PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

OKS ZET Tychy

Adres: Plac Zbawiciela 1, 43-100 Tychy
WWW: http://www.zet.tychy.pl/

Prezes: Klemens Dowiat
Kierownik: Bogdan Czyżycki
Trener: Krzysztof Skiba (do 14.11.2020 r. Tomasz Rączkowski)

Rok założenia: 1997
Barwy: żółto-niebiesko-białe
Nazwa stadionu: Kompleks Sportowy Paprocany w Tychach
Adres stadionu: ul. Sikorskiego 110, 43-100 Tychy
Pojemność stadionu: 900 miejsc (w tym 420 siedzących)
Wymiary boiska: 60m. x 90m.
Oświetlenie: tak
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mikołaj Grelewskibramkarz
2Piotr Kowalczykbramkarz
3Jakub Tarasiewiczbramkarz
4Karol Abramobrońca
5Tomasz Bernatobrońca
6Nikodem Charówobrońca
7Krzysztof Krupińskiobrońca
8Robert Niezgodaobrońca
9Rafał Ptakobrońca
10Adam Ryszkaobrońca
11Szymon Świerczkowskiobrońca
12Mariusz Wilczekobrońca
13Dawid Banaszczykpomocnik
14Mateusz Bernatpomocnik
15Jakub Burczyńskipomocnik
16Piotr Fortunapomocnik
17Piotr Jankowskipomocnik
18Jakub Kulińskipomocnik
19Arkadiusz Lewickipomocnik
20Paweł Lisińskipomocnik
21Michał Michalakpomocnik
22Daniel Patolapomocnik
23Tomasz Płuciennikpomocnik
24Michał Pustelnikpomocnik
25Piotr Pytelpomocnik
26Michał Słoninapomocnik
27Marek Strugińskipomocnik
28Łukasz Szewczykpomocnik
29Szymon Chabinkanapastnik
30Michał Lukaszeknapastnik
31Vadym Stetsnapastnik
32Jakub Wichanapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Rafał Ptak
Michał Pustelnik
4
Michał Słonina
3
Piotr Fortuna
2
Mateusz Bernat
Tomasz Bernat
Jakub Kuliński
Michał Michalak
Daniel Patola
1
Krzysztof Krupiński

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

09.08.202017:00O5ARekord II6:2 (1:0)ZET
15.08.202017:00O5AZET1:1 (1:0)BKS Stal
22.08.202017:00O5AŁąka5:2 (4:0)ZET
26.08.202017:30O5ACzechowice-Dz. II1:1 (1:1)ZET
29.08.202017:00O5AZET2:3 (2:1)Jaworze
02.09.202017:00O5AStudzienice0:0 (0:0)ZET
05.09.202016:00O5AZET2:1 (0:0)Wisła Wlk.
12.09.202016:00O5ARudołtowice0:2 (0:0)ZET
19.09.202016:00O5AZET3:1 (2:0)Czechowice-Dz. II
03.10.202015:00O5AZET2:2 (0:0)Rekord II
10.10.202015:00O5ABKS Stal2:2 (0:1)ZET
17.10.202015:00O5AZET3:3 (2:0)Łąka
25.10.202014:00O5AJaworze5:2 (2:1)ZET
07.11.202014:00O5AZET1:0 (1:0)Studzienice
11.11.202013:30O5AWisła Wlk.4:1 (1:1)ZET
14.11.202013:30O5AZET2:1 (2:1)Rudołtowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

23.01.202115:00Landek12:0 (3:0)ZET
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83