LKS Halny Przyborów

Adres: ul. Sportowa, Przyborów, 34-430 Jeleśnia
Telefon(y): +48 606 598 419, 504 991 404

Prezes: Wiesław Pindel
Kierownik: Małgorzata Pindel
Trener: Wiesław Pindel

Rok założenia: 1977
Barwy: Biało-Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Halnego Przyborów
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 100m. x 55m.

 

 

Sukcesy:

 

 

Mistrz Klasy A: 2008/2009
Mistrz Klasy B: 2003/2004
Wicemistrz Klasy B: 2014/2015
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marcin Kralbramkarz
2Marek Barnachobrońca
3Mateusz Kuglarzobrońca
4Bartłomiej Niewdanapomocnik
5Dawid Niewdanapomocnik
6Michał Palpomocnik
7Tomasz Palpomocnik
8Wiesław Pindelpomocnik
9Mateusz Tomaszekpomocnik
10Szymon Pindelnapastnik

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

19.08.201811:00KBTS PrzyborówWOPrzyborów
26.08.201815:00KBPrzyborówWOCzernichów
01.09.201816:00KBTrzebiniaWOPrzyborów
09.09.201810:00KBPrzyborówWOKorbielów
16.09.201811:00KBKocierzWOPrzyborów
23.09.201810:00KBPrzyborówWOPewel Śl.
29.09.201816:00KBJeleśniaWOPrzyborów
07.10.201810:00KBPrzyborówWOPewel M.
13.10.201814:00KBSłotwinaWOPrzyborów
20.10.201810:00KBPrzyborówWOCisiec
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Ustroń1223
4Bełk1223
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1214
10TSP II1213
11Gaszowice1213
12Wodzisław1211
13Wilcza1211
14Goczałkowice1210
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1218
10Wisła1317
11Góral1316
12Bestwinka1216
13Jaworze1315
14Zebrzydowice1310
15Łękawica138
16Chybie136
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1225
2Zabłocie1225
3Pogwizdów1224
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1222
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Istebna1217
9Pogórze1216
10Brenna1212
11Kończyce W.1212
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec127
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Pietrzykowice1124
4Węgierska G.1122
5Lipowa1116
6Radziechowy II1115
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Sopotnia1112
10Zarzecze910
11Leśna109
12Gilowice109
13Soła Ż.119
14Juszczyna115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Ligota816
4Kozy816
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Wielkie II818
3Nierodzim818
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce86
7Rudnik76
8Górki W.85
9Golasowice81
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Jeleśnia920
3Pewel Śl.819
4Czernichów818
5Korbielów916
6Słotwina1014
7Pewel M.913
8Trzebinia1013
9Cisiec1010
10Kocierz109
11TS Przyborów109
12Przyborów100