LKS Wilamowiczanka Wilamowice

Adres: ul. Paderewskiego 17a, 43-330 Wilamowice
Telefon(y): 338 457 151, 513 174 361
E-mail: lks-wilamowice@wp.pl
WWW: http://wilamowicelks.futbolowo.pl/

Prezes: Byrski Stanisław
Trener: Śliwa Adam

Rok założenia: 1950
Barwy: Czerwono - Czarne
Nazwa stadionu: Stadion Wilamowiczanki
Pojemność stadionu: 500 miejsc (300 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 103m. x 65m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy A - 1981/1982, 2001/2002, 2010/2011
Mistrz Klasy B - 1978/1979

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl

 

 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Krzysztof Borgoszbramkarz
2Michał Masnybramkarz
3Dominik Dunajobrońca
4Norbert Foksobrońca
5Tomasz Foksobrońca
6Jakub Kaniaobrońca
7Paweł Krywultobrońca
8Mateusz Markielobrońca
9Dawid Śleziakobrońca
10Fabian Śliwaobrońca
11Krystian Bibapomocnik
12Mateusz Biesikpomocnik
13Adrian Cholewkapomocnik
14Adrian Fajferekpomocnik
15Michał Fokspomocnik
16Patryk Fokspomocnik
17Damian Kowalczykpomocnik
18Konrad Koziełpomocnik
19Michał Koziełpomocnik
20Damian Kuraspomocnik
21Nikodem Marcinkiewiczpomocnik
22Grzegorz Michalikpomocnik
23Wojciech Michalikpomocnik
24Nikodem Mleczkopomocnik
25Grzegorz Mośpomocnik
26Dominik Mynarskipomocnik
27Beniamin Nowakpomocnik
28Artur Ohanyanpomocnik
29Damian Rusinpomocnik
30Łukasz Sztafińskipomocnik
31Michał Szymańskipomocnik
32Szymon Szymczykpomocnik
33Sebastian Górnynapastnik
34Łukasz Grzywanapastnik
35Jakub Zdrowaknapastnik

Najlepsi strzelcy

15
Damian Rusin
9
Norbert Foks
5
Dawid Śleziak
4
Michał Kozieł
Damian Kuras
2
Adrian Fajferek
Mateusz Markiel
Dominik Mynarski
1
Patryk Foks
Łukasz Grzywa
Jakub Kania
Paweł Krywult
Nikodem Marcinkiewicz
Artur Ohanyan
Michał Szymański

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

20.08.201717:00KBLigota2:3 (1:1)Wilamowice
26.08.201713:00KBWilamowice1:1 (0:0)Jaworze II
06.09.201717:00KBBujaków2:2 (2:0)Wilamowice
10.09.201717:00KBBronów3:0 (3:0)Wilamowice
16.09.201717:00KBWilamowice4:2 (1:1)Rybarzowice
30.09.201716:00KBWilamowice4:2 (2:1)Łodygowice
07.10.201716:00KBKalna 0:1 (0:0)Wilamowice
14.10.201716:00KBWilamowice1:1 (1:0)Kozy
21.10.201715:00KBMiędzybrodzie3:1 (3:1)Wilamowice
04.11.201714:00KBGrodziec0:0 (0:0)Wilamowice
18.11.201713:00KBWilamowice4:2 (3:0)Zabrzeg
07.04.201816:30KBWilamowice0:1 (0:0)Ligota
15.04.201811:00KBJaworze II3:0 (1:0)Wilamowice
21.04.201816:00KBWilamowice1:1 (0:0)Bujaków
28.04.201816:00KBWilamowice3:6 (2:4)Bronów
03.05.201815:00KBRybarzowice1:1 (0:0)Wilamowice
05.05.201815:00KBWilamowice1:3 (1:1)Grodziec
12.05.201816:00KBŁodygowice0:12 (0:4)Wilamowice
19.05.201816:00KBWilamowice1:2 (1:0)Kalna
26.05.201816:00KBKozy1:3 (0:2)Wilamowice
02.06.201813:00KBWilamowice5:5 (0:2)Międzybrodzie
08.06.201818:00KBZabrzeg1:2 (1:0)Wilamowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

12.08.201717:00Wilamowice5:1 (3:1)Wapienica
11.02.201815:00Wilamowice3:2 (2:0)Pogórze Gierałtowice
18.02.201815:00LKS Poręba Wielka4:3 (2:3)Wilamowice
25.02.201815:00WilamowiceMazańcowice
03.03.201813:00Wilamowice1:6 (1:3)Wapienica
11.03.201816:00Wilamowice0:1 (0:1)Kaniów
17.03.201813:30Kobiernice1:3 (1:1)Wilamowice
25.03.201815:00Wilamowice1:2 (1:1)Zabłocie

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka2459
2Rekord II2458
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201