LKS Soła Rajcza

Adres: Ul.Polna 9a, 34-370 Rajcza
Telefon(y): 338 647 423
WWW: http://sola-rajcza.futbolowo.pl/

Prezes: Andrzej Sadzikowski
Kierownik: Barbara Lach
Trener: Daniel Ciupka (od Grudnia 2017 Damian Kaźmierczak)

Rok założenia: 1948
Barwy: czerwono-zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz Klasy A:
1991/92, 1998/99
Mistrz Klasy B: 1987/88
Mistrz Klasy C: 1976/77

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wiesław Arastbramkarz
2Michał Kąkolbramkarz
3Tomasz Biernatobrońca
4Piotr Błasiakobrońca
5Seweryn Bogdałobrońca
6Tomasz Gołekobrońca
7Arkadiusz Kręcichwostobrońca
8Łukasz Lachobrońca
9Stanisław Burypomocnik
10Kacper Czanieckipomocnik
11Łukasz Figurapomocnik
12Mateusz Jękalpomocnik
13Radosław Kostkapomocnik
14Przemysław Kręcichwostpomocnik
15Daniel Lachpomocnik
16Dariusz Lachpomocnik
17Kacper Najzerpomocnik
18Piotr Paciorekpomocnik
19Maciej Szatanikpomocnik
20Michał Szatanikpomocnik
21Patryk Tomalapomocnik
22Mourad Zahrakanepomocnik
23Szymon Zawadapomocnik
24Maciej Figuranapastnik
25Marcin Lachnapastnik
26Damian Salachnanapastnik

Najlepsi strzelcy

23
Maciej Figura
15
Kacper Najzer
9
Kacper Czaniecki
Marcin Lach
8
Damian Salachna
6
Daniel Lach
4
Arkadiusz Kręcichwost
3
Łukasz Figura
1
Tomasz Gołek
Dariusz Lach
Maciej Szatanik

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

30.07.201715:00PPRajcza1:2 (0:1)Leśna
13.08.201715:00KARajcza6:0 (1:0)Sopotnia
27.08.201715:00KARajcza3:0 (0:0)Pietrzykowice
03.09.201716:00KAGilowice1:8 (0:4)Rajcza
10.09.201715:00KARajcza3:0 (3:0)Soła Ż.
16.09.201716:00KAWęgierska G.2:1 (1:1)Rajcza
30.09.201716:00KAPewel M.1:2 (0:2)Rajcza
07.10.201711:00KARajcza9:0 (4:0)Ujsoły
15.10.201715:00KAMilówka2:1 (1:0)Rajcza
22.10.201715:00KARajcza5:1 (3:1)Radziechowy II
05.11.201713:30KALipowa0:3 (0:1)Rajcza
11.11.201713:00KARajcza4:1 (1:0)Babia Góra
19.11.201713:00KARajcza8:1 (3:1)Cisiec
25.11.201713:00KACzernichów0:10 (0:2)Rajcza
02.04.201814:00KASopotnia0:4 (0:3)Rajcza
08.04.201815:00KARajcza9:0 (1:0)Czernichów
14.04.201817:00KAPietrzykowice0:2 (0:1)Rajcza
22.04.201815:00KARajcza3:0 (2:0)Gilowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201716:00Rajcza7:4 (2:1)Bronów
18.02.201819:00Bronów2:6 (0:3)Rajcza
24.02.201817:00Jaworze3:4 (1:1)Rajcza
03.03.201813:00Rajcza4:0 (2:0)Pokój Sadów
07.03.2018RajczaGóral Żywiec U19
10.03.201818:00Rajcza1:0 (0:0)Żabnica
17.03.201817:00Rajcza3:4 (2:1)Cisiec
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131