LKS Błyskawica Drogomyśl

Adres: ul. Modrzewiowa 5, 43-424 Drogomyśl
Telefon(y): 338 572 117
E-mail: redakcja@blyskawicadrogomysl.pl
WWW: http://www.blyskawicadrogomysl.pl

Prezes: Arkadiusz Mleczko
Kierownik: Dawid Moskal
Trener: Krystian Papatanasiu

Rok założenia: 1947
Barwy: Biało-Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Błyskawicy Drogomyśl
Pojemność stadionu: 800
Wymiary boiska: 99m. x 59m.

Sukcesy:

Mistrz A Klasy: 2007/2008, 2015/2016
Mistrz B Klasy: 1981/1982, 1993/1994,

Puchar Polski (podokręg): 2009/2010

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Fajkierbramkarz
2Krzysztof Michałowskibramkarz
3Bartłomiej Oleksybramkarz
4Łukasz Halamaobrońca
5Daniel Królobrońca
6Dawid Lechobrońca
7Mariusz Saltariusobrońca
8Patryk Ułasewiczobrońca
9Marcin Antonikpomocnik
10Błażej Bawołpomocnik
11Mateusz Bawołpomocnik
12Kacper Dziędzielpomocnik
13Łukasz Góraczewskipomocnik
14Michał Grześpomocnik
15Damian Królpomocnik
16Daniel Krzempekpomocnik
17Krystian Papatanasiupomocnik
18Damian Stawickipomocnik
19Bartosz Szołtyspomocnik
20Damian Żyłapomocnik
21Rafał Dziadeknapastnik
22Marcin Jasińskinapastnik
23Krzysztof Koczurnapastnik
24Dominik Loskanapastnik
25Robert Pawlaknapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Krzysztof Koczur
2
Daniel Krzempek
1
Michał Grześ
Dominik Loska
Mariusz Saltarius
Damian Żyła

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

27.07.201917:00PPDrogomyśl2:1 (0:0)Skoczów
04.08.201915:00LOBRajcza4:2 (1:0)Drogomyśl
10.08.201917:00LOBDrogomyśl2:0 (0:0)Pruchna
17.08.201917:00LOB1909 Piast2:3 (1:1)Drogomyśl
24.08.201915:00LOBDrogomyśl1:0 (0:0)Zebrzydowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

24.03.201918:00DrogomyślCzarni Gorzyce
17.07.201918:00Drogomyśl6:1 (4:0)Międzyrzecze
20.07.201913:00Skoczów0:3 (0:2)Drogomyśl
24.07.201918:00Drogomyśl2:1 (1:0)Czarni Gorzyce
27.07.2019DrogomyślLKS Jawiszowice
31.07.201918:30Drogomyśl1:0 (0:0)Mikołów

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota26
2Grodziec24
3Zabrzeg24
4Kozy13
5Jaworze II13
6Rybarzowice13
7TSP III13
8Czaniec II21
9Bujaków21
10Mazańcowice20
11Godziszka20
12Łodygowice20
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast13
2Dębowiec13
3Wielkie II13
4Rudnik11
5Piast II11
6Górki W.00
7Golasowice10
8Ochaby10
9Kaczyce10