LKS Ochaby 96

Adres: Ochaby Małe 53, 43-430 Skoczów
Telefon(y): +48 500 654 204
WWW: http://lksochaby96.futbolowo.pl

Prezes: Grzegorz Chudyk
Kierownik: Grzegorz Chudyk, Marlena Sikora
Trener: Bogdan Rozmus

Rok założenia: 1996
Barwy: Zielono - Białe
Adres stadionu:

Sukcesy:

 

Mistrz B Klasy: 2001/2002,
Mistrz C Klasy: 1998/1999,

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Adam Stabrawabramkarz
2Kamil Brudnyobrońca
3Hamada Gomaa Hassan Mohamedobrońca
4Paweł Sulawaobrońca
5Patryk Wigłaszobrońca
6Robert Białożytpomocnik
7Andrzej Brannypomocnik
8Grzegorz Chudykpomocnik
9Andrzej Cieślarpomocnik
10Łukasz Gojdkapomocnik
11Arkadiusz Kluzpomocnik
12Maciej Koziełpomocnik
13Damian Kuśpomocnik
14Arkadiusz Lecinapomocnik
15Dawid Ochodekpomocnik
16Szymon Okrutapomocnik
17Łukasz Olmapomocnik
18Kamil Parchańskipomocnik
19Szymon Parchańskipomocnik
20Arkadiusz Sikorapomocnik
21Adrian Szczypkapomocnik
22Waldemar Szypułapomocnik
23Damian Wałachpomocnik
24Maciej Winiewiczpomocnik
25Szymon Gruszkanapastnik
26Marcin Piechanapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Damian Wałach
2
Maciej Winiewicz
1
Kamil Brudny
Damian Kuś

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

26.08.201817:00KBGolasowice1:2 (0:2)Ochaby
02.09.201817:00KBOchaby1:1 (1:1)Iskrzyczyn
09.09.201816:00KBKaczyceWOOchaby
23.09.201816:00KBOchaby0:1 (0:0)Pierściec
30.09.201816:00KBWielkie II5:2 (4:1)Ochaby
07.10.201815:00KBOchaby2:2 (1:2)Górki W.
14.10.201815:00KBRudnik1:2 (1:0)Ochaby
20.10.201815:00KBOchaby2:3 (0:3)Nierodzim

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

25.07.201818:30Ochaby3:7 (1:0,0:6,2:1)Pogórze
05.08.201817:00Kaczyce0:4 (0:1)Ochaby
13.08.201818:30Ochaby5:1 (3:1)Zabrzeg
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1435
2Bełk1530
3Ustroń1529
4Jasienica1529
5Czechowice-Dz.1524
6Tychy II1424
7Łaziska Grn.1523
8Wodzisław1518
9Radziechowy1518
10Racibórz1518
11Goczałkowice1416
12Gaszowice1516
13Wilcza1515
14TSP II1513
15Landek149
16Połomia154
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1742
2Dankowice1738
3Drogomyśl1737
4BKS Stal1735
5Bestwina1733
6Koszarawa Ż.1729
7Puńców1729
8Rekord II1628
9Rajcza1727
10Wisła1725
11Góral1724
12Bestwinka1622
13Jaworze1717
14Zebrzydowice1717
15Chybie179
16Łękawica179
17Pruchna175
18Kończyce M.174
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Kończyce W.1312
11Brenna1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110