LKS Drzewiarz Jasienica

Adres: ul. Orzechowa 139, 43-385 Jasienica
Telefon(y): 338 153 983
WWW: http://www.lksdrzewiarz.com.pl/

Prezes: Damian Zdolski (do 01.02.2018 r. Mirosław Łaciok)
Kierownik: Krzysztof Kleszcz
Trener: Jarosław Zadylak

Rok założenia: 1954
Barwy: Czarno - Czerwono - Zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2011/12
Mistrz Klasy A: 1980/81, 1982/83, 2005/06
Mistrz Klasy B: 1976/77
Mistrz Klasy C: 1968/69

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Paweł Górabramkarz
2Paweł Chojnackiobrońca
3Kajetan Jendryczkoobrońca
4Kacper Mielnikiewiczobrońca
5Konrad Powałaobrońca
6Marek Proficobrońca
7Łukasz Radomskiobrońca
8Daniel Brudnypomocnik
9Filip Gajdapomocnik
10Rafał Haczekpomocnik
11Kamil Kacprzykowskipomocnik
12Paweł Kenigpomocnik
13Dariusz Kołodziej pomocnik
14Jarosław Krzanowskipomocnik
15Dariusz Łośpomocnik
16Adrian Pinderapomocnik
17Maksymilian Pykapomocnik
18Kamil Sekułapomocnik
19Krzysztof Sikorapomocnik
20Andriej Strelnikovpomocnik
21Jakub Szlosekpomocnik
22Kacper Szymalapomocnik
23Daniel Waliczekpomocnik
24Damian Zdolskipomocnik
25Adam Kozielskinapastnik
26Szymon Królaknapastnik
27Filip Wiśniewskinapastnik

Najlepsi strzelcy


15
Dariusz Kołodziej
9
Szymon Królak
5
Paweł Chojnacki
3
Filip Gajda
Dariusz Łoś
Kamil Sekuła
2
Adam Kozielski
Łukasz Radomski
Jakub Szlosek
1
Kajetan Jendryczko
Adrian Pindera
Artur Sawicki
Filip Wiśniewski
Sebastian Wróbel
Damian Zdolski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

11.08.201817:004LJasienica3:2 (2:1)Wilcza
15.08.201817:004LJasienica3:0 (1:0)Tychy II
18.08.201817:004LJasienica2:0 (0:0)Czaniec
22.08.201817:30PPJaworze0:5 (0:2)Jasienica
26.08.201817:004LRadziechowy0:0 (0:0)Jasienica
01.09.201816:004LJasienica0:1 (0:0)Gaszowice
05.09.201817:00PPCzechowice-Dz.2:2 (1:1) k. 4:5Jasienica
08.09.201816:304LŁaziska Grn.2:2 (1:1)Jasienica
15.09.201816:004LJasienica2:0 (1:0)Bełk
22.09.201816:004LJasienica3:1 (2:1)TSP II
25.09.201816:30PPJasienica0:2 (0:0)Rekord
29.09.201816:004LPołomia0:6 (0:4)Jasienica
06.10.201815:004LJasienica2:1 (1:0)Landek
13.10.201815:004LUstroń2:0 (0:0)Jasienica
20.10.201815:004LJasienica3:1 (1:1)Goczałkowice
27.10.201815:004LWodzisław1:1 (1:0)Jasienica
03.11.201814:004LJasienica1:1 (0:0)Racibórz
10.11.201813:304LJasienica1:1 (1:1)Czechowice-Dz.
16.03.201915:304LWilcza4:1 (0:0)Jasienica
23.03.201911:004LTychy II1:2 (0:0)Jasienica
30.03.201916:004LCzaniec0:0 (0:0)Jasienica
06.04.201917:004LJasienica1:1 (1:1)Radziechowy
13.04.201917:004LGaszowice0:1 (0:0)Jasienica
20.04.201913:004LJasienica2:1 (1:1)Łaziska Grn.
27.04.201917:004LBełk4:0 (1:0)Jasienica
01.05.201912:304LTSP II1:0 (1:0)Jasienica
04.05.201917:004LJasienica4:1 (2:0)Połomia
11.05.201917:004LLandek1:2 (0:0)Jasienica
18.05.201917:004LJasienica2:1 (1:0)Ustroń

