PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

LKS Goleszów

Adres: ul. Sportowa 2, 43-440 Goleszów
Telefon(y): +48 505 666 682, +48 663 514 048
E-mail: lksgoleszowodnowa@wp.pl
WWW: http://lksgooleszow.futbolowo.pl

Prezes: Wojciech Pilch
Kierownik: Eugeniusz Machej
Trener: Zbigniew Brudny (do 21.11 2020 r. Dawid Janoszek i Daniel Sikora,do 26.09.2020 r. Radosław Maciejewski, do 24.08.2020 r. Grzegorz Wisełka)

Rok założenia: 2005
Barwy: Żółto - Bordowe
Nazwa stadionu: Stadion gminny w Goleszowie
Pojemność stadionu: 300 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 100m. x 65m.

Sukcesy:


Mistrz B Klasy: 2011/2012
MIstrz C Klasy: 2007/2008

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Piotr Felisbramkarz
2Daniel Kuraśbramkarz
3Dawid Nikielbramkarz
4Alan Cieślarobrońca
5Marek Nogłyobrońca
6Daniel Sikoraobrońca
7Damian Strządałaobrońca
8Jakub Wiśniowskiobrońca
9Sebastian Żyłkaobrońca
10Kamil Binkowskipomocnik
11Adrian Czudekpomocnik
12Krystian Czudekpomocnik
13Krzysztof Felispomocnik
14Andrzej Gołyźniakpomocnik
15Tomasz Iskrzyckipomocnik
16Dawid Janoszekpomocnik
17Jakub Janoszekpomocnik
18Michał Jopekpomocnik
19Jacek Juroszekpomocnik
20Jakub Kafkapomocnik
21Szymon Kluzpomocnik
22Michał Kohutpomocnik
23Dawid Kotwicapomocnik
24Kornel Malecpomocnik
25Adam Michałekpomocnik
26Klaudiusz Nikielpomocnik
27Rafał Obrochtapomocnik
28Aleksander Pilchpomocnik
29Maksymilian Pilchpomocnik
30Filip Szturcpomocnik
31Marcin Wigezzipomocnik
32Wiktor Wigłaszpomocnik
33Marcin Bajgernapastnik
34Dawid Kłapsianapastnik
35Kamil Szajternapastnik
36Dawid Szpaknapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Daniel Sikora
Kamil Szajter
5
Krystian Czudek
2
Adrian Czudek
1
Alan Cieślar
Krzysztof Felis
Andrzej Gołyźniak
Dawid Janoszek
Michał Jopek
Rafał Obrochta
Dawid Szpak
Jakub Wiśniowski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

19.07.202011:00PPPierściec2:3 (1:1)Goleszów
26.07.202011:00O6APogórze1:1 (1:1)Goleszów
01.08.202016:00O6AGoleszów2:4 (2:0)Zebrzydowice
05.08.202017:00PPGoleszów1:11 (0:8)Zebrzydowice
08.08.202017:00O6AWisła3:2 (1:0)Goleszów
15.08.202011:00O6AGoleszów0:3 (0:3)Drogomyśl
22.08.202017:00O6AChybie4:1 (0:1)Goleszów
29.08.202016:00O6AGoleszów2:3 (0:1)Skoczów
05.09.202016:00O6APruchna3:0 (0:0)Goleszów
12.09.202016:00O6AGoleszów3:1 (3:0)Strumień
20.09.202016:00O6APuńców4:0 (1:0)Goleszów
26.09.202016:00O6AGoleszów1:2 (1:1)Pogórze
04.10.202011:00O6AZebrzydowice4:0 (2:0)Goleszów
10.10.202015:00O6AGoleszów1:8 (1:3)Wisła
22.10.202016:00O6AGoleszów2:4 (0:3)Chybie
31.10.202014:00O6ASkoczów6:2 (2:1)Goleszów
07.11.202014:00O6AGoleszów2:0 (0:0)Pruchna
11.11.202014:00O6AStrumień2:3 (0:3)Goleszów
14.11.202014:00O6AGoleszów0:2 (0:1)Puńców
21.11.202014:00O6ADrogomyśl4:1 (2:1)Goleszów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

03.08.201108:00GoleszówGórki W.
28.03.201508:001.FK Spartak JablunkovGoleszów
31.07.201908:00GoleszówSkoczów II
27.06.202016:00Goleszów5:2 (1:1)Kończyce W.
04.07.202016:00Nierodzim0:3 (0:1)Goleszów
07.07.202018:30Goleszów3:1 (1:0)Hażlach
09.07.202018:30Jaworze6:1 (1:1)Goleszów
11.07.202016:00RudnikGoleszów
14.07.202018:30Rudnik0:6 (0:1)Goleszów
27.02.202115:00Goleszów1:6 (1:1)Wapienica

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83