Góral Żywiec

Adres: Tetmajera 50, 34-300 Żywiec
Telefon(y): 338 614 909
E-mail: biuro@czarni-goral.zywiec.pl
WWW: http://www.goralzywiec.pl, http://czarni-goral.futbolowo.pl/

Prezes: Przemysław Ziobrowski
Kierownik: Tomasz Staszkiewicz
Trener: Krzysztof Bąk

Data założenia: 01.09.1956
Barwy: żółto-biało-zielone
Nazwa stadionu: Stadion Górala Żywiec
Pojemność stadionu: 3.000 miejsc (500 siedzących)
Wymiary boiska: 103m. x 69m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Janusz Drobiszbramkarz
2Tomasz Kupczakbramkarz
3Miłosz Michalskibramkarz
4Mateusz Biegunobrońca
5Sebastian Klimekobrońca
6Jakub Knapekobrońca
7Filip Liczewskiobrońca
8Konrad Matlakobrońca
9Aleksander Mrowiecobrońca
10Mateusz Widuchobrońca
11Krystian Barcikpomocnik
12Kamil Gazurekpomocnik
13Marek Gołuchpomocnik
14Michał Gołuchpomocnik
15Maksymilian Gowinpomocnik
16Patryk Kłyszyńskipomocnik
17Radosław Michalskipomocnik
18Marcin Osmałekpomocnik
19Patryk Semikpomocnik
20Anatolii Shliakhovyipomocnik
21Kostiantyn Shliakhovyipomocnik
22Konrad Sporekpomocnik
23Łukasz Widuchpomocnik
24Maciej Wojtyłapomocnik
25Marcin Kosiecnapastnik
26Kacper Pióreckinapastnik
27Marcin Radwaniaknapastnik
28Krzysztof Urbaśnapastnik

Najlepsi strzelcy

11
Marcin Osmałek
Patryk Semik
4
Kamil Gazurek
Marcin Radwaniak
3
Marek Gołuch
Kacper Piórecki
2
Michał Gołuch
Marcin Kosiec
Krzysztof Kubica
Maciej Wojtyła
1
Krzysztof Urbaś

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

05.08.201717:00LOBPuńców2:4 (1:0)Góral
12.08.201717:00LOBCzechowice-Dz.1:0 (1:0)Góral
19.08.201717:00LOBGóral1:2 (0:1)Bestwina
26.08.201714:00LOBWilkowice1:4 (0:2)Góral
30.08.201718:00PPBabia Góra1:3 (1:1)Góral
02.09.201716:00LOBGóral1:1 (0:1)Chybie
10.09.201716:00LOBPruchna1:1 (1:1)Góral
16.09.201716:30LOBGóral2:1 (1:0)Drogomyśl
27.09.201716:30PPGilowice1:3 (1:3)Góral
30.09.201716:00LOBGóral2:2 (0:0)Wisła
11.10.201716:00LOBŻabnica1:5 (1:2)Góral
14.10.201716:00LOBGóral0:0 (0:0)Koszarawa Ż.
21.10.201715:00LOBZebrzydowice1:0 (0:0)Góral
28.10.201714:00LOBGóral4:0 (0:0)Leśna
05.11.201714:00LOBJaworze4:1 (1:0)Góral
11.11.201714:00LOBGóral2:1 (1:1)Łękawica
04.03.201815:00PPŻabnica1:1 (0:1)Góral
31.03.201813:00LOBBestwina1:0 (1:0)Góral
04.04.201817:00PPGóral1:3 (0:1)Radziechowy
07.04.201816:00LOBGóral2:0 (1:0)Wilkowice
11.04.201817:00LOBDankowice1:0 (0:0)Góral
14.04.201816:00LOBChybie0:4 (0:1)Góral
21.04.201816:00LOBGóral5:0 (2:0)Pruchna

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

20.07.201718:00Pietrzykowice0:4 (0:2)Góral
23.07.201718:00Góral5:0 (3:0)Wilkowice
26.07.201718:30Góral0:4 (0:1)Czaniec
29.07.201714:00Góral5:1 (1:0)Beskid Andrychów
03.02.201816:00Ustroń3:2 (1:2)Góral
10.02.201811:00Góral2:2 (1:1)Landek
16.02.201817:30Góral0:2 (0:0)Czaniec
23.02.201820:00Góral7:0 (2:0)Węgierska G.
03.03.2018GóralMilówka
09.03.201820:00Góral0:3 (0:1)Beskid A.
24.03.201811:00Góral0:0LKS Goczałkowice Zdrój

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131