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201811:00Łaziska Grn.7:1 (2:1)Jasienica
21.07.201811:00Jasienica1:1 (1:1)Pawłowice
25.07.201818:30Koszarawa Ż.2:2 (2:1)Jasienica
27.07.201818:00Jasienica0:0BKS Stal
04.08.201811:00Siewierz3:2 (2:1)Jasienica
21.11.201818:30Ustroń4:7 (2:2)Jasienica
18.01.201918:00Jasienica2:1 (0:0)Pawłowice
26.01.201912:00Jasienica3:1 (1:1)Skoczów
02.02.201910:00Unia Dąbrowa Górnicza0:4 (0:3)Jasienica
06.02.201918:30Jasienica4:0 (3:0)Orzeł Ryczów
16.02.201916:00Jasienica3:3 (2:1)Ornontowice
23.02.201911:00Jasienica5:1 (2:0)Siewierz
02.03.201911:00Jasienica2:3 (2:1)TSP II
09.03.201911:00Jasienica1:0 (1:0)Góral
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec2651
2Bełk2650
3Jasienica2649
4Ustroń2648
5Tychy II2647
6Łaziska Grn.2542
7Czechowice-Dz.2641
8Goczałkowice2635
9TSP II2633
10Radziechowy2632
11Wilcza2631
12Wodzisław2629
13Gaszowice2625
14Landek2523
15Racibórz2623
16Połomia2610
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2867
2Drogomyśl2864
3BKS Stal2861
4Dankowice2857
5Bestwina2855
6Rekord II2844
7Puńców2844
8Góral2843
9Koszarawa Ż.2841
10Wisła2838
11Rajcza2835
12Jaworze2833
13Bestwinka2829
14Łękawica2827
15Zebrzydowice2823
16Chybie2823
17Pruchna2816
18Kończyce M.287
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2154
2Wilkowice2141
3Bronów2041
4Pisarzowice2039
5Hecznarowice2134
6Międzyrzecze2134
7Kobiernice2032
8Kaniów2025
9Międzybrodzie2025
10Buczkowice2017
11Wapienica2017
12Bystra (k. Bielska)2017
13Godziszka207
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2252
2Strumień2251
3Goleszów2236
4Pogwizdów2236
5Pogórze2232
6Istebna2232
7Brenna2231
8Skoczów II2229
9Pielgrzymowice2228
10Zabłocie2228
11Bąków2228
12Kończyce W.2225
13Hażlach2215
14Dębowiec2212
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2253
2Milówka2052
3Pietrzykowice2150
4Węgierska G.2247
5Lipowa2235
6Babia Góra2229
7Leśna2129
8Radziechowy II2228
9Zarzecze2226
10Ujsoły2224
11Gilowice2219
12Sopotnia2218
13Soła Ż.2214
14Juszczyna229
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1545
2Kozy1534
3Ligota1529
4Rybarzowice1523
5Bujaków1519
6Zabrzeg1518
7Grodziec1517
8Łodygowice1513
9Mazańcowice158
10Kalna 156
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1339
2Iskrzyczyn1429
3Nierodzim1327
4Wielkie II1425
5Kaczyce1315
6Górki W.1314
7Ochaby1313
8Rudnik139
9Golasowice143
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2055
2Czernichów2046
3Pewel Śl.1935
4Jeleśnia1934
5Trzebinia1931
6Słotwina1830
7Korbielów1929
8Cisiec1926
9TS Przyborów2019
10Kocierz1918
11Pewel M.2216
12Przyborów220