PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

GLKS Wilkowice II

Adres: ul. Samotna 12, 43-365 Wilkowice
WWW: http://glks-wilkowice.pl

Prezes: Ryszard Rączka
Kierownik: Dariusz Kanik
Trener: Mirosław Szymura

Rok założenia: 1946
Barwy: Czerwono - Zielono - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion GOSiR w Wilkowicach
Adres stadionu: ul. Kowalska 18, 43-360 Bystra
Pojemność stadionu: 500 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 100m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Łukasz Kurowskibramