LKS Kończyce Małe

Adres: ul. Jagiellońska 33, Kończyce Małe, 43-410 Zebrzydowice
Telefon(y): 324 693 435
WWW: http://lkskonczycemale.futbolowo.pl

Prezes: Czesław Szotek
Kierownik: Lesław Brachaczek
Trener: Paweł Juchniewicz (do 17.11.2018 r. Piotr Szwajlik)

Rok założenia: 1947
Barwy: Zielono - Czerwono
Nazwa stadionu: Stadion LKS Kończyce Małe
Pojemność stadionu: 500 miejsc (200 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 104m. x 62m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A: 1998/1999, 2017/2018
Mistrz Klasy B: 2012/2013

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Kamil Kuśbramkarz
2Tomasz Lachbramkarz
3Łukasz Zakrzewskibramkarz
4Jarosław Janowskiobrońca
5Jacek Kosibaobrońca
6Tomasz Łasutobrońca
7Patryk Palaobrońca
8Tomasz Wcisłoobrońca
9Piotr Adamczykpomocnik
10Jacek Banotpomocnik
11Tomasz Cedropomocnik
12Jeremiasz Chmielpomocnik
13Jonasz Chmielpomocnik
14Jakub Czakonpomocnik
15Mateusz Dancewiczpomocnik
16Rafał Górczyńskipomocnik
17Sebastian Kellerpomocnik
18Kamil Machejpomocnik
19Norbert Pastuszakpomocnik
20Bartosz Pilorzpomocnik
21Szymon Szostekpomocnik
22Piotr Szwajlikpomocnik
23Dominik Tomicapomocnik
24Rafał Wcisłopomocnik
25Tomasz Wenglorzpomocnik
26Przemysław Węgrzynpomocnik
27Jakub Kolondranapastnik
28Alan Pastuszaknapastnik
29Marcin Siekierkanapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Andrzej Papierok
3
Remigiusz Gołka
Jakub Kolondra
Kamil Machej
2
Rafał Górczyński
Alan Pastuszak
Łukasz Worek
1
Tomasz Cedro
Jeremiasz Chmiel
Jonasz Chmiel
Patryk Pala
Marcin Siekierka
Tomasz Wcisło
Tomasz Wenglorz
Przemysław Węgrzyn

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

28.07.201814:00PPGoleszów2:4 (0:2)Kończyce M.
11.08.201817:00LOBDankowice8:0 (3:0)Kończyce M.
15.08.201817:00LOBKończyce M.1:2 (1:0)Chybie
19.08.201815:00LOBKończyce M.2:4 (1:3)Puńców
22.08.201817:00PP1909 Piast3:2 (0:2)Kończyce M.
25.08.201817:00LOBSkoczów5:0 (2:0)Kończyce M.
02.09.201817:00LOBKończyce M.1:7 (0:3)Drogomyśl
09.09.201815:00LOBRajcza4:0 (2:0)Kończyce M.
12.09.201817:00LOBKończyce M.1:2 (0:0)Rekord II
16.09.201815:00LOBKończyce M.1:2 (0:1)Bestwinka
23.09.201816:00LOBZebrzydowice3:2 (0:2)Kończyce M.
30.09.201815:15LOBKończyce M.5:2 (2:1)Pruchna
06.10.201816:00LOBBKS Stal6:1 (4:1)Kończyce M.
14.10.201815:00LOBKończyce M.0:1 (0:1)Jaworze
20.10.201815:30LOBKoszarawa Ż.3:1 (1:0)Kończyce M.
28.10.201814:00LOBKończyce M.1:3 (0:2)Góral
03.11.201814:00LOBBestwina3:2 (0:1)Kończyce M.
11.11.201814:00LOBKończyce M.1:1 (1:1)Łękawica
17.11.201812:45LOBWisła3:0 (1:0)Kończyce M.
17.03.201915:00LOBRekord II4:1 (2:1)Kończyce M.
24.03.201915:00LOBKończyce M.0:1 (0:0)Dankowice
30.03.201915:00LOBChybie4:0 (4:0)Kończyce M.
06.04.201913:00LOBPuńców5:2 (3:0)Kończyce M.
14.04.201915:00LOBKończyce M.1:2 (0:1)Skoczów
20.04.201911:00LOBDrogomyśl7:1 (2:0)Kończyce M.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

13.07.201818:30Kończyce M.4:4 (0:0,2:1,2:3)Goleszów
19.07.201818:00Strumień2:6 (0:3,1:2,1:1)Kończyce M.
22.07.201817:00Kończyce M.3:2 (1:0)Skoczów II
25.07.201818:00Kończyce M.4:2 (1:0)Żar Szeroka
03.02.201917:00Grodziec1:2 (0:1)Kończyce M.
09.02.201911:00GKS Jastrzębie U195:0 (0:0)Kończyce M.
16.02.2019Kończyce M.MFK Karviná U19
24.02.201910:00Zebrzydowice3:0 (0;0,0:0,3:0)Kończyce M.
02.03.201915:00Rudnik1:8 (0:5)Kończyce M.
09.03.201915:00Kończyce W.3:3 (1:1)Kończyce M.
21.03.201918:00Kaczyce3:5 (1:2)Kończyce M.

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Brenna1719
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1720
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Sopotnia1717
11Gilowice1616
12Babia Góra1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1437
2Czernichów1428
3Pewel Śl.1426
4Jeleśnia1321
5Korbielów1420
6Słotwina1320
7Trzebinia1319
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110