TS Koszarawa Żywiec II

Adres: ul. Aleja Wolności 4, 34-300 Żywiec

Prezes: Janusz Wiwatowski
Trener: Przemysław Jurasz oraz Grzegorz Szymik

Rok założenia: 1910
Barwy: niebiesko-czarne
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Michał Stasicabramkarz
2Oskar Rybarskiobrońca
3Yussef Abo saeidpomocnik
4Jakub Bargielpomocnik
5Łukasz Garncarczykpomocnik
6Grzegorz Jagoszpomocnik
7Aleksander Jakubiecpomocnik
8Mateusz Jędrzejczykpomocnik
9Rafał Kippapomocnik
10Arkadiusz Klimaspomocnik
11Mikołaj Kubicapomocnik
12Szymon Kubicapomocnik
13Łukasz Marcakpomocnik
14Artur Maślankapomocnik
15Arkadiusz Oczkopomocnik
16Grzegorz Oczkopomocnik
17Krzysztof Piechapomocnik
18Krzysztof Pudapomocnik
19Damian Sanetrapomocnik
20Dawid Studenckipomocnik
21Jan Wieczorekpomocnik
22Kacper Wiśniowskipomocnik
23Jacek Wojtyłapomocnik

Najlepsi strzelcy

8
Michał Talik
5
Marcel Ormaniec
4
Łukasz Garncarczyk
Marek Puda
2
Grzegorz Jagosz
Mariusz Sanetra
Grzegorz Szymik
1
Marcin Dobranowski
Rafał Piecha

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

18.08.201911:00KBTrzebinia3:1 (2:0)Koszarawa II
25.08.201915:00KBKoszarawa II4:1 (2:1)Kocierz
08.09.201915:00KBKoszarawa II7:2 (0:1)Korbielów
15.09.201911:00KBJuszczynaWOKoszarawa II
29.09.201915:00KBKoszarawa II6:3 (2:1)Cięcina
06.10.201911:00KBTS Przyborów0:4 (0:1)Koszarawa II
13.10.201915:00KBKoszarawa II1:1 (1:0)Cisiec
16.10.201918:00KBKoszarawa II2:1 (0:1)Ślemień

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

28.07.201915:00Koszarawa II6:4 (3:1)Gilowice
04.08.201918:30Koszarawa II7:3 (3:0)Cięcina
11.08.201915:00Koszarawa II10:0 (3:0)TS Przyborów
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1020
2Odra1020
3Książenice1020
4Czechowice-Dz.1019
5Goczałkowice1018
6Czaniec1018
7TSP II1017
8Jasienica1016
9Ustroń1015
10Łaziska Grn.1015
11Landek1012
12Bełk1010
13MKP Odra109
14Radziechowy108
15Wilcza107
16Skoczów102
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1125
2Pszczyna1125
3Bestwina1123
4Wisła Wlk.1122
5Cielmice1119
6Dankowice1117
7Studzienice1117
8Jaworze1117
9Łąka1115
10Bestwinka1114
11BKS Stal1113
12Wola1112
13Czechowice-Dz. II1112
14Rekord II119
15Rudołtowice117
16Bieruń114
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1125
2Drogomyśl1124
3Puńców1123
4Rajcza1020
5Wisła1119
6Góral1117
71909 Piast1116
8Milówka1116
9Strumień1115
10Koszarawa Ż.1114
11Zebrzydowice1114
12Żabnica1013
13Pietrzykowice1111
14Chybie1110
15Pruchna1110
16Goleszów114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1131
2Istebna1127
3Kończyce M.1125
4Kończyce W.1017
5Skoczów II1117
6Pierściec1117
7Brenna1115
8Pogwizdów1115
9Bąków1111
10Zabłocie119
11Iskrzyczyn119
12Pielgrzymowice118
13Nierodzim118
14Hażlach105
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Sopotnia1022
2Leśna1020
3Ujsoły1020
4Węgierska G.919
5Bystra (k. Żywca)1018
6Gilowice1018
7Czernichów916
8Radziechowy II1016
9Babia Góra912
10Lipowa912
11Soła Ż.1012
12Zarzecze93
13Słotwina102
14Jeleśnia91
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota925
2Kozy821
3TSP III719
4Grodziec917
5Rybarzowice917
6Czaniec II911
7Jaworze II810
8Zabrzeg910
9Godziszka99
10Bujaków94
11Łodygowice93
12Mazańcowice92
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast719
2Rudnik718
3Ochaby712
4Wielkie II79
5Górki W.79
6Kaczyce78
7Dębowiec77
8Piast II87
9Golasowice74
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Cisiec715
3Juszczyna714
4Korbielów713
5Ślemień812
6Trzebinia710
7Cięcina66
8Kocierz64
9TS Przyborów84
10Pewel Śl.63