LKS Soła Rajcza

Adres: Ul.Polna 9a, 34-370 Rajcza
Telefon(y): 338 647 423
WWW: http://sola-rajcza.futbolowo.pl/

Prezes: Andrzej Sadzikowski
Kierownik: Dariusz Lach
Trener: Tomasz Fijak (do 22.12.2018r. Damian Kaźmierczak)

Rok założenia: 1948
Barwy: czerwono-zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz Klasy A:
1991/92, 1998/99, 2017/2018
Mistrz Klasy B: 1987/88
Mistrz Klasy C: 1976/77

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wiesław Arastbramkarz
2Michał Kąkolbramkarz
3Tomasz Lachbramkarz
4Tomasz Biernatobrońca
5Piotr Błasiakobrońca
6Seweryn Bogdałobrońca
7Tomasz Gołekobrońca
8Arkadiusz Kręcichwostobrońca
9Kacper Czanieckipomocnik
10Łukasz Figurapomocnik
11Mateusz Jękalpomocnik
12Kamil Kąkolpomocnik
13Radosław Kostkapomocnik
14Przemysław Kręcichwostpomocnik
15Daniel Lachpomocnik
16Dariusz Lachpomocnik
17Krzysztof Mioduchowskipomocnik
18Kacper Najzerpomocnik
19Piotr Paciorekpomocnik
20Maciej Szatanikpomocnik
21Patryk Tomalapomocnik
22Mourad Zahrakanepomocnik
23Szymon Zawadapomocnik
24Maciej Figuranapastnik
25Marcin Lachnapastnik
26Damian Salachnanapastnik

Najlepsi strzelcy

22
Damian Salachna
12
Kacper Czaniecki
8
Kacper Najzer
6
Maciej Figura
3
Marcin Lach
2
Daniel Lach
1
Piotr Błasiak
Seweryn Bogdał
Mateusz Jękal
Radosław Kostka
Piotr Paciorek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

02.08.201818:00PPUjsoły4:4 (2:0) k. 4:5Rajcza
05.08.201815:00LOBRajcza1:0 (1:0)Góral
11.08.201817:00LOBBestwina0:0 (0:0)Rajcza
15.08.201817:00LOBRajcza1:0 (1:0)Łękawica
18.08.201817:00LOBWisła1:2 (1:2)Rajcza
29.08.201817:30PPWęgierska G.4:1 (1:1)Rajcza
01.09.201817:00LOBDankowice7:1 (4:0)Rajcza
09.09.201815:00LOBRajcza4:0 (2:0)Kończyce M.
16.09.201817:00LOBPuńców1:0 (1:0)Rajcza
23.09.201815:00LOBRajcza2:2 (0:1)Skoczów
29.09.201816:00LOBDrogomyśl2:0 (0:0)Rajcza
07.10.201815:00LOBRajcza4:0 (1:0)Chybie
14.10.201815:00LOBRajcza1:3 (0:2)Bestwinka
21.10.201815:00LOBZebrzydowice0:0 (0:0)Rajcza
28.10.201814:00LOBRajcza3:0 (1:0)Pruchna
03.11.201814:00LOBBKS Stal3:0 (2:0)Rajcza
11.11.201814:00LOBRajcza2:0 (0:0)Jaworze
17.11.201813:00LOBKoszarawa Ż.2:0 (0:0)Rajcza
01.12.201811:00LOBRajcza1:0 (1:0)Rekord II
16.03.201915:30LOBGóral3:0 (2:0)Rajcza
24.03.201915:00LOBRajcza2:3 (1:0)Bestwina
31.03.201915:00LOBŁękawica3:2 (2:0)Rajcza
07.04.201915:00LOBRajcza2:4 (1:0)Wisła
14.04.201916:00LOBRekord II2:2 (1:1)Rajcza
20.04.201913:00LOBRajcza2:3 (0:2)Dankowice
28.04.201915:00LOBKończyce M.3:4 (0:2)Rajcza
01.05.201915:00LOBRajcza2:2 (1:1)Puńców
04.05.201917:00LOBSkoczów4:0 (2:0)Rajcza
12.05.201915:00LOBRajcza1:2 (0:0)Drogomyśl
18.05.201917:00LOBChybie1:3 (0:1)Rajcza
02.06.201915:00LOBRajcza6:0 (5:0)Zebrzydowice
05.06.201918:30LOBBestwinka4:3 (0:0)Rajcza
09.06.201916:00LOBPruchna1:3 (1:0)Rajcza
16.06.201915:00LOBRajczaWOBKS Stal

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201811:00Radziechowy2:0 (2:0)Rajcza
22.07.201817:00Rajcza10:3 (6:2)Bronów
28.07.201816:00Rajcza1:3 (0:2)Pietrzykowice
19.01.201911:00TSP II4:0 (1:0)Rajcza
02.02.201917:00Puńców2:0 (1:0)Rajcza
09.02.201914:30Wilkowice2:1 (0:0)Rajcza
17.02.201913:00Rajcza3:2 (2:2)Żabnica
03.03.201917:00Rajcza3:4 (2:1)Pietrzykowice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220