LKS Goczałkowice Zdrój

Adres: ul. Uzdrowiskowa 48, 43-230 Goczałkowice Zdrój
Telefon(y): +48 322 107 283
WWW: http://gocz.futbolowo.pl

Prezes: Ryszard Waliczek
Kierownik: -
Trener: Damian Baron

Rok założenia: 1960
Barwy: zielono - czerwono - czarne
Nazwa stadionu: Stadion Goczałkowic Zdrój
Adres stadionu: u. Uzdrowiskowa 48
Pojemność stadionu: 1 500 miejsc
Wymiary boiska: 65m. x 110m.

Sukcesy:

Mistrz ligi okręgowej: 2016/2017
Mistrz A Klasy: 2014/2015
 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marcin Kubinabramkarz
2Łukasz Mrzykbramkarz
3Damian Baronobrońca
4Jakub Benekobrońca
5Jakub Kordońobrońca
6Damian Maśkaobrońca
7Adam Piszczekobrońca
8Maksymilian Żebrowskiobrońca
9Jarosław Folekpomocnik
10Adam Grygierpomocnik
11Błażej Grygierpomocnik
12Marcin Jaskierniapomocnik
13Bartosz Kiełbasapomocnik
14Bartłomiej Kordońpomocnik
15Daniel Michniokpomocnik
16Oskar Nowakpomocnik
17Michał Pustelnikpomocnik
18Jacek Rączkapomocnik
19Marek Skipiołpomocnik
20Krystian Stoleckipomocnik
21Kacper Śmigielpomocnik
22Michał Widłokpomocnik
23Adam Złotekpomocnik
24Michał Żemłapomocnik
25Wojciech Dragonnapastnik
26Damian Furczyknapastnik
27Piotr Maroszeknapastnik
28Kacper Paprotanapastnik
29Mateusz Piesiurnapastnik

Najlepsi strzelcy

8
Damian Furczyk
7
Adam Grygier
4
Damian Baron
Adam Złotek
2
Bartosz Kiełbasa
1
Jakub Benek
Wojciech Dragon
Piotr Maroszek
Mateusz Piesiur
Jacek Rączka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

12.08.201717:004LGoczałkowice3:3 (0:3)Tychy II
19.08.201717:004LJasienica1:2 (1:2)Goczałkowice
26.08.201717:004LGoczałkowice1:4 (1:1)Bełk
03.09.201716:004LTSP II3:1 (1:0)Goczałkowice
09.09.201716:004LGoczałkowice0:1 (0:0)Czaniec
16.09.201716:004LLandek0:0 (0:0)Goczałkowice
30.09.201716:004LSkoczów1:1 (0:0)Goczałkowice
04.10.201716:004LGoczałkowice1:1 (1:1)Gaszowice
07.10.201715:004LGoczałkowice2:1 (0:1)Ustroń
14.10.201715:004LGoczałkowice3:1 (2:0)Bytom
21.10.201715:004LWilcza2:4 (0:2)Goczałkowice
28.10.201714:004LGoczałkowice4:3 (1:0)Radziechowy
04.11.201713:004LLędziny1:1 (0:0)Goczałkowice
11.11.201713:004LGoczałkowice2:2 (0:2)Racibórz
18.11.201713:004LWodzisław1:1 (1:0)Goczałkowice
31.03.201813:004LBełk4:1 (2:1)Goczałkowice
07.04.201817:004LGoczałkowice2:1 (2:0)TSP II
14.04.201817:004LCzaniec0:0 (0:0)Goczałkowice
18.04.201817:004LGoczałkowice1:2 (0:1)Jasienica
21.04.201817:004LGoczałkowice1:0 (0:0)Landek

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

29.07.201711:00Goczałkowice4:1 (3:1)Czechowice-Dz.
10.03.201817:00Jaworze0:5 (0:1)Goczałkowice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131