PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

LKS Orzeł Łękawica II

Adres: ul. Wspólna 24A, 34-321 Łękawica

Prezes: Bogusław Przeworczyk
Kierownik: Marek Mieszczak
Trener: Krzysztof Pielesz

Rok założenia: 2017
Barwy: Niebiesko - Białe
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Piotr Prochownikbramkarz
2Szymon Bąkpomocnik
3Dawid Kolonkopomocnik
4Aleksander Łobodapomocnik
5Łukasz Mrózekpomocnik
6Piotr Okrzesikpomocnik
7Kacper Piechpomocnik
8Bartłomiej Pochopieńpomocnik
9Mariusz Przeworczykpomocnik
10Michał Rodakpomocnik
11Tomasz Ruspomocnik
12Wojciech Stokłosapomocnik
13Tomasz Talikpomocnik
14Karol Zawiłapomocnik
15Grzegorz Zyzakpomocnik
16Adrian Lejawanapastnik

Najlepsi strzelcy

11
Adrian Lejawa
8
Łukasz Mrózek
3
Michał Duda
2
Tomasz Biółka
Aleksander Łoboda
Wojciech Stokłosa
Tomasz Talik
1
Mateusz Łajczak
Robert Mrózek
Michał Rodak
Patryk Świniański

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

15.08.202016:00KBPewel Śl.1:5 (0:2)Łękawica II
30.08.202011:00KBŁękawica IIWOKorbielów
05.09.202016:00KBCisiec0:2 (0:0)Łękawica II
13.09.202011:00KBTS Przyborów0:6 (0:3)Łękawica II
20.09.202015:00KBŚlemień1:3 (1:2)Łękawica II
27.09.202011:00KBŁękawica II3:0 (1:0)Cięcina
03.10.202016:00KBTrzebinia0:5 (0:3)Łękawica II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

08.07.202019:00Ślemień1:5 (1:1)Łękawica II
12.07.202011:00Juszczyna1:6 (0:3)Łękawica II
19.07.202016:00Rudnik0:6 (0:3)Łękawica II
02.08.202016:00Łękawica II6:8 (3:4)Soła Ż.
08.08.2020Łękawica IIWilkowice II
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1128
2Odra1227
3Bełk1220
4Jasienica1219
5Landek1118
6Rozwój1218
7Czaniec1318
8TSP II1217
9Ustroń1217
10Tychy II1316
11Odra Centrum1115
12Łękawica914
13Czechowice-Dz.1114
14Turza Śl.1014
15Przyszowice109
16Radziechowy116
17Pszczyna126
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna927
2Jeleśnia1122
3Koszarawa II1021
4Gilowice1020
5Babia Góra1119
6Lipowa1117
7Soła Ż.1014
8Bystra (k. Żywca)1014
9Słotwina1013
10Juszczyna1011
11Radziechowy II1010
12Czernichów107
13Zarzecze116
14Sopotnia115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bujaków815
2Mazańcowice715
3Czaniec II513
4Grodziec613
5Porąbka613
6Zabrzeg812
7Wilkowice II76
8Godziszka64
9Rybarzowice63
10Łodygowice71
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec819
2Łękawica II718
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz78
8Cięcina87
9TS Przyborów83