LKS Ochaby 96

Adres: Ochaby Małe 53, 43-430 Skoczów
Telefon(y): +48 500 654 204
WWW: http://lksochaby96.futbolowo.pl

Prezes: Grzegorz Chudyk
Kierownik: Grzegorz Chudyk, Marlena Sikora
Trener: Bogdan Rozmus

Rok założenia: 1996
Barwy: Zielono - Białe
Adres stadionu:

Sukcesy:

 

Mistrz B Klasy: 2001/2002,
Mistrz C Klasy: 1998/1999,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Szymon Bułkaobrońca
2Łukasz Murasobrońca
3Paweł Sulawaobrońca
4Patryk Wigłaszobrońca
5Robert Białożytpomocnik
6Krzysztof Bobolapomocnik
7Andrzej Brannypomocnik
8Krzysztof Bronowskipomocnik
9Grzegorz Chudykpomocnik
10Andrzej Cieślarpomocnik
11Michał Gawlaspomocnik
12Łukasz Gojdkapomocnik
13Krzysztof Gruszczykpomocnik
14Amadeusz Hellerpomocnik
15Arkadiusz Kluzpomocnik
16Arkadiusz Lecinapomocnik
17Dawid Ochodekpomocnik
18Szymon Okrutapomocnik
19Kamil Parchańskipomocnik
20Szymon Parchańskipomocnik
21Bogdan Rozmuspomocnik
22Arkadiusz Sikorapomocnik
23Adrian Szczypkapomocnik
24Damian Wałachpomocnik
25Maciej Winiewiczpomocnik
26Szymon Gruszkanapastnik
27Mateusz Gutnapastnik
28Tomasz Muchanapastnik
29Marcin Piechanapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Maciej Winiewicz
3
Łukasz Muras
1
Mateusz Gut
Arkadiusz Sikora

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

25.08.201918:00KBOchaby0:2 (0:0)Dębowiec
01.09.201917:00KBGolasowice0:2 (0:1)Ochaby
08.09.201916:00KBOchaby4:3 (1:2)Kaczyce
14.09.201916:00KBGórki W.4:3 (2:1)Ochaby

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

21.07.201911:00Ochaby1:3 (0:2)Zryw Bzie
26.07.201919:00OchabyHażlach
26.07.201919:00Ochaby2:2 (0:0)Zabrzeg
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice613
2Goczałkowice612
3Ustroń612
4Czaniec612
5TSP II612
6Odra610
7Tychy II610
8Czechowice-Dz.610
9Jasienica610
10Łaziska Grn.68
11Landek68
12Radziechowy67
13Bełk67
14MKP Odra63
15Skoczów61
16Wilcza60
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny715
2Dankowice713
3Bestwinka713
4Pszczyna612
5BKS Stal712
6Jaworze712
7Wisła Wlk.712
8Bestwina611
9Wola711
10Studzienice610
11Łąka710
12Cielmice67
13Rekord II76
14Czechowice-Dz. II76
15Bieruń73
16Rudołtowice73
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota515
2Kozy412
3Czaniec II510
4TSP III39
5Grodziec57
6Rybarzowice57
7Zabrzeg57
8Jaworze II44
9Bujaków54
10Godziszka54
11Mazańcowice51
12Łodygowice50
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast39
2Rudnik39
3Piast II47
4Ochaby46
5Wielkie II46
6Kaczyce44
7Górki W.33
8Dębowiec33
9Golasowice40