LKS Koszarawa Babia Góra

Adres: 34-332 Koszarawa
Telefon(y): 33 863 93 40
E-mail: koszarawa.babiagora@gmail.com
WWW: http://babiagorakoszarawa.futbolowo.pl

Prezes: Zoń Stanisław
Kierownik: Pindel Wiesław
Trener: Zoń Stanisław

Rok założenia: 1996
Barwy: Żółto - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion Koszarawy Babia Góra
Pojemność stadionu: 400 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 92m. x 54m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marek Plutabramkarz
2Rafał Buławaobrońca
3Mateusz Dudysobrońca
4Szymon Gawronobrońca
5Krzysztof Kamińskiobrońca
6Kamil Lachobrońca
7Dawid Pindelobrońca
8Andrzej Plutaobrońca
9Rafał Pudaobrońca
10Kamil Barcikpomocnik
11Tomasz Brańkapomocnik
12Dawid Dziedzinapomocnik
13Jakub Gancarzpomocnik
14Tomasz Gawronpomocnik
15Łukasz Hernaspomocnik
16Jakub Hulbójpomocnik
17Piotr Hulbójpomocnik
18Patryk Koziełpomocnik
19Michał Lach Ipomocnik
20Wojciech Maciejnypomocnik
21Karol Magierapomocnik
22Dominik Mentelpomocnik
23Sebastian Mrowiecpomocnik
24Wojciech Pająkpomocnik
25Filip Pudapomocnik
26Konrad Pudapomocnik
27Marek Pudapomocnik
28Przemysław Tlałkapomocnik
29Łukasz Dziedzinanapastnik
30Łukasz Gaczoreknapastnik
31Grzegorz Lachnapastnik
32Szymon Pindelnapastnik
33Piotr Słowiknapastnik

Najlepsi strzelcy

8
Łukasz Gaczorek
Marek Puda
7
Szymon Gawron
Sebastian Mrowiec
5
Łukasz Hernas
Jakub Hulbój
Grzegorz Lach
3
Mateusz Dudys
Piotr Słowik
2
Kamil Lach
Filip Puda
1
Rafał Buława
Dawid Dziedzina
Jakub Gancarz
Konrad Puda
Przemysław Tlałka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

15.08.201815:00KABabia Góra2:1 (1:0)Soła Ż.
19.08.201815:00KABabia Góra0:2 (0:2)Żabnica
26.08.201815:00KALeśna0:1 (0:0)Babia Góra
01.09.201817:00KARadziechowy II2:0 (2:0)Babia Góra
08.09.201817:00KABabia Góra3:1 (0:0)Gilowice
16.09.201814:00KAPietrzykowice5:0 (3:0)Babia Góra
22.09.201816:00KABabia Góra1:3 (0:1)Milówka
30.09.201811:00KAUjsoły3:1 (1:1)Babia Góra
06.10.201816:00KABabia Góra6:2 (3:1)Juszczyna
13.10.201815:00KAZarzecze3:1 (0:0)Babia Góra
20.10.201815:00KABabia Góra1:2 (0:1)Sopotnia
28.10.201814:30KALipowa2:1 (1:0)Babia Góra
03.11.201814:00KABabia Góra3:5 (0:1)Węgierska G.
31.03.201911:00KASoła Ż.1:1 (1:0)Babia Góra
06.04.201915:00KAŻabnica6:0 (2:0)Babia Góra
14.04.201915:00KABabia Góra1:1 (0:1)Leśna
22.04.201915:00KABabia Góra2:1 (2:0)Radziechowy II
28.04.201916:00KAGilowice2:3 (2:1)Babia Góra
01.05.201915:00KABabia Góra3:4 (2:2)Pietrzykowice
04.05.201916:00KAMilówka2:3 (1:3)Babia Góra
12.05.201915:00KABabia Góra8:0 (4:0)Ujsoły
19.05.201911:00KAJuszczyna1:9 (0:4)Babia Góra
26.05.201915:15KABabia Góra5:2 (2:0)Zarzecze
01.06.201915:00KASopotnia1:1 (0:1)Babia Góra
09.06.201915:00KABabia Góra4:3 (2:1)Lipowa
15.06.201916:00KAWęgierska G.1:2 (0:1)Babia Góra

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

24.03.201915:00Babia Góra5:2 (3:0)TS Przyborów

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220