TS Soła Żywiec

Adres: ul. Sadowa 30, 34-300 Żywiec
Telefon(y): +48 33 861 70 80
WWW: http://solazywiec1922.futbolowo.pl

Prezes: Grzegorz Głazowski
Kierownik: Stankiewicz Grzegorz
Trener: Andrzej Czul

Rok założenia: 1922
Barwy: Biało - zielone
Nazwa stadionu: Stadion Soły Żywiec
Pojemność stadionu: -
Wymiary boiska: 100m. x 50m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
1992/93
Mistrz Klasy C:

Zdobywca PP w Podokręgu:
Finalista PP w Podokręgu:
2013/14,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Kliśbramkarz
2Jakub Wilkołekbramkarz
3Dawid Burdylobrońca
4Tomasz Czulobrońca
5Sławomir Hankusobrońca
6Barłomiej Jaworskiobrońca
7Piotr Klimasobrońca
8Mariusz Baczyńskipomocnik
9Jakub Dzikipomocnik
10Konrad Dzikipomocnik
11Wojciech Filuśpomocnik
12Patryk Głazowskipomocnik
13Michał Kapałapomocnik
14Antoni Kucharczykpomocnik
15Karol Maślińskipomocnik
16Przemysław Piątekpomocnik
17Krzysztof Piecuchpomocnik
18Kamil Prochownikpomocnik
19Robert Stankiewiczpomocnik
20Łukasz Ścieszkapomocnik
21Wojciech Wiercigrochpomocnik
22Łukasz Wilkołekpomocnik
23Robert Marszałeknapastnik
24Damian Podgórskinapastnik

Najlepsi strzelcy

11
Robert Marszałek
4
Damian Podgórski
3
Krzysztof Piecuch
1
Dawid Burdyl
Kamil Prochownik
Robert Stankiewicz
Łukasz Ścieszka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201711:00PPSoła Ż.3:3 (2:1, 2:2) k. 4:5Węgierska G.
13.08.201715:00KABabia Góra2:2 (0:0)Soła Ż.
20.08.201711:00KASoła Ż.1:1 (1:0)Pewel M.
27.08.201711:00KASoła Ż.4:0 (0:0)Ujsoły
02.09.201716:00KASoła Ż.1:3 (0:2)Milówka
10.09.201715:00KARajcza3:0 (3:0)Soła Ż.
16.09.201716:00KASoła Ż.1:2 (1:1)Cisiec
01.10.201711:00KASoła Ż.1:1 (1:1)Sopotnia
08.10.201715:00KACzernichów4:0 (1:0)Soła Ż.
15.10.201714:00KAPietrzykowice8:0 (5:0)Soła Ż.
22.10.201715:00KAGilowice0:0 (0:0)Soła Ż.
05.11.201711:00KASoła Ż.1:4 (1:3)Węgierska G.
12.11.201713:30KALipowa4:0 (2:0)Soła Ż.
19.11.201713:00KARadziechowy II8:2 (4:1)Soła Ż.
02.04.201811:00KASoła Ż.3:4 (1:0)Babia Góra
07.04.201816:00KAPewel M.0:2 (0:0)Soła Ż.
15.04.201817:00KAUjsoły2:1 (1:1)Soła Ż.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201717:00Soła Ż.1:4 (1:1)Pewel M.
27.07.201718:00Soła Ż.3:1 (1:0)Godziszka
18.02.201816:00Pietrzykowice6:0 (1:0)Soła Ż.
04.03.201810:30Sopotnia4:4 (1:4)Soła Ż.
18.03.2018Soła Ż.Korbielów
18.03.201815:00Kalna 1:1 (0:0)Soła Ż.
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2039
2Czaniec2035
3Bełk1934
4Wodzisław2033
5Radziechowy2031
6Wilcza1929
7Tychy II1927
8Landek2026
9Goczałkowice1926
10TSP II2025
11Gaszowice1924
12Ustroń2023
13Racibórz1922
14Jasienica1922
15Skoczów1921
16Lędziny2015
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1847
2Bestwina1840
3Drogomyśl1837
4Wisła1833
5Dankowice1830
6Koszarawa Ż.1829
7Góral1828
8Puńców1828
9Jaworze1827
10Chybie1826
11Pruchna1921
12Zebrzydowice1819
13Łękawica1817
14Żabnica1815
15Leśna199
16Wilkowice185
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1539
2Bestwinka1539
3Rekord II1537
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1523
6Kobiernice1523
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Buczkowice1517
10Wapienica1415
11Bystra (k. Bielska)1412
12Godziszka1510
13Mazańcowice150
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Goleszów1534
2Zabłocie1533
31909 Piast1530
4Kończyce M.1527
5Pogwizdów1527
6Skoczów II1525
7Brenna1521
8Bąków1520
9Kończyce W.1519
10Strumień1518
11Kaczyce1518
12Pielgrzymowice1517
13Dębowiec1515
14Ochaby150
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1645
2Rajcza1642
3Milówka1640
4Babia Góra1631
5Pietrzykowice1629
6Radziechowy II1628
7Czernichów1620
8Gilowice1618
9Lipowa1616
10Sopotnia1616
11Cisiec1612
12Pewel M.1610
13Soła Ż.1610
14Ujsoły169
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1336
2Międzybrodzie1332
3Ligota1329
4Jaworze II1329
5Kozy1323
6Wilamowice1319
7Grodziec1319
8Rybarzowice1316
9Zabrzeg139
10Bujaków137
11Kalna 137
12Łodygowice130
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1025
2Istebna920
3Górki W.1017
4Wielkie II1016
5Hażlach1014
6Iskrzyczyn1014
7Nierodzim913
8Pierściec1012
9Rudnik106
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1228
2Trzebinia1224
3Jeleśnia1123
4Zarzecze1122
5Pewel Śl.1220
6Korbielów1218
7Słotwina1218
8Bystra (k. Żywca)1213
9Łękawica II1211
10Kocierz1210
11Przyborów121