GLKS Sokół Buczkowice

Adres: ul. Wyzwolenia 256, 43-374 Buczkowice
WWW: http://buczkowice.futbolowo.pl

Prezes: Józef Wrona
Kierownik: Tomasz Tatara
Trener: Zbigniew Wydra

Rok założenia: 1958
Barwy: Żółto - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Sokół Buczkowice
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 94m. x 59m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
1986/87, 1991/92
Mistrz Klasy C:

Finalista PP w Podokręgu:
2011/12,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wojciech Biernatbramkarz
2Tomasz Borowskibramkarz
3Mateusz Łopatabramkarz
4Krzysztof Bednarzobrońca
5Mariusz Foriaszobrońca
6Mikołaj Jaszczurowskiobrońca
7Szymon Kubalaobrońca
8Wojciech Miodońskiobrońca
9Łukasz Murasobrońca
10Mirosław Stecobrońca
11Artur Bożekpomocnik
12Maciej Burypomocnik
13Jarosław Czupryniakpomocnik
14Paweł Dobijapomocnik
15Adam Frydelpomocnik
16Paweł Gluzapomocnik
17Michał Gruszeckipomocnik
18Kacper Jaszczurowskipomocnik
19Grzegorz Jaworskipomocnik
20Wojciech Kaczmarczykpomocnik
21Adrian Kanikpomocnik
22Tomasz Korszyłowskipomocnik
23Arkadiusz Majdakpomocnik
24Andrii Maliarchukpomocnik
25Maciej Mieszczakpomocnik
26Mohamed Omranpomocnik
27Maksymilian Pachpomocnik
28Kacper Paluchpomocnik
29Sebastian Paluchpomocnik
30Michał Pietraszkopomocnik
31Damian Traczpomocnik
32Dariusz Traczpomocnik
33Dawid Traczpomocnik
34Tomasz Traczpomocnik
35Patryk Trzopekpomocnik
36Maciej Węgrzynkiewicznapastnik

Najlepsi strzelcy

11
Damian Tracz
4
Mohamed Omran
3
Adam Frydel
Kacper Jaszczurowski
Tomasz Tracz
2
Andrii Maliarchuk
Łukasz Muras
1
Wojciech Kaczmarczyk
Tomasz Korszyłowski
Mateusz Łopata
Dariusz Tracz
Marek Ucher

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

12.08.201817:00KABuczkowice1:3 (1:2)Kobiernice
18.08.201817:00KAGodziszka0:4 (0:1)Buczkowice
25.08.201817:00KABuczkowice4:4 (2:2)Bystra (k. Bielska)
02.09.201815:15KARekord II3:1 (3:1)Buczkowice
08.09.201817:00KABuczkowice0:2 (0:1)Kaniów
16.09.201815:30KAHecznarowice3:0 (2:0)Buczkowice
22.09.201816:00KABuczkowice5:3 (1:1)Międzyrzecze
29.09.201813:00KAWilkowice4:2 (2:1)Buczkowice
06.10.201816:00KABuczkowiceWOCzechowice-Dz. II
14.10.201816:00KABronów5:0 (3:0)Buczkowice
20.10.201815:00KABuczkowice2:1 (1:0)Pisarzowice
28.10.201814:00KAMiędzybrodzie5:3 (2:2)Buczkowice
03.11.201814:00KABuczkowice1:2 (0:0)Wapienica
23.03.201915:00KAKobiernice2:1 (0:1)Buczkowice
30.03.201915:00KABuczkowice7:0 (4:0)Godziszka
07.04.201915:00KABystra (k. Bielska)3:0 (1:0)Buczkowice
20.04.201911:00KAKaniów3:3 (0:1)Buczkowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

24.02.201919:00Ligota4:1 (2:0)Buczkowice
02.03.201914:00Buczkowice8:0 (3:0)Słotwina
09.03.201913:30Lipowa3:2 (1:2)Buczkowice
16.03.201914:00Rybarzowice2:2 (1:2)Buczkowice

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Brenna1719
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1720
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Sopotnia1717
11Gilowice1616
12Babia Góra1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1437
2Czernichów1428
3Pewel Śl.1426
4Jeleśnia1321
5Korbielów1420
6Słotwina1320
7Trzebinia1319
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110