PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

LKS Leśna

Adres: ul. Sportowa
Telefon(y): 33 867 07 54
WWW: http://lkslesna.futbolowo.pl

Prezes: Artur Wandzel
Kierownik: Piotr Raczek
Trener: Seweryn Caputa

Rok założenia: 1997
Barwy: Pomarańczowo - białe
Nazwa stadionu: Stadion LKS Leśna
Pojemność stadionu: 800 (435 siedzących)
Wymiary boiska: 110m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marcin Borakbramkarz
2Piotr Łobozbramkarz
3Radosław Pietrasikbramkarz
4Michał Iwanekobrońca
5Andrzej Kowalczykobrońca
6Kajetan Lachobrońca
7Mateusz Seweraobrońca
8Szymon Urbaśobrońca
9Łukasz Biegunpomocnik
10Marcin Biegunpomocnik
11Grzegorz Bindapomocnik
12Norbert Jagoszpomocnik
13Patryk Jakubiecpomocnik
14Mikołaj Kołodziejpomocnik
15Szymon Kowalczykpomocnik
16Łukasz Łodzianapomocnik
17Aleksander Morońpomocnik
18Mateusz Piątekpomocnik
19Grzegorz Rzeszótkopomocnik
20Damian Semlapomocnik
21Dominik Semlapomocnik
22Arkadiusz Urbańskipomocnik
23Ryszard Urbańskipomocnik
24Radosław Widuchpomocnik
25Filip Wierzbinkapomocnik
26Artur Wróbelpomocnik
27Kamil Kachelnapastnik
28Maciej Krystanapastnik
29Marcin Marciniaknapastnik

Najlepsi strzelcy

8
Kajetan Lach
6
Marcin Marciniak
4
Radosław Widuch
2
Ryszard Urbański
1
Łukasz Biegun
Łukasz Łodziana
Artur Wróbel

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

18.07.202018:00PPCisiec2:2 (1:0) k. 4:3Leśna
16.08.202011:00KAZRadziechowy II1:2 (1:1)Leśna
19.08.202018:00KAZLeśna8:1 (2:1)Sopotnia
30.08.202015:00KAZLeśna4:1 (1:0)Zarzecze
06.09.202015:00KAZLeśna4:0 (2:0)Jeleśnia
20.09.202015:00KAZLeśna3:0 (2:0)Soła Ż.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

28.06.202015:00Koszarawa II4:3 (1:1)Leśna
09.07.202018:30Rajcza2:0 (1:0)Leśna
30.07.202018:00GodziszkaLeśna

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra921
2Książenice821
3Czaniec915
4Czechowice-Dz.914
5TSP II914
6Bełk914
7Łękawica813
8Jasienica913
9Rozwój912
10Ustroń811
11Tychy II910
12Turza Śl.810
13Landek89
14Odra Centrum89
15Pszczyna86
16Przyszowice86
17Radziechowy85
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II512
2Cisiec512
3Trzebinia612
4Pewel Śl.59
5Ślemień68
6Kocierz57
7Korbielów56
8Cięcina64
9TS Przyborów73