UKS APN Góral Istebna

Adres: -

Prezes: Rafał Legierski
Kierownik: Sławomir Suszka
Trener: Rafał Legierski

Rok założenia: 2018
Barwy: -
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Kacper Fiedorbramkarz
2Daniel Juroszek IIbramkarz
3Jakub Kohutbramkarz
4Eliasz Suszkabramkarz
5Marek Urbaczkabramkarz
6Dawid Bojkoobrońca
7Zbigniew Kuczeraobrońca
8Jakub Legierskiobrońca
9Rafał Legierskiobrońca
10Andrzej Łacekobrońca
11Damian Marekwicaobrońca
12Jakub Michałekobrońca
13Dawid Wawrzaczobrońca
14Adam Buzekpomocnik
15Mykola Hrynechkopomocnik
16Dariusz Juroszekpomocnik
17Daniel Juroszek Ipomocnik
18Marek Kohut Ipomocnik
19Marek Kohut IIpomocnik
20Mateusz Krężelokpomocnik
21Antoni Kukuczkapomocnik
22Bartłomiej Kukuczkapomocnik
23Jakub Kukuczkapomocnik
24Patryk Ligockipomocnik
25Zbigniew Małyjurekpomocnik
26Wojciech Matusznypomocnik
27Damian Polokpomocnik
28Jakub Sałacińskipomocnik
29Krystian Samowędziukpomocnik
30Mariusz Sewastynowiczpomocnik
31Dawid Sikorapomocnik
32Szymon Sikorapomocnik
33Kamil Sobierajpomocnik
34Rafał Śleziakpomocnik
35Przemysław Poloknapastnik

Najlepsi strzelcy

13
Dariusz Juroszek
5
Mateusz Krężelok
Andrzej Łacek
4
Marek Kohut I
3
Jakub Michałek
Eliasz Suszka
Dawid Wawrzacz
2
Antoni Kukuczka
1
Adam Buzek
Damian Marekwica
Przemysław Polok
Rafał Śleziak

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201817:00PPIstebna5:1 (4:1)Chybie
12.08.201817:00KAIstebna0:3 (0:3)1909 Piast
15.08.201817:00KAIstebna5:4 (1:2)Goleszów
18.08.201817:00KABąków2:1 (2:1)Istebna
22.08.201817:00PPIstebna3:6 (2:4)Ustroń
26.08.201817:00KAIstebna2:2 (1:0)Pogórze
05.09.201817:00KASkoczów II3:5 (1:2)Istebna
09.09.201816:00KAIstebna4:2 (2:1)Brenna
15.09.201816:00KADębowiec1:2 (1:1)Istebna
23.09.201816:00KAIstebna3:2 (2:0)Strumień
30.09.201815:00KAHażlachWOIstebna
07.10.201815:00KAIstebna0:2 (0:1)Pogwizdów
13.10.201815:00KAZabłocie3:2 (2:1)Istebna
21.10.201815:00KAIstebna2:1 (1:0)Pielgrzymowice
27.10.201815:00KAKończyce W.0:2 (0:1)Istebna
30.03.201914:00KA1909 Piast2:0 (0:0)Istebna
06.04.201915:00KAGoleszów4:3 (2:2)Istebna
14.04.201915:00KAIstebna2:1 (0:0)Bąków
20.04.201913:00KAPogórze2:1 (1:0)Istebna

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201815:00Istebna8:0 (5:0)TJ Písek
18.07.201818:30Drogomyśl8:2 (4:0)Istebna
21.07.201814:00Zebrzydowice8:3 (2:3)Istebna
26.07.201818:00Istebna2:2 (1:1)Rekord II
03.02.201910:00Istebna2:4 (1:1)Pogórze
10.02.201912:00Chybie6:0 (3:0)Istebna
16.02.201914:30Dębowiec4:2 (3:2)Istebna
27.02.201919:00Ustroń U193:2 (2:1)Istebna
03.03.201910:00Istebna5:4 (2:3)Wapienica U19
09.03.201915:00Istebna2:9 (1:4)Ruptawa
12.03.2019IstebnaWisła
24.03.201916:00Mazańcowice1:6 (0:4)Istebna
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Brenna1719
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1720
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Sopotnia1717
11Gilowice1616
12Babia Góra1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1437
2Czernichów1428
3Pewel Śl.1426
4Jeleśnia1321
5Korbielów1420
6Słotwina1320
7Trzebinia1319
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110