mistrz Klasy B - 1956,

Finalista Pucharu w podokręgu - 2014/15
 
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Kamil Kawabramkarz
2Grzegorz Tidebramkarz
3Piotr Walasbramkarz
4Tomáš Bulawaobrońca
5Paweł Dziendzielobrońca
6Tomasz Gandzelobrońca
7Jiří Pilchobrońca
8Patryk Ułasewiczobrońca
9Piotr Witekobrońca
10Jakub Ciałońpomocnik
11Daniel Dziendzielpomocnik
12Jakub Janikpomocnik
13Kacper Kajsturapomocnik
14Sebastian Kawapomocnik
15Mateusz Kawulokpomocnik
16Daniel Kędziakpomocnik
17Piotr Kotpomocnik
18Grzegorz Kuboszekpomocnik
19Konrad Michalskipomocnik
20Bartosz Nikielpomocnik
21Bartłomiej Ochodekpomocnik
22Paweł Paskopomocnik
23Daniel Poloczekpomocnik
24Paweł Sosnapomocnik
25Kacper Stablapomocnik
26Andrzej Stokłosapomocnik
27Piotr Stokłosapomocnik
28Dawid Świńczykpomocnik
29Przemysław Wadaspomocnik
30Jarosław Waleczekpomocnik
31Kamil Waleczekpomocnik
32Jan Wawakpomocnik
33Bartłomiej Wiewiórapomocnik
34Mikołaj Żerdkapomocnik
35Rafał Szczygielskinapastnik
36Patryk Śmiejanapastnik

Najlepsi strzelcy

8
Jan Wawak
7
Paweł Pasko
3
Robert Janulek
Daniel Poloczek
2
Sebastian Kawa
Jiří Pilch
1
Tomasz Gandzel
Daniel Kędziak
Andrzej Stokłosa
Rafał Szczygielski
Patryk Ułasewicz
Kamil Waleczek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201817:00PPIstebna5:1 (4:1)Chybie
04.08.201817:00LOBDankowice3:0 (3:0)Chybie
11.08.201817:00LOBChybie0:2 (0:2)BKS Stal
15.08.201817:00LOBKończyce M.1:2 (1:0)Chybie
18.08.201817:00LOBChybie2:2 (0:2)Jaworze
26.08.201817:00LOBPuńców6:2 (2:2)Chybie
01.09.201817:00LOBChybie1:1 (1:0)Koszarawa Ż.
08.09.201817:00LOBSkoczów6:1 (3:1)Chybie
15.09.201811:00LOBChybie1:2 (0:0)Góral
22.09.201816:00LOBDrogomyśl4:0 (2:0)Chybie
29.09.201816:00LOBChybie1:2 (1:1)Bestwina
07.10.201815:00LOBRajcza4:0 (1:0)Chybie
13.10.201816:00LOBChybie2:4 (1:3)Łękawica
21.10.201815:00LOBBestwinka2:0 (1:0)Chybie
27.10.201815:00LOBChybie1:1 (0:0)Wisła
03.11.201814:00LOBZebrzydowice4:1 (1:0)Chybie
10.11.201814:00LOBChybie0:1 (0:1)Rekord II
17.11.201813:00LOBPruchna0:3 (0:1)Chybie
16.03.201915:00LOBChybie1:2 (0:0)Dankowice
23.03.201915:00LOBBKS Stal7:3 (2:2)Chybie
30.03.201915:00LOBChybie4:0 (4:0)Kończyce M.
06.04.201916:00LOBJaworze1:1 (0:0)Chybie
13.04.201916:00LOBChybie3:0 (3:0)Puńców
20.04.201911:00LOBKoszarawa Ż.2:2 (2:1)Chybie

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201817:00Zabłocie3:6 (3:3)Chybie
25.01.201920:00Jaworze6:2 (4:1)Chybie
02.02.201917:00Chybie7:1 (1:1)Dębowiec
10.02.201912:00Chybie6:0 (3:0)Istebna
17.02.201911:00Wapienica U193:6 (1:3)Chybie
23.02.201914:30Pogórze0:4 (0:1)Chybie
24.02.201911:00Chybie1:11 (1:6)Goczałkowice
02.03.201917:00Pisarzowice3:2 (2:1)Chybie
06.03.201918:30Ustroń U190:5 (0:1)Chybie
09.03.201915:00Bronów6:1 (2:1)Chybie

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Brenna1719
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1720
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Sopotnia1717
11Gilowice1616
12Babia Góra1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1437
2Czernichów1428
3Pewel Śl.1426
4Jeleśnia1321
5Korbielów1420
6Słotwina1320
7Trzebinia1319
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110