LKS Leśna

Adres: ul. Sportowa
Telefon(y): 33 867 07 54
WWW: http://lkslesna.futbolowo.pl

Prezes: Artur Wandzel
Kierownik: Piotr Raczek
Trener: Wojciech Zuziak ? (do 23.09.2018 r.)

Rok założenia: 1997
Barwy: Pomarańczowo - białe
Nazwa stadionu: Stadion LKS Leśna
Pojemność stadionu: 800 (435 siedzących)
Wymiary boiska: 110m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marcin Borakbramkarz
2Piotr Łobozbramkarz
3Szymon Cenderobrońca
4Michał Iwanekobrońca
5Andrzej Kowalczykobrońca
6Kajetan Lachobrońca
7Mateusz Seweraobrońca
8Szymon Urbaśobrońca
9Łukasz Biegunpomocnik
10Marcin Biegunpomocnik
11Grzegorz Bindapomocnik
12Marek Borakpomocnik
13Rafał Greńpomocnik
14Mirosław Habdaspomocnik
15Norbert Jagoszpomocnik
16Mikołaj Kołodziejpomocnik
17Filip Lachpomocnik
18Wojciech Ledniowskipomocnik
19Łukasz Łodzianapomocnik
20Aleksander Morońpomocnik
21Sebastian Niewdanapomocnik
22Piort Paśkopomocnik
23Mateusz Piątekpomocnik
24Arkadiusz Pytlikpomocnik
25Grzegorz Rzeszótkopomocnik
26Damian Semlapomocnik
27Arkadiusz Urbańskipomocnik
28Ryszard Urbańskipomocnik
29Filip Wierzbinkapomocnik
30Kamil Kachelnapastnik
31Maciej Krystanapastnik
32Marcin Marciniaknapastnik
33Witold Morońnapastnik

Najlepsi strzelcy

3
Kajetan Lach
Łukasz Łodziana
1
Marcin Marciniak
Piort Paśko

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201817:00PPPewel Śl.1:0 (1:0)Leśna
15.08.201817:00KAŻabnica3:1 (0:0)Leśna
19.08.201816:00KARadziechowy II1:1 (0:0)Leśna
26.08.201815:00KALeśna0:1 (0:0)Babia Góra
02.09.201815:00KAGilowice2:0 (0:0)Leśna
09.09.201815:00KALeśna1:1 (0:1)Pietrzykowice
15.09.201811:00KAMilówka4:0 (1:0)Leśna
23.09.201815:00KALeśna0:3 (0:2)Ujsoły
30.09.201811:00KAJuszczyna0:2 (0:0)Leśna
13.10.201814:00KASopotnia2:3 (2:2)Leśna
21.10.201814:00KALeśna0:0 (0:0)Lipowa

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

26.07.201818:30Wilkowice4:3 (1:2)Leśna
28.07.201817:00LeśnaBronów

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Bełk1223
4Ustroń1122
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1211
12Wilcza1211
13Goczałkowice1210
14Gaszowice1110
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1117
10Wisła1317
11Góral1316
12Jaworze1315
13Bestwinka1115
14Zebrzydowice129
15Łękawica138
16Chybie125
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1225
2Pogwizdów1224
31909 Piast1124
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1121
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Pogórze1216
9Istebna1116
10Brenna1212
11Kończyce W.1111
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec127
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Pietrzykowice1122
4Węgierska G.1122
5Lipowa1116
6Radziechowy II1115
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Sopotnia1112
10Zarzecze910
11Leśna109
12Gilowice109
13Soła Ż.119
14Juszczyna116
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Kozy816
4Ligota713
5Zabrzeg812
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Jeleśnia920
3Pewel Śl.819
4Czernichów818
5Korbielów916
6Słotwina1014
7Pewel M.913
8Trzebinia1013
9Cisiec1010
10Kocierz109
11TS Przyborów109
12Przyborów100