LKS Błyskawica Drogomyśl

Adres: ul. Modrzewiowa 5, 43-424 Drogomyśl
Telefon(y): 338 572 117
E-mail: redakcja@blyskawicadrogomysl.pl
WWW: http://www.blyskawicadrogomysl.pl

Prezes: Arkadiusz Mleczko
Kierownik: Dawid Moskal
Trener: Krystian Papatanasiu

Rok założenia: 1947
Barwy: Biało-Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Błyskawicy Drogomyśl
Pojemność stadionu: 800
Wymiary boiska: 99m. x 59m.

Sukcesy:

Mistrz A Klasy: 2007/2008, 2015/2016
Mistrz B Klasy: 1981/1982, 1993/1994,

Puchar Polski w podokręgu: 2009/2010, 2018/2019, 2019/2020

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Fajkierbramkarz
2Tomasz Huzarewiczbramkarz
3Krzysztof Michałowskibramkarz
4Bartłomiej Oleksybramkarz
5Łukasz Halamaobrońca
6Daniel Królobrońca
7Dawid Lechobrońca
8Mariusz Saltariusobrońca
9Patryk Ułasewiczobrońca
10Marcin Antonikpomocnik
11Błażej Bawołpomocnik
12Mateusz Bawołpomocnik
13Kacper Dziędzielpomocnik
14Łukasz Góraczewskipomocnik
15Michał Grześpomocnik
16Damian Królpomocnik
17Daniel Krzempekpomocnik
18Krystian Papatanasiupomocnik
19Damian Stawickipomocnik
20Bartosz Szołtyspomocnik
21Damian Żyłapomocnik
22Rafał Dziadeknapastnik
23Marcin Jasińskinapastnik
24Krzysztof Koczurnapastnik
25Dominik Loskanapastnik
26Robert Pawlaknapastnik

Najlepsi strzelcy

8
Krzysztof Koczur
7
Daniel Krzempek
6
Bartosz Szołtys
5
Mariusz Saltarius
4
Łukasz Halama
3
Łukasz Góraczewski
Damian Stawicki
Damian Żyła
2
Michał Grześ
Robert Pawlak
1
Błażej Bawoł
Mateusz Bawoł
Tomasz Huzarewicz
Dominik Loska

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

27.07.201917:00PPDrogomyśl2:1 (0:0)Skoczów
04.08.201915:00LOBRajcza4:2 (1:0)Drogomyśl
10.08.201917:00LOBDrogomyśl2:0 (0:0)Pruchna
17.08.201917:00LOB1909 Piast2:3 (1:1)Drogomyśl
24.08.201915:00LOBDrogomyśl1:0 (0:0)Zebrzydowice
01.09.201916:00LOBMilówka0:4 (0:3)Drogomyśl
04.09.201917:00PPZabłocie1:5 (1:1)Drogomyśl
07.09.201916:00LOBDrogomyśl3:4 (2:1)Łękawica
14.09.201916:00LOBGoleszów0:4 (0:2)Drogomyśl
18.09.201916:30PPDrogomyśl3:1 (1:1)Puńców
21.09.201916:00LOBDrogomyśl1:0 (0:0)Chybie
29.09.201914:00LOBPietrzykowice0:4 (0:1)Drogomyśl
02.10.201916:30PPBrenna0:4 (0:2)Drogomyśl
05.10.201915:00LOBDrogomyśl1:0 (0:0)Koszarawa Ż.
12.10.201915:00LOBStrumień2:1 (1:0)Drogomyśl
19.10.201915:00LOBDrogomyśl0:1 (0:1)Puńców
26.10.201915:00LOBŻabnica1:4 (1:2)Drogomyśl
02.11.201914:00LOBDrogomyśl1:0 (0:0)Góral
09.11.201914:00LOBDrogomyśl2:0 (0:0)Wisła

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

24.03.201918:00DrogomyślCzarni Gorzyce
17.07.201918:00Drogomyśl6:1 (4:0)Międzyrzecze
20.07.201913:00Skoczów0:3 (0:2)Drogomyśl
24.07.201918:00Drogomyśl2:1 (1:0)Czarni Gorzyce
27.07.2019DrogomyślLKS Jawiszowice
31.07.201918:30Drogomyśl1:0 (0:0)Mikołów

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94