LKS Orzeł Łękawica II

Adres: ul. Wspólna 24A, 34-321 Łękawica

Prezes: Bogusław Przeworczyk
Kierownik: Marek Mieszczak
Trener: Krzysztof Pielesz (do 06.20.2018 r. Bogumił Hilarowicz)

Rok założenia: 2017
Barwy: Niebiesko - Białe
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Piotr Bąkpomocnik
2Paweł Dudekpomocnik
3Dominik Gawronpomocnik
4Mateusz Lachpomocnik
5Mateusz Łopatkapomocnik
6Michał Łopatkapomocnik
7Jakub Mieszczakpomocnik
8Artur Ruspomocnik
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1123
2Tychy II1020
3Książenice1020
4Czechowice-Dz.1120
5Goczałkowice1119
6Ustroń1118
7Czaniec1118
8TSP II1117
9Jasienica1016
10Łaziska Grn.1015
11Bełk1113
12Landek1012
13Radziechowy1111
14MKP Odra119
15Wilcza117
16Skoczów102
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1228
2Bestwina1226
3Pszczyna1125
4Wisła Wlk.1122
5Cielmice1219
6Studzienice1218
7Dankowice1117
8Jaworze1217
9BKS Stal1216
10Łąka1216
11Bestwinka1214
12Wola1213
13Czechowice-Dz. II1112
14Rekord II1210
15Rudołtowice117
16Bieruń114
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1228
2Puńców1226
3Drogomyśl1224
4Rajcza1020
5Wisła1119
6Milówka1219
7Góral1218
81909 Piast1216
9Koszarawa Ż.1215
10Strumień1115
11Zebrzydowice1214
12Żabnica1013
13Pietrzykowice1111
14Pruchna1211
15Chybie1110
16Goleszów125
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1131
2Istebna1127
3Kończyce M.1125
4Skoczów II1220
5Kończyce W.1017
6Pierściec1117
7Brenna1115
8Pogwizdów1115
9Bąków1214
10Zabłocie119
11Iskrzyczyn129
12Pielgrzymowice118
13Nierodzim128
14Hażlach105
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Ujsoły1123
2Węgierska G.1022
3Sopotnia1022
4Bystra (k. Żywca)1121
5Leśna1020
6Gilowice1018
7Czernichów916
8Radziechowy II1116
9Babia Góra912
10Lipowa912
11Soła Ż.1012
12Zarzecze103
13Słotwina102
14Jeleśnia101
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota1026
2Kozy924
3TSP III822
4Grodziec1018
5Rybarzowice1017
6Godziszka1012
7Czaniec II911
8Jaworze II810
9Zabrzeg1010
10Bujaków94
11Łodygowice103
12Mazańcowice92
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast719
2Rudnik718
3Ochaby712
4Wielkie II812
5Górki W.79
6Kaczyce78
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice74
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Cisiec816
3Juszczyna714
4Korbielów813
5Trzebinia813
6Ślemień812
7Cięcina77
8Kocierz64
9TS Przyborów84
10Pewel Śl.63