LKS Rudnik

Adres: ul. Centralna 44, 43-419 Rudnik
WWW: http://lks-rudnik.futbolowo.pl

Prezes: Tadeusz Machej
Kierownik: Marcin Wiśniowski
Trener: Piotr Haratyk (do 20.10.2017 r. Dariusz Byrczek)

Rok założenia: 1949
Barwy: Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Rudnik
Pojemność stadionu: 300 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 100m. x 62m.

Sukcesy:

Mistrz B Klasy: 2007/2008

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Rafał Jacakbramkarz
2Tomasz Czendlikobrońca
3Michał Ligockiobrońca
4Adrian Polokobrońca
5Kamil Stuchlikobrońca
6Dariusz Wachaobrońca
7Marek Chybiorzpomocnik
8Piotr Czyżpomocnik
9Szymon Czyżpomocnik
10Dominik Francuzpomocnik
11Bartłomiej Gojowypomocnik
12Robert Goszykpomocnik
13Samuel Haratykpomocnik
14Mateusz Hołystpomocnik
15Patryk Kałużapomocnik
16Igor Kareluspomocnik
17Tomasz Kądzielapomocnik
18Paweł Kolondrapomocnik
19Tomasz Kubicapomocnik
20Zbigniew Kuśpomocnik
21Michał Lebiodapomocnik
22Łukasz Łebekpomocnik
23Tomasz Matuszekpomocnik
24Krzysztof Mencnerpomocnik
25Jarosław Papkojpomocnik
26Kamil Parchańskipomocnik
27Szymon Parchańskipomocnik
28Jakub Polokpomocnik
29Daniel Strządałapomocnik
30Jacek Szwedapomocnik
31Łukasz Walicapomocnik
32Marcin Wiśniewskipomocnik
33Mateusz Wójciakpomocnik
34Adam Barciknapastnik
35Łukasz Golecnapastnik
36Dawid Grabowskinapastnik
37Sebastian Kulczyckinapastnik
38Igor Ogrockinapastnik
39Krzysztof Oleszczuknapastnik
40Bartosz Piksanapastnik
41Krzysztof Szwedanapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Krzysztof Oleszczuk
5
Tomasz Matuszek
Bartosz Piksa
1
Adam Barcik
Rafał Jacak
Łukasz Łebek
Krzysztof Szweda

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

20.08.201717:00KBRudnik2:3 (1:0)Iskrzyczyn
27.08.201711:00KBPogórze1:0 (1:0)Rudnik
02.09.201717:00KBRudnik-:-Brzezówka
10.09.201711:00KBPierściec1:1 (0:0)Rudnik
17.09.201716:00KBRudnik0:6 (0:4)Istebna
01.10.201715:00KBRudnik1:2 (1:0)Nierodzim
07.10.201714:00KBHażlach1:1 (1:1)Rudnik
22.10.201715:00KBRudnik1:6 (0:3)Górki W.
25.10.201716:00KBWielkie II5:1 (1:0)Rudnik
28.10.201715:15KBGolasowice1:2 (0:0)Rudnik
14.04.201815:00KBIskrzyczyn2:2 (0:0)Rudnik
22.04.201815:00KBRudnik1:3 (0:1)Pogórze

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

18.07.201718:00Rudnik0:16 (0:6)Kończyce W.
21.07.201718:00ZabłocieRudnik
25.07.201718:00Rudnik4:5 (1:2)Zabłocie
30.07.201714:00Ochaby0:4 (0:1)Rudnik
04.08.201718:30Rudnik2:2 (0:0)Rybarzowice
10.08.201718:00Rudnik4:2 (2:2)Ochaby
04.02.201812:00Dębowiec5:2 (2:0,1:0,2:2)Rudnik
18.02.201814:00RudnikWielkie II
03.03.201815:00Rudnik2:4 (1:3,0:0,1:1)Kaczyce
18.03.201813:00RudnikPruchna
25.03.201815:00Rudnik1:2 (1:1)Kaczyce
02.04.201811:00Rudnik1:2 (0:0)Bąków
05.04.201817:30Pogwizdów8:3 (3:2,4:0,1:1)Rudnik
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131