LKS Bestwina

Adres: ul. Podzamcze 18, 43-510 Bestwina
Telefon(y): +48 696 201 508
E-mail: lks@lks-bestwina.net
WWW: http://lks-bestwina.futbolowo.pl

Prezes: Tomasz Miroski
Kierownik: Marek Firganek
Trener: Sławomir Szymala

Rok założenia: 1947
Barwy: czerwono-zielone
Nazwa stadionu: Stadion Gminny w Bestwinie
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 102m. x 78m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Bartłomiej Droździkbramkarz
2Adrian Granatowskibramkarz
3Mateusz Kudrysbramkarz
4Sławomir Szymalabramkarz
5Tomasz Drewniakobrońca
6Mateusz Droździkobrońca
7Michał Gacekobrońca
8Marcin Gołąbobrońca
9Konrad Kowaliczekobrońca
10Wojciech Lisewskiobrońca
11Adrian Miroskiobrońca
12Maciej Móllobrońca
13Szymon Święsobrońca
14Mariusz Duśpomocnik
15Damian Gacekpomocnik
16Dawid Gleindekpomocnik
17Tomasz Koziołpomocnik
18Kamil Kucharczykpomocnik
19Wojciech Łysońpomocnik
20Krystian Makowskipomocnik
21Krystian Patrońpomocnik
22Patryk Wentlandpomocnik
23Mateusz Włoszekpomocnik
24Mateusz Wójtowiczpomocnik
25Artur Sawickinapastnik
26Szymon Skęczeknapastnik

Najlepsi strzelcy

11
Dawid Gleindek
10
Szymon Skęczek
9
Artur Sawicki
5
Krystian Makowski
4
Mariusz Duś
Bartłomiej Feruga
Szymon Święs
Patryk Wentland
3
Konrad Kowaliczek
Tomasz Kozioł
Adrian Miroski
Krystian Patroń
Mateusz Włoszek
2
Maciej Móll
1
Tomasz Drewniak
Mateusz Droździk
Michał Gacek
Wojciech Lisewski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201817:00LOBDrogomyśl2:0 (1:0)Bestwina
11.08.201817:00LOBBestwina0:0 (0:0)Rajcza
15.08.201817:00LOBBestwinka2:2 (2:1)Bestwina
18.08.201817:00LOBBestwina2:0 (1:0)Zebrzydowice
21.08.201818:00PPBestwina3:1 (3:1)Dankowice
26.08.201816:00LOBPruchna2:4 (1:1)Bestwina
01.09.201813:00LOBBestwina0:1 (0:0)BKS Stal
04.09.201817:30PPBestwina3:2 (1:0)Landek
08.09.201817:00LOBJaworze1:4 (1:1)Bestwina
15.09.201817:00LOBBestwina0:0 (0:0)Koszarawa Ż.
22.09.201816:00LOBGóral1:2 (0:1)Bestwina
26.09.201816:30PPRekord II0:1 (0:0)Bestwina
29.09.201816:00LOBChybie1:2 (1:1)Bestwina
06.10.201816:00LOBBestwina4:0 (2:0)Łękawica
13.10.201816:00LOBWisła0:1 (0:1)Bestwina
20.10.201814:00LOBBestwina3:1 (1:1)Rekord II
28.10.201814:00LOBDankowice3:0 (0:0)Bestwina
03.11.201814:00LOBBestwina3:2 (0:1)Kończyce M.
10.11.201814:00LOBPuńców0:1 (0:0)Bestwina
17.11.201813:00LOBBestwina0:3 (0:0)Skoczów
01.12.201812:00PPBestwina0:5 (0:3)Rekord
16.03.201915:00LOBBestwina1:1 (1:0)Drogomyśl
24.03.201915:00LOBRajcza2:3 (1:0)Bestwina
30.03.201915:00LOBBestwina1:0 (0:0)Bestwinka
06.04.201916:00LOBZebrzydowice1:1 (1:0)Bestwina
13.04.201916:00LOBBestwina5:0 (1:0)Pruchna
20.04.201910:00LOBBKS Stal1:1 (1:1)Bestwina
27.04.201917:00LOBBestwina3:1 (2:0)Jaworze
01.05.201917:00LOBKoszarawa Ż.1:1 (1:0)Bestwina
04.05.201917:00LOBBestwina0:1 (0:0)Góral
11.05.201917:00LOBBestwina3:2 (0:0)Chybie
18.05.201917:00LOBŁękawica1:6 (0:2)Bestwina
25.05.201917:00LOBBestwina1:1 (1:0)Wisła
02.06.201917:00LOBRekord II4:3 (1:1)Bestwina
05.06.201918:00LOBBestwina3:2 (0:2)Dankowice
16.06.201915:00LOBKończyce M.0:6 (0:0)Bestwina

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201815:30Niwa Nowa Wieś2:3 (0:2)Bestwina
21.07.201817:00Bestwina1:2 (1:1)Zabrze II
27.07.201818:30Bestwina0:4 (0:2)LKS Jawiszowice
26.01.201915:00Bestwina1:0 (0:0)Milówka
02.02.201915:00Bestwina2:2 (1:0)BKS Stal
09.02.201915:00Bestwina3:1 (2:0)Skawa Wadowice
16.02.201915:00Wilamowice1:2 (0:2)Bestwina
23.02.201915:00Bestwina0:3 (0:1)Tempo Białka
26.02.201919:00Bronów0:8 (0:3)Bestwina
02.03.201915:00Bestwina2:3 (1:3)LKS Rajsko
09.03.201915:00Bestwina6:1 (4:1)Międzyrzecze

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220