LKS Olza Pogwizdów

Adres: ul. Katowicka 34a, 43-418 Pogwizdów
Telefon(y): +48 600 322 761
WWW: http://olzapogwizdow.futbolowo.pl

Prezes: Andrzej Kłoda
Kierownik: Janusz Kubiak
Trener: Dariusz Kłoda

Rok założenia: 1947
Barwy: Niebiesko - Zielono - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion Olzy Pogwizdów
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 108m. x 64m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B - 1974/1975, 1982/1983
Mistrz Klasy C - 1957, 1966/1967

Finalista Pucharu w podokręgu - 2003/04
 
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Kamil Machbramkarz
2Leszek Banotobrońca
3Dawid Brzęczekobrońca
4Kacper Piszczekobrońca
5Łukasz Stanikobrońca
6Marcin Węglorzobrońca
7Zbigniew Banotpomocnik
8Marek Cekierapomocnik
9Mateusz Handzelpomocnik
10Paweł Hawryśkopomocnik
11Wojciech Hawryśkopomocnik
12Sebastian Helandpomocnik
13Daniel Jaworskipomocnik
14Wojciech Kaczmarczykpomocnik
15Andrzej Kłodapomocnik
16Marek Kokosińskipomocnik
17Paweł Luberpomocnik
18Oskar Matuszekpomocnik
19Damian Nicpońpomocnik
20Robert Orłowskipomocnik
21Arkadiusz Pawłowiczpomocnik
22Kamil Pieczonkapomocnik
23Sebastian Pieczonkapomocnik
24Mateusz Sojkapomocnik
25Łukasz Sosnowskipomocnik
26Sebastian Szelągpomocnik
27Cezary Tomicapomocnik
28Marek Wawrzyczekpomocnik
29Tomasz Węglorzpomocnik
30Łukasz Grzybowskinapastnik
31Tomasz Mercałonapastnik
32Piotr Miszczyknapastnik
33Patryk Nowaknapastnik
34Marek Przyszlakowskinapastnik

Najlepsi strzelcy

9
Marek Przyszlakowski
5
Sebastian Pieczonka
3
Patryk Nowak
2
Robert Orłowski
Sebastian Szeląg
1
Paweł Luber
Arkadiusz Pawłowicz
Łukasz Sosnowski
Tomasz Węglorz

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

06.08.201717:00KAPogwizdów4:0 (2:0)Ochaby
12.08.201717:00KAKaczyce0:6 (0:3)Pogwizdów
20.08.201717:00KAPogwizdów1:0 (0:0)Pielgrzymowice
26.08.201717:00KAKończyce W.2:0 (1:0)Pogwizdów
03.09.201716:00KAPogwizdów2:2 (1:1)Brenna
10.09.201716:00KASkoczów II0:0 (0:0)Pogwizdów
23.09.201716:00KAStrumień4:1 (2:1)Pogwizdów
30.09.201711:00KAPogwizdów1:0 (1:0)Kończyce M.
08.10.201715:00KAPogwizdów2:1 (1:1)Zabłocie
15.10.201714:00KAGoleszów0:1 (0:0)Pogwizdów
22.10.201715:00KAPogwizdów3:1 (2:0)Bąków
28.10.201715:00KADębowiec2:0 (0:0)Pogwizdów
04.11.201714:00KAPogwizdów0:1 (0:1)1909 Piast
08.04.201815:00KAOchabyWOPogwizdów
15.04.201815:00KAPogwizdów1:1 (0:1)Kaczyce
22.04.201815:00KAPielgrzymowice2:3 (1:2)Pogwizdów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

23.07.201715:00Kaczyce0:4 (0:0)Pogwizdów
27.07.201718:00Pogwizdów2:4 (1:0,1:0,0:4)Goleszów
30.07.201716:00PogwizdówTJ Lokomotiva Louky
04.02.201810:00Pogwizdów1:4 (0:3)KS 27 Gołkowice
11.02.201810:00PogwizdówKończyce W.
18.02.201810:00Jaworze II7:5 (2:1,3:4,2:0)Pogwizdów
25.02.2018PogwizdówPielgrzymowice
04.03.201810:00Pogwizdów8:4 (2:1,2:1,4:2)Golasowice
10.03.201815:00PogwizdówKaczyce
18.03.201811:00Pielgrzymowice5:5 (3:1)Pogwizdów
25.03.201810:00Pogwizdów8:0 (3:0,3:0,2:0)Pierściec
05.04.201817:30Pogwizdów8:3 (3:2,4:0,1:1)Rudnik

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131