LKS Goleszów

Adres: ul. Sportowa 2, 43-440 Goleszów
Telefon(y): 602 154 368
E-mail: wuefista2002@interia.pl
WWW: http://lksgooleszow.futbolowo.pl

Prezes: Damian Kożdoń
Kierownik: Damian Kożdoń
Trener: Grzegorz Wisełka (do 27.10.2018 r. Zbigniew Brudny, do 01.10.2018 r. Tomasz Matuszek)

Rok założenia: 2005
Barwy: Żółto - Bordowe
Nazwa stadionu: Stadion gminny w Goleszowie
Pojemność stadionu: 300 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 100m. x 65m.

Sukcesy:


Mistrz B Klasy: 2011/2012
MIstrz C Klasy: 2007/2008

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Piotr Felisbramkarz
2Daniel Kuraśbramkarz
3Dawid Nikielbramkarz
4Ariel Moskałaobrońca
5Marek Nogłyobrońca
6Damian Strządałaobrońca
7Jakub Wiśniowskiobrońca
8Mateusz Brakpomocnik
9Adrian Czudekpomocnik
10Krystian Czudekpomocnik
11Krzysztof Felispomocnik
12Piotr Ferfeckipomocnik
13Andrzej Gołyźniakpomocnik
14Dawid Janoszekpomocnik
15Jakub Janoszekpomocnik
16Michał Jopekpomocnik
17Jacek Juroszekpomocnik
18Szymon Kluzpomocnik
19Piotr Krzemieńpomocnik
20Adam Michałekpomocnik
21Rafał Obrochtapomocnik
22Maksymilian Pilchpomocnik
23Patryk Sikorapomocnik
24Marcin Wigezzipomocnik
25Adrian Gibiecnapastnik
26Dawid Kłapsianapastnik
27Kamil Szajternapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Michał Jopek
8
Dawid Nikiel
7
Kamil Szajter
6
Krystian Czudek
5
Andrzej Gołyźniak
4
Adrian Czudek
3
Krzysztof Felis
Dawid Kłapsia
2
Rafał Obrochta
1
Maksymilian Pilch
Damian Strządała
Jakub Wiśniowski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

28.07.201814:00PPGoleszów2:4 (0:2)Kończyce M.
11.08.201816:00KAGoleszów3:0 (0:0)Kończyce W.
15.08.201817:00KAIstebna5:4 (1:2)Goleszów
18.08.201816:00KAGoleszów3:1 (1:1)1909 Piast
25.08.201816:00KAGoleszów2:2 (1:2)Bąków
02.09.201811:00KAPogórze3:2 (2:1)Goleszów
08.09.201814:00KAGoleszów1:3 (0:1)Skoczów II
16.09.201811:00KABrenna4:2 (0:1)Goleszów
22.09.201816:00KAGoleszów5:0 (2:0)Dębowiec
29.09.201815:00KAStrumień8:1 (1:0)Goleszów
06.10.201815:00KAGoleszów3:2 (3:1)Hażlach
14.10.201814:00KAPogwizdów0:1 (0:0)Goleszów
20.10.201815:00KAGoleszów13:1 (5:0)Zabłocie
27.10.201815:00KAPielgrzymowice0:2 (0:0)Goleszów
30.03.201914:00KAKończyce W.1:1 (0:1)Goleszów
06.04.201915:00KAGoleszów4:3 (2:2)Istebna
13.04.201915:00KA1909 Piast3:0 (2:0)Goleszów
20.04.201915:00KABąków1:6 (0:2)Goleszów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

13.07.201818:30Kończyce M.4:4 (0:0,2:1,2:3)Goleszów
17.07.201818:001909 PiastGoleszów
21.07.201815:00Goleszów5:3 (2:2)LKS Woszczyce
24.07.201818:30Goleszów4:5 (1:1,1:3,2:1)Skoczów II
04.08.201815:00GoleszówNierodzim
07.08.201818:30Pogwizdów2:2 (1:0,0:1,1:1)Goleszów
26.01.201909:00Goleszów3:0 (1:0)TJ Sokol Nýdek
02.02.201913:00Goleszów3:5 (2:4)SC Smilovice
09.02.201911:00Goleszów5:2 (4:1)TJ Sokol Hnojník
16.02.201913:001909 Piast2:4 (1:2)Goleszów
23.02.201909:00Goleszów3:2 (2:1)TJ Bystřice
02.03.201915:00Goleszów4:0 (4:0)TJ Slovan Horní Žukov
09.03.201915:00Goleszów5:2 (3:0)Spartak Jablunkov
24.03.201911:00Rudnik1:3 (0:0)Goleszów

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Brenna1719
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1720
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Sopotnia1717
11Gilowice1616
12Babia Góra1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1437
2Czernichów1428
3Pewel Śl.1426
4Jeleśnia1321
5Korbielów1420
6Słotwina1320
7Trzebinia1319
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110