TS 1909 Piast Cieszyn II

Adres: ul. Aleja Łyska 21

Prezes: Michał Kornecki
Kierownik: Jarosław Dąbrowski
Trener: Krzysztof Praszywka

Barwy: Czerwono - żółto - niebieskie
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Najlepsi strzelcy

4
Artur Rybka
Tomasz Szyper
3
Patryk Fatalski
Pavel Zahatlan
2
Rostislav Groš
Adrian Kiejnig
Jakub Węglorz
1
Marek Bakun
Kamil Gabryś
Aleksander Karpiński
Patryk Skakuj
Mikołaj Tobiasz
Wojciech Wilczek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

28.07.201917:00PPPiast II3:2 (0:1)Strumień
15.08.201914:00PPPiast II6:1 (3:0)Kończyce W.
28.08.201917:00PPPiast II1:2 (0:2)Puńców
31.08.201917:00KBDębowiec3:4 (0:1)Piast II
04.09.201918:00KBPiast IIWORudnik
08.09.201916:00KBPiast II3:0 (2:0)Golasowice
15.09.201916:00KBKaczyce2:2 (0:2)Piast II
22.09.201916:00KBPiast II3:4 (0:1)Górki W.
28.09.201916:00KBCKS Piast1:0 (0:0)Piast II
06.10.201915:00KBPiast II3:4 (2:2)Wielkie II
12.10.201915:00KBOchaby8:1 (2:1)Piast II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

17.07.201918:00Wilamowice5:1 (3:0)Piast II
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94