LKS Goczałkowice Zdrój

Adres: ul. Uzdrowiskowa 48, 43-230 Goczałkowice Zdrój
Telefon(y): +48 322 107 283
WWW: http://gocz.futbolowo.pl

Prezes: Ryszard Waliczek
Kierownik: -
Trener: Damian Baron

Rok założenia: 1960
Barwy: zielono - czerwono - czarne
Nazwa stadionu: Stadion Goczałkowic Zdrój
Adres stadionu: u. Uzdrowiskowa 48
Pojemność stadionu: 1 500 miejsc
Wymiary boiska: 65m. x 110m.

Sukcesy:

Mistrz ligi okręgowej: 2016/2017
Mistrz A Klasy: 2014/2015
 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Marcin Kubinabramkarz
2Łukasz Mrzykbramkarz
3Damian Baronobrońca
4Jakub Benekobrońca
5Jakub Kordońobrońca
6Damian Maśkaobrońca
7Adam Piszczekobrońca
8Maksymilian Żebrowskiobrońca
9Jarosław Folekpomocnik
10Adam Grygierpomocnik
11Błażej Grygierpomocnik
12Marcin Jaskierniapomocnik
13Bartosz Kiełbasapomocnik
14Bartłomiej Kordońpomocnik
15Daniel Michniokpomocnik
16Oskar Nowakpomocnik
17Michał Pustelnikpomocnik
18Jacek Rączkapomocnik
19Marek Skipiołpomocnik
20Krystian Stoleckipomocnik
21Kacper Śmigielpomocnik
22Michał Widłokpomocnik
23Adam Złotekpomocnik
24Michał Żemłapomocnik
25Wojciech Dragonnapastnik
26Damian Furczyknapastnik
27Piotr Maroszeknapastnik
28Kacper Paprotanapastnik
29Mateusz Piesiurnapastnik

Najlepsi strzelcy

12
Damian Furczyk
9
Adam Grygier
7
Damian Baron
5
Mateusz Piesiur
4
Adam Złotek
2
Jakub Benek
Bartosz Kiełbasa
1
Wojciech Dragon
Marcin Jaskiernia
Piotr Maroszek
Jacek Rączka

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

12.08.201717:004LGoczałkowice3:3 (0:3)Tychy II
19.08.201717:004LJasienica1:2 (1:2)Goczałkowice
26.08.201717:004LGoczałkowice1:4 (1:1)Bełk
03.09.201716:004LTSP II3:1 (1:0)Goczałkowice
09.09.201716:004LGoczałkowice0:1 (0:0)Czaniec
16.09.201716:004LLandek0:0 (0:0)Goczałkowice
30.09.201716:004LSkoczów1:1 (0:0)Goczałkowice
04.10.201716:004LGoczałkowice1:1 (1:1)Gaszowice
07.10.201715:004LGoczałkowice2:1 (0:1)Ustroń
14.10.201715:004LGoczałkowice3:1 (2:0)Bytom
21.10.201715:004LWilcza2:4 (0:2)Goczałkowice
28.10.201714:004LGoczałkowice4:3 (1:0)Radziechowy
04.11.201713:004LLędziny1:1 (0:0)Goczałkowice
11.11.201713:004LGoczałkowice2:2 (0:2)Racibórz
18.11.201713:004LWodzisław1:1 (1:0)Goczałkowice
31.03.201813:004LBełk4:1 (2:1)Goczałkowice
07.04.201817:004LGoczałkowice2:1 (2:0)TSP II
14.04.201817:004LCzaniec0:0 (0:0)Goczałkowice
18.04.201817:004LGoczałkowice1:2 (0:1)Jasienica
21.04.201817:004LGoczałkowice1:0 (0:0)Landek
28.04.201817:004LGaszowice2:2 (0:1)Goczałkowice
01.05.201817:004LGoczałkowice3:1 (1:1)Skoczów
05.05.201817:004LUstroń0:0 (0:0)Goczałkowice
09.05.201818:004LTychy II0:1 (0:1)Goczałkowice
12.05.201817:004LBytom4:1 (1:1)Goczałkowice
19.05.201817:004LGoczałkowice2:5 (0:2)Wilcza
26.05.201817:004LRadziechowy3:1 (0:0)Goczałkowice
30.05.201818:004LGoczałkowice4:2 (1:1)Lędziny
02.06.201817:004LRacibórz3:0 (1:0)Goczałkowice
09.06.201817:004LGoczałkowice1:1 (0:1)Wodzisław

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

29.07.201711:00Goczałkowice4:1 (3:1)Czechowice-Dz.
10.03.201817:00Jaworze0:5 (0:1)Goczałkowice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka2459
2Rekord II2458
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201