LKS Świt Cięcina

Adres: ul. Jana Pawła II, 34-450 Węgierska Górka
Telefon(y): 338 64 16 95

Prezes: Andrzej Łącki
Trener: Maciej Skolarz

Rok założenia: 1973
Barwy: Zielono - białe
Nazwa stadionu: Stadion LKS Świt Cięcina
Pojemność stadionu: 300 miejsc pod dachem
Wymiary boiska: 105m. x 74m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Wolnybramkarz
2Karol Figuraobrońca
3Marcin Górnyobrońca
4Dawid Juraszekobrońca
5Mikołaj Kubieńobrońca
6Artur Marszałekobrońca
7Michał Musiołobrońca
8Jakub Okarmaobrońca
9Marcin Osojcaobrońca
10Tomasz Pielaobrońca
11Maciej Skolarzobrońca
12Michał Balcypomocnik
13Maciej Bojdapomocnik
14Maciej Domżałpomocnik
15Michał Dwornikpomocnik
16Kamil Gawełpomocnik
17Arkadiusz Jopekpomocnik
18Dominik Juraszekpomocnik
19Piotr Kamińskipomocnik
20Krzysztof Klimekpomocnik
21Seweryn Kobyleckipomocnik
22Marcin Kupczakpomocnik
23Sebastian Kuraspomocnik
24Dariusz Lewandowskipomocnik
25Jakub Madejczykpomocnik
26Konrad Motykapomocnik
27Sebastian Okwatpomocnik
28Maksymilian Osojcapomocnik
29Kacper Pieczarkapomocnik
30Dawid Pielapomocnik
31Eryk Polakpomocnik
32Nikodem Polakpomocnik
33Kacper Romanowskipomocnik
34Kornel Skrzypekpomocnik
35Jacek Ulrichpomocnik
36Filip Urbańskipomocnik
37Piotr Wallandpomocnik
38Mariuusz Wieczorekpomocnik
39Patryk Zielińskipomocnik
40Natan Jaśkowiaknapastnik
41Kamil Jurasznapastnik
42Kacper Kurowskinapastnik
43Mateusz Mrowiecnapastnik
44Mateusz Szapertnapastnik

Najlepsi strzelcy

3
Sebastian Kuras
2
Marcin Górny
1
Marcin Kupczak

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

27.07.201915:00PPCięcina0:14 (0:4)Rajcza
18.08.201915:00KBŚlemień4:3 (1:2)Cięcina
25.08.201915:00KBCięcina2:1 (1:0)Trzebinia
15.09.201911:00KBKorbielów2:1 (0:0)Cięcina

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

18.07.201918:30Cięcina3:0 (1:0)Ślemień
21.07.201916:00Gilowice4:2 (0:0)Cięcina
30.07.201918:30Bujaków4:0 (0:0)Cięcina
04.08.201918:30Koszarawa II7:3 (3:0)Cięcina
10.08.201918:00Cięcina1:6 (0:0)Cisiec

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40