UKS APN Góral Istebna

Adres: -
Telefon(y): +48 504 373 747
E-mail: biuro@goral-istebna.pl
WWW: http://goral-istebna.pl

Prezes: Rafał Legierski
Kierownik: Sławomir Suszka
Trener: Rafał Legierski

Rok założenia: 2011
Barwy: biało - czerwono - czarne
Adres stadionu:
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Franciszek Bujokbramkarz
2Kacper Fiedorbramkarz
3Daniel Juroszek IIbramkarz
4Jakub Kohutbramkarz
5Eliasz Suszkabramkarz
6Marek Urbaczkabramkarz
7Dawid Bojkoobrońca
8Zbigniew Kuczeraobrońca
9Jakub Legierskiobrońca
10Rafał Legierskiobrońca
11Andrzej Łacekobrońca
12Damian Marekwicaobrońca
13Jakub Michałekobrońca
14Dawid Wawrzaczobrońca
15Adam Buzekpomocnik
16Mykola Hrynechkopomocnik
17Dariusz Juroszekpomocnik
18Daniel Juroszek Ipomocnik
19Marek Kohut Ipomocnik
20Marek Kohut IIpomocnik
21Mateusz Krężelokpomocnik
22Antoni Kukuczkapomocnik
23Bartłomiej Kukuczkapomocnik
24Jakub Kukuczkapomocnik
25Patryk Ligockipomocnik
26Zbigniew Małyjurekpomocnik
27Wojciech Matusznypomocnik
28Damian Polokpomocnik
29Jakub Sałacińskipomocnik
30Krystian Samowędziukpomocnik
31Mariusz Sewastynowiczpomocnik
32Dawid Sikorapomocnik
33Szymon Sikorapomocnik
34Kamil Sobierajpomocnik
35Rafał Śleziakpomocnik
36Przemysław Poloknapastnik

Najlepsi strzelcy

20
Dariusz Juroszek
5
Marek Kohut I
Mateusz Krężelok
Antoni Kukuczka
Andrzej Łacek
4
Jakub Michałek
Eliasz Suszka
Rafał Śleziak
Dawid Wawrzacz
3
Adam Buzek
2
Zbigniew Małyjurek
1
Rafał Legierski
Damian Marekwica
Przemysław Polok

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201817:00PPIstebna5:1 (4:1)Chybie
12.08.201817:00KAIstebna0:3 (0:3)1909 Piast
15.08.201817:00KAIstebna5:4 (1:2)Goleszów
18.08.201817:00KABąków2:1 (2:1)Istebna
22.08.201817:00PPIstebna3:6 (2:4)Ustroń
26.08.201817:00KAIstebna2:2 (1:0)Pogórze
05.09.201817:00KASkoczów II3:5 (1:2)Istebna
09.09.201816:00KAIstebna4:2 (2:1)Brenna
15.09.201816:00KADębowiec1:2 (1:1)Istebna
23.09.201816:00KAIstebna3:2 (2:0)Strumień
30.09.201815:00KAHażlachWOIstebna
07.10.201815:00KAIstebna0:2 (0:1)Pogwizdów
13.10.201815:00KAZabłocie3:2 (2:1)Istebna
21.10.201815:00KAIstebna2:1 (1:0)Pielgrzymowice
27.10.201815:00KAKończyce W.0:2 (0:1)Istebna
30.03.201914:00KA1909 Piast2:0 (0:0)Istebna
06.04.201915:00KAGoleszów4:3 (2:2)Istebna
14.04.201915:00KAIstebna2:1 (0:0)Bąków
20.04.201913:00KAPogórze2:1 (1:0)Istebna
28.04.201916:00KAIstebna2:2 (0:1)Skoczów II
01.05.201916:00KABrenna4:2 (3:0)Istebna
05.05.201916:00KAIstebna4:0 (1:0)Dębowiec
11.05.201916:00KAStrumień4:1 (2:1)Istebna
19.05.201918:00KAIstebnaWOHażlach
26.05.201917:00KAPogwizdów2:2 (0:1)Istebna
02.06.201918:00KAIstebna3:3 (2:1)Zabłocie
09.06.201917:00KAPielgrzymowice1:5 (1:2)Istebna
16.06.201917:00KAIstebna2:1 (2:1)Kończyce W.

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

15.07.201815:00Istebna8:0 (5:0)TJ Písek
18.07.201818:30Drogomyśl8:2 (4:0)Istebna
21.07.201814:00Zebrzydowice8:3 (2:3)Istebna
26.07.201818:00Istebna2:2 (1:1)Rekord II
03.02.201910:00Istebna2:4 (1:1)Pogórze
10.02.201912:00Chybie6:0 (3:0)Istebna
16.02.201914:30Dębowiec4:2 (3:2)Istebna
27.02.201919:00Ustroń U193:2 (2:1)Istebna
03.03.201910:00Istebna5:4 (2:3)Wapienica U19
09.03.201915:00Istebna2:9 (1:4)Ruptawa
12.03.2019IstebnaWisła
24.03.201916:00Mazańcowice1:6 (0:4)Istebna
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220