LKS Strażak Pielgrzymowice

Adres: ul. Ruptawska 27, 43-252 Pielgrzymowice
Telefon(y): +48 324 729 385, +48 501 060 258
E-mail: lkspielgrzymowice@interia.eu
WWW: http://lkspielgrzymowice.futbolowo.pl

Prezes: Janusz Kiełkowski
Trener: Adam Śmigielski

Rok założenia: 1985
Barwy: Żółto - Czarne
Nazwa stadionu: Stadion LKS Strażak Pielgrzymowice
Pojemność stadionu: 800 miejsc
Wymiary boiska: 95m. x 58m.

Sukcesy:

 

Mistrz B Klasy: 2015/2016

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Patryk Ganiekobrońca
2Łukasz Kiełkowskiobrońca
3Dariusz Klementobrońca
4Adam Proskurnickiobrońca
5Mateusz Skowronobrońca
6Szymon Ejankowskipomocnik
7Kamil Foltynpomocnik
8Mateusz Fryszpomocnik
9Andrzej Hojbachpomocnik
10Jakub Łupińskipomocnik
11Artur Matuszczykpomocnik
12Dariusz Mosakpomocnik
13Grzegorz Niesłańczykpomocnik
14Tadeusz Olejniczakpomocnik
15Mateusz Olmapomocnik
16Wojciech Podeszwapomocnik
17Mateusz Stuchlikpomocnik
18Łukasz Szpilarewiczpomocnik
19Szymon Szuścikpomocnik
20Kamil Tillpomocnik
21Kamil Trzaskomapomocnik
22Damian Gabrysiaknapastnik
23Kamil Gatnernapastnik
24Paweł Sobelnapastnik
25Adam Śmigielskinapastnik

Najlepsi strzelcy

17
Damian Gabrysiak
4
Patryk Ganiek
3
Szymon Ejankowski
Dariusz Klement
Mateusz Stuchlik
2
Andrzej Hojbach
Łukasz Kiełkowski
Artur Matuszczyk
Adam Śmigielski
1
Jakub Łupiński
Grzegorz Niesłańczyk
Paweł Sobel
Kacper Szadkowski
Kamil Trzaskoma

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201817:00PPPielgrzymowice3:2 (1:1)Skoczów
11.08.201817:00KABąków2:3 (1:2)Pielgrzymowice
15.08.201817:00KAPielgrzymowice5:1 (1:1)Pogórze
19.08.201817:00KASkoczów II1:1 (1:1)Pielgrzymowice
22.08.201817:00PPPielgrzymowice0:3 (0:3)Wisła
26.08.201817:00KAPielgrzymowice1:5 (1:2)Brenna
01.09.201816:00KADębowiec2:4 (2:2)Pielgrzymowice
09.09.201816:00KAPielgrzymowice3:2 (2:1)Strumień
15.09.201816:00KAHażlach0:3 (0:0)Pielgrzymowice
23.09.201816:00KAPielgrzymowice0:0 (0:0)Pogwizdów
30.09.201815:00KAZabłocie1:1 (0:0)Pielgrzymowice
06.10.201815:00KA1909 Piast2:0 (1:0)Pielgrzymowice
13.10.201815:00KAPielgrzymowice2:1 (0:0)Kończyce W.
21.10.201815:00KAIstebna2:1 (1:0)Pielgrzymowice
27.10.201815:00KAPielgrzymowice0:2 (0:0)Goleszów
31.03.201915:00KAPielgrzymowice2:2 (2:0)Bąków
07.04.201911:00KAPogórze4:2 (1:1)Pielgrzymowice
14.04.201915:00KAPielgrzymowice1:2 (0:1)Skoczów II
20.04.201914:00KABrenna2:3 (1:0)Pielgrzymowice
28.04.201916:00KAPielgrzymowice1:2 (0:1)Dębowiec
01.05.201916:00KAStrumień3:0 (0:0)Pielgrzymowice
05.05.201916:00KAPielgrzymowice2:3 (2:1)Hażlach
12.05.201916:00KAPogwizdów4:2 (1:1)Pielgrzymowice
19.05.201916:00KAPielgrzymowice3:2 (1:2)Zabłocie

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201814:00Strumień3:1 (1:0)Pielgrzymowice
21.07.201815:00Pielgrzymowice5:6 (3:1)Żar Szeroka
02.02.201915:00Pielgrzymowice6:1 (3:0)Granica Ruptawa U19
03.02.201915:00PielgrzymowiceKaczyce
23.02.201915:00PielgrzymowiceKończyce W.

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec2651
2Bełk2650
3Jasienica2649
4Ustroń2648
5Tychy II2647
6Łaziska Grn.2542
7Czechowice-Dz.2641
8Goczałkowice2635
9TSP II2633
10Radziechowy2632
11Wilcza2631
12Wodzisław2629
13Gaszowice2625
14Landek2523
15Racibórz2623
16Połomia2610
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2867
2Drogomyśl2864
3BKS Stal2861
4Dankowice2857
5Bestwina2855
6Rekord II2844
7Puńców2844
8Góral2843
9Koszarawa Ż.2841
10Wisła2838
11Rajcza2835
12Jaworze2833
13Bestwinka2829
14Łękawica2827
15Zebrzydowice2823
16Chybie2823
17Pruchna2816
18Kończyce M.287
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2154
2Wilkowice2141
3Bronów2041
4Pisarzowice2039
5Hecznarowice2134
6Międzyrzecze2134
7Kobiernice2032
8Kaniów2025
9Międzybrodzie2025
10Buczkowice2017
11Wapienica2017
12Bystra (k. Bielska)2017
13Godziszka207
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast2252
2Strumień2251
3Goleszów2236
4Pogwizdów2236
5Pogórze2232
6Istebna2232
7Brenna2231
8Skoczów II2229
9Pielgrzymowice2228
10Zabłocie2228
11Bąków2228
12Kończyce W.2225
13Hażlach2215
14Dębowiec2212
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2253
2Milówka2052
3Pietrzykowice2150
4Węgierska G.2247
5Lipowa2235
6Babia Góra2229
7Leśna2129
8Radziechowy II2228
9Zarzecze2226
10Ujsoły2224
11Gilowice2219
12Sopotnia2218
13Soła Ż.2214
14Juszczyna229
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1545
2Kozy1534
3Ligota1529
4Rybarzowice1523
5Bujaków1519
6Zabrzeg1518
7Grodziec1517
8Łodygowice1513
9Mazańcowice158
10Kalna 156
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1339
2Iskrzyczyn1429
3Nierodzim1327
4Wielkie II1425
5Kaczyce1315
6Górki W.1314
7Ochaby1313
8Rudnik139
9Golasowice143
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2055
2Czernichów2046
3Pewel Śl.1935
4Jeleśnia1934
5Trzebinia1931
6Słotwina1830
7Korbielów1929
8Cisiec1926
9TS Przyborów2019
10Kocierz1918
11Pewel M.2216
12Przyborów220