PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

LKS Czaniec II

Adres: Zagłębocze 9, 43-354 Czaniec
WWW: http://lksczaniec.pl/

Prezes: Mateusz Waligóra
Kierownik: -
Trener: Sławomir Tynka

Rok założenia: 1949
Barwy: Żółto - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion LKS Czaniec
Pojemność stadionu: 500 miejsc (260 Siedzących)
Wymiary boiska: 104m. x 68m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Bartłomiej Gałoszbramkarz
2Robert Kubiczekbramkarz
3Dominik Ćwiertniaobrońca
4Lucas Pachlerobrońca
5Sławomir Tynkaobrońca
6Mateusz Waligóraobrońca
7Szymon Waligóraobrońca
8Łukasz Drabekpomocnik
9Damian Juraszekpomocnik
10Alan Kamińskipomocnik
11Szymon Mrowiecpomocnik
12Adrian Szczypkapomocnik
13Dominik Wysoglądpomocnik
14Krzysztof Zacnypomocnik

Najlepsi strzelcy

8
Lucas Pachler
6
Michał Kołek
Maciej Papież
2
Ilya Nazdryn-Platnitski
Sebastian Wiśniowski
1
Daniel Biela
Dominik Ćwiertnia
Filip Handy
Kacper Mrowiec
Mikołaj Sadzikowski
Waldemar Wolf

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.08.202011:00KBCzaniec II8:2 (5:0)Rybarzowice
05.09.202017:00KBZabrzeg0:5 (0:4)Czaniec II
13.09.202011:00KBCzaniec II0:0 (0:0)Wilkowice II
20.09.202011:00KBCzaniec II6:0 (1:0)Mazańcowice
26.09.202016:00KBŁodygowice1:2 (1:0)Czaniec II
31.10.202014:00KBCzaniec II4:0 (1:0)Grodziec
07.11.202013:30KBPorąbka0:3 (0:0)Czaniec II
11.11.202013:30KBGodziszka0:2 (0:1)Czaniec II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

13.07.202018:30LKS Brzezina Osiek4:2 (3:1)Czaniec II
26.07.202016:30Czaniec II2:0 (1:0)LKS Halniak Targanice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83