PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

LKS Studzienice

Adres: ul. Bażantów, 43-215 Studzienice
Telefon(y): +48 697 070 570
E-mail: lksstudzienice56@gmail.com
WWW: http://lksstudzienice.futbolowo.pl/

Prezes: Janusz Kumor
Kierownik: Łukasz Sakrajecki
Trener: Tomasz Malcharek

Rok założenia: 1956
Barwy: niebiesko - czerwone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Studzienice
Adres stadionu: Bażantów 40, 43-215 Studzienice
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 60m. x 100m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mariusz Królbramkarz
2Grzegorz Furtokobrońca
3Kamil Grzechnikobrońca
4Bartłomiej Janoszobrońca
5Paweł Janoszobrońca
6Tomasz Malcharekobrońca
7Patryk Slezionaobrońca
8Jan Tomaszczykobrońca
9Łukasz Dąbrowieckipomocnik
10Łukasz Grzechnikpomocnik
11Dawid Janoszpomocnik
12Franciszek Janoszpomocnik
13Marcin Janoszpomocnik
14Rafał Janoszpomocnik
15Franciszek Kumorpomocnik
16Marcin Pęszorpomocnik
17Dawid Pilarpomocnik
18Krystian Pyrtekpomocnik
19Kamil Sornowskipomocnik
20Paweł Sornowskipomocnik
21Krystian Węglarzpomocnik
22Dawid Wybrańczykpomocnik
23Sebastian Wyrobapomocnik
24Paweł Galochnapastnik
25Wojciech Janosznapastnik
26Mateusz Tomaszczyknapastnik
27Mateusz Żemłanapastnik

Najlepsi strzelcy

14
Łukasz Dąbrowiecki
7
Marcin Janosz
5
Franciszek Kumor
4
Wojciech Janosz
2
Mateusz Żemła
1
Grzegorz Furtok
Franciszek Janosz
Patryk Sleziona
Mateusz Tomaszczyk
Dawid Wybrańczyk

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

25.07.202011:00O5AStudzienice4:2 (1:2)BKS Stal
01.08.202016:00O5AJaworze1:3 (0:0)Studzienice
08.08.202017:00O5AStudzienice4:0 (4:0)Wisła Wlk.
16.08.202017:00O5ACzechowice-Dz. II1:3 (0:2)Studzienice
22.08.202017:00O5AStudzienice2:2 (1:0)Rekord II
30.08.202017:00O5AŁąka1:1 (1:0)Studzienice
02.09.202017:00O5AStudzienice0:0 (0:0)ZET
05.09.202016:00O5AStudzienice1:1 (0:0)Rudołtowice
19.09.202016:00O5ABKS Stal2:1 (2:0)Studzienice
26.09.202016:00O5AStudzienice7:0 (4:0)Jaworze
04.10.202015:00O5AWisła Wlk.0:2 (0:1)Studzienice
10.10.202015:00O5AStudzienice5:2 (3:1)Czechowice-Dz. II
18.10.202015:30O5ARekord II5:1 (0:0)Studzienice
24.10.202015:00O5AStudzienice0:2 (0:1)Łąka
07.11.202014:00O5AZET1:0 (1:0)Studzienice
11.11.202013:30O5ARudołtowice0:4 (0:1)Studzienice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83