LKS Ogrodnik Cielmice

Adres: ul. Jedności 131, 43-100 Tychy
Telefon(y): +48 609 514 082

Prezes: Antoni Senczek
Kierownik: Michał Senczek
Trener: Grzegorz Chrząścik

Rok założenia: 1973
Barwy: zielono - biało - niebieskie
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dawid Gąsiorbramkarz
2Ryszard Białasobrońca
3Sebastian Białasobrońca
4Remigiusz Goldaobrońca
5Sławomir Granekobrońca
6Mateusz Marcińczykobrońca
7Janusz Michalakobrońca
8Rafał Pawłowiczobrońca
9Karol Szojdaobrońca
10Mateusz Żytkaobrońca
11Mateusz Anderkopomocnik
12Olaf Augustyniakpomocnik
13Michał Foltynpomocnik
14Patryk Gajewskipomocnik
15Marcin Józefowiczpomocnik
16Tomasz Klimaspomocnik
17Marcin Koczypomocnik
18Marek Kołodziejczykpomocnik
19Daniel Olszewskipomocnik
20Damian Stawickipomocnik
21Adam Zającpomocnik
22Dawid Bojarskinapastnik
23Grzegorz Chrząściknapastnik
24Piotr Kokoszkanapastnik
25Wojciech Żołneczkonapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Grzegorz Chrząścik
1
Michał Foltyn
Tomasz Klimas
Janusz Michalak
Adam Zając

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

10.08.201917:00LO5Lędziny3:2 (1:1)Cielmice
15.08.201915:00LO5Cielmice2:4 (1:3)Czechowice-Dz. II
17.08.201917:00LO5Pszczyna1:0 (0:0)Cielmice
24.08.201917:00LO5Cielmice1:0 (0:0)Dankowice
31.08.201917:00LO5Rudołtowice0:4 (0:1)Cielmice
08.09.201915:00LO5Cielmice0:0 (0:0)Bestwinka
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40