LKS Łąka

Adres: ul. Turystyczna 21, 43-241 Łąka
E-mail: lkslaka@vp.pl
WWW: http://laka.futbolowo.pl

Prezes: Bolesław Danisz
Kierownik: Piotr Manowski
Trener: Bartosz Sowa

Rok założenia: 1945
Barwy: zielono - czerwono - żółte
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Artur Ochodekbramkarz
2Łukasz Szwedabramkarz
3Damian Krausobrońca
4Szymon Kaizikpomocnik
5Rafał Klajapomocnik
6Jacek Kowalczykpomocnik
7Tomasz Kozikpomocnik
8Patryk Krygerpomocnik
9Jakub Leszpomocnik
10Oskar Malarekpomocnik
11Marcin Paszekpomocnik
12Mateusz Paszekpomocnik
13Sebastian Smolarzpomocnik
14Adam Stęchłypomocnik
15Maciej Szandurskipomocnik
16Adrian Świerczyńskipomocnik
17Michał Widłokpomocnik
18Michał Żupapomocnik
19Mateusz Habornapastnik
20Rafał Nowaknapastnik

Najlepsi strzelcy

8
Mateusz Habor
5
Rafał Klaja
2
Jacek Kowalczyk
Rafał Nowak
1
Mateusz Paszek
Sebastian Smolarz
Adam Stęchły
Maciej Szandurski
Adrian Świerczyński

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

10.08.201913:30LO5Rekord II0:1 (0:1)Łąka
15.08.201915:00LO5Łąka2:2 (0:0)Lędziny
18.08.201916:00LO5Czechowice-Dz. II2:3 (0:2)Łąka
28.08.201917:30LO5Łąka1:5 (1:3)Pszczyna
31.08.201917:00LO5Dankowice0:1 (0:0)Łąka
07.09.201916:00LO5Łąka1:3 (1:1)Rudołtowice
14.09.201913:00LO5Bestwinka1:0 (0:0)Łąka
21.09.201916:00LO5Łąka2:2 (1:2)Studzienice
28.09.201916:00LO5BKS Stal2:2 (0:1)Łąka
05.10.201915:00LO5Łąka8:2 (4:1)Bieruń
12.10.201915:00LO5Cielmice4:1 (2:1)Łąka

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

18.07.201918:00Łąka5:1 (2:0)Zebrzydowice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1020
2Odra1020
3Książenice1020
4Czechowice-Dz.1019
5Goczałkowice1018
6Czaniec1018
7TSP II1017
8Jasienica1016
9Ustroń1015
10Łaziska Grn.1015
11Landek1012
12Bełk1010
13MKP Odra109
14Radziechowy108
15Wilcza107
16Skoczów102
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1125
2Pszczyna1125
3Bestwina1123
4Wisła Wlk.1122
5Cielmice1119
6Dankowice1117
7Studzienice1117
8Jaworze1117
9Łąka1115
10Bestwinka1114
11BKS Stal1113
12Wola1112
13Czechowice-Dz. II1112
14Rekord II119
15Rudołtowice117
16Bieruń114
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1125
2Drogomyśl1124
3Puńców1123
4Rajcza1020
5Wisła1119
6Góral1117
71909 Piast1116
8Milówka1116
9Strumień1115
10Koszarawa Ż.1114
11Zebrzydowice1114
12Żabnica1013
13Pietrzykowice1111
14Chybie1110
15Pruchna1110
16Goleszów114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1131
2Istebna1127
3Kończyce M.1125
4Kończyce W.1017
5Skoczów II1117
6Pierściec1117
7Brenna1115
8Pogwizdów1115
9Bąków1111
10Zabłocie119
11Iskrzyczyn119
12Pielgrzymowice118
13Nierodzim118
14Hażlach105
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Sopotnia1022
2Leśna1020
3Ujsoły1020
4Węgierska G.919
5Bystra (k. Żywca)1018
6Gilowice1018
7Czernichów916
8Radziechowy II1016
9Babia Góra912
10Lipowa912
11Soła Ż.1012
12Zarzecze93
13Słotwina102
14Jeleśnia91
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota925
2Kozy821
3TSP III719
4Grodziec917
5Rybarzowice917
6Czaniec II911
7Jaworze II810
8Zabrzeg910
9Godziszka99
10Bujaków94
11Łodygowice93
12Mazańcowice92
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast719
2Rudnik718
3Ochaby712
4Wielkie II79
5Górki W.79
6Kaczyce78
7Dębowiec77
8Piast II87
9Golasowice74
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Cisiec715
3Juszczyna714
4Korbielów713
5Ślemień812
6Trzebinia710
7Cięcina66
8Kocierz64
9TS Przyborów84
10Pewel Śl.63