LKS Rudnik

Adres: ul. Centralna 44, 43-419 Rudnik
WWW: http://lks-rudnik.futbolowo.pl

Prezes: Dariusz Byrczek
Kierownik: Marcin Wiśniowski
Trener: Piotr Haratyk

Rok założenia: 1949
Barwy: Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Rudnik
Pojemność stadionu: 300 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 62m.

Sukcesy:

Mistrz B Klasy: 2007/2008

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Rafał Jacakbramkarz
2Tomasz Parchańskibramkarz
3Adrian Polokobrońca
4Krzysztof Sojkaobrońca
5Łukasz Sojkaobrońca
6Dariusz Wachaobrońca
7Dominik Francuzpomocnik
8Robert Goszykpomocnik
9Samuel Haratykpomocnik
10Mateusz Hołystpomocnik
11Michał Lebiodapomocnik
12Łukasz Łebekpomocnik
13Tomasz Matuszekpomocnik
14Marek Michalskipomocnik
15Krystian Obracajpomocnik
16Tomasz Pinkaspomocnik
17Natan Prandziochpomocnik
18Daniel Strządałapomocnik
19Dawid Szturcpomocnik
20Marcin Wiśniewskipomocnik
21Mateusz Wójciakpomocnik
22Adam Barciknapastnik
23Łukasz Golecnapastnik
24Bartosz Piksanapastnik

Najlepsi strzelcy

3
Michał Lebioda
Bartosz Piksa
2
Marek Michalski
1
Tomasz Pinkas
Natan Prandzioch
Łukasz Sojka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

26.08.201817:00KBRudnik2:5 (1:2)Wielkie II
02.09.201811:30KBGórki W.3:4 (2:2)Rudnik
16.09.201816:00KBRudnik0:6 (0:1)Nierodzim
23.09.201816:00KBGolasowice2:3 (2:0)Rudnik
30.09.201816:00KBRudnik1:9 (1:3)Iskrzyczyn
07.10.201815:00KBKaczyce6:1 (1:1)Rudnik
14.10.201815:00KBRudnik1:2 (1:0)Ochaby
28.10.201811:00KBPierściec5:0 (2:0)Rudnik

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201817:00Pogwizdów4:3 (3:2)Rudnik
12.08.201816:00Rudnik4:5 (3:2)Iskrzyczyn
03.02.201913:00Rudnik1:3 (0:0)Skoczów II
10.02.201912:00Rudnik10:4 (3:1)Cieszyn U19
17.02.201913:00Zabłocie5:1 (1:1)Rudnik
23.02.201915:00Rudnik0:6 (0:2)Wisła
02.03.201915:00Rudnik1:8 (0:5)Kończyce M.
10.03.201913:00Rudnik0:2 (0:0)Dębowiec
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1636
2Ustroń1632
3Tychy II1630
4Bełk1630
5Jasienica1629
6Czechowice-Dz.1624
7Łaziska Grn.1623
8Radziechowy1621
9Wodzisław1618
10Racibórz1618
11Wilcza1618
12Goczałkowice1617
13Gaszowice1617
14TSP II1616
15Landek1613
16Połomia167
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1845
2Dankowice1841
3Drogomyśl1838
4BKS Stal1838
5Rekord II1834
6Bestwina1834
7Koszarawa Ż.1829
8Puńców1829
9Wisła1828
10Góral1827
11Rajcza1827
12Bestwinka1825
13Jaworze1820
14Zebrzydowice1817
15Chybie189
16Łękawica189
17Pruchna185
18Kończyce M.184
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Brenna1312
11Kończyce W.1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110