TS Koszarawa Żywiec

Adres: ul. Aleja Wolności 4, 34-300 Żywiec
Telefon(y): 334 759 590
WWW: http://www.tskoszarawazywiec.pl

Prezes: Janusz Wiwatowski
Kierownik: Arkadiusz Oczko
Trener: Daniel Bąk (do 30.08.2018 r. Sławomir Białek)

Rok założenia: 1910
Barwy: niebiesko-czarne
Nazwa stadionu: Stadion TS Koszarawa Żywiec
Pojemność stadionu: 950 miejsc (600 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 70m.

Sukcesy:

Mistrz IV ligi: 2006/2007
Mistrz Ligi Okręgowej: 2000/2001
Mistrz A Klasy: 1986/1987

1/8 finału Puchar Polski: 2003/2004
Wygrana PP ŚlZPN: 2002/2003
Wygrana PP OZPN: 1985/1986
Wygrana PP PPN (5x): 2001/2002, 2002/2003, 2003/2004, 2005/2006, 2007/2008,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Jakub Gałuszkabramkarz
2Marcin Jeżewskibramkarz
3Artur Łukaszekbramkarz
4Radosław Pietrasikbramkarz
5Bartłomiej Jakubiecobrońca
6Przemysław Juraszobrońca
7Filip Liczewskiobrońca
8Sebastian Pępekobrońca
9Przemysław Przerwaobrońca
10Jakub Bargielpomocnik
11Maksymilian Celejpomocnik
12Wojciech Drewniakpomocnik
13Kacper Dunatpomocnik
14Tomasz Fijakpomocnik
15Szymon Gachpomocnik
16Michał Garncarczykpomocnik
17Krzysztof Janikpomocnik
18Mateusz Jędrzejczykpomocnik
19Tomasz Kijaspomocnik
20Dawid Nowakpomocnik
21Olaf Oganisyanpomocnik
22Rafał Piechapomocnik
23Damian Sanetrapomocnik
24Michał Talikpomocnik
25Artur Wróbelpomocnik
26Filip Bąknapastnik
27Rafał Hałatnapastnik
28Mateusz Hernasnapastnik
29Mariusz Kosibornapastnik
30Wojciech Wróbelnapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Mariusz Kosibor
6
Mateusz Hernas
4
Filip Bąk
Rafał Hałat
3
Mykhailo Lavruk
Sebastian Pępek
2
Michał Garncarczyk
1
Wojciech Drewniak
Kacper Dunat
Szymon Gach
Krzysztof Janik

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201817:00PPŁękawicaWOKoszarawa Ż.
05.08.201817:00LOBBestwinka0:0 (0:0)Koszarawa Ż.
11.08.201817:00LOBKoszarawa Ż.4:1 (2:0)Zebrzydowice
15.08.201817:00LOBPruchna0:0 (0:0)Koszarawa Ż.
18.08.201817:00LOBKoszarawa Ż.1:1 (0:1)BKS Stal
25.08.201817:00LOBJaworze1:1 (0:0)Koszarawa Ż.
28.08.201817:30PPPietrzykowice1:2 (0:1)Koszarawa Ż.
01.09.201817:00LOBChybie1:1 (1:0)Koszarawa Ż.
08.09.201817:00LOBKoszarawa Ż.1:1 (0:1)Góral
12.09.201817:00PPWęgierska G.1:2 (1:1)Koszarawa Ż.
15.09.201817:00LOBBestwina0:0 (0:0)Koszarawa Ż.
22.09.201816:00LOBKoszarawa Ż.2:0 (1:0)Łękawica
29.09.201816:00LOBWisła3:4 (2:3)Koszarawa Ż.
06.10.201816:00LOBKoszarawa Ż.1:0 (1:0)Rekord II
10.10.201815:30PPKoszarawa Ż.0:4 (0:3)Radziechowy
13.10.201816:00LOBDankowice1:1 (1:0)Koszarawa Ż.
20.10.201815:30LOBKoszarawa Ż.3:1 (1:0)Kończyce M.
27.10.201815:00LOBPuńców1:0 (1:0)Koszarawa Ż.
03.11.201814:00LOBKoszarawa Ż.0:2 (0:1)Skoczów
10.11.201814:00LOBDrogomyśl0:2 (0:0)Koszarawa Ż.
17.11.201813:00LOBKoszarawa Ż.2:0 (0:0)Rajcza
16.03.201915:00LOBKoszarawa Ż.0:2 (0:0)Bestwinka
23.03.201915:00LOBZebrzydowice0:4 (0:3)Koszarawa Ż.
30.03.201915:00LOBKoszarawa Ż.1:2 (0:0)Pruchna
06.04.201916:00LOBBKS Stal1:0 (1:0)Koszarawa Ż.
13.04.201916:00LOBKoszarawa Ż.0:2 (0:1)Jaworze
20.04.201911:00LOBKoszarawa Ż.2:2 (2:1)Chybie

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

07.07.201817:30Koszarawa Ż.3:0 (2:0)ZKP Zakopane
21.07.201812:00Koszarawa Ż.3:2 (1:1)Milówka
25.07.201818:30Koszarawa Ż.2:2 (2:1)Jasienica
28.07.201810:00Goczałkowice4:1 (2:0) Koszarawa Ż.
02.02.201911:00Koszarawa Ż.1:1 (1:0)Beskid A.
09.02.201911:00Podlesianka1:0 (1:0)Koszarawa Ż.
16.02.201915:00Koszarawa Ż.5:0 (3:0)Wapienica
23.02.201914:30Koszarawa Ż.2:1 (1:0)Skawa Wadowice
01.03.201919:00LKS Łąka1:2 (1:1)Koszarawa Ż.
09.03.201913:00Koszarawa Ż.8:1 (4:0)Kobiernice

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Brenna1719
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1720
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Sopotnia1717
11Gilowice1616
12Babia Góra1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1437
2Czernichów1428
3Pewel Śl.1426
4Jeleśnia1321
5Korbielów1420
6Słotwina1320
7Trzebinia1319
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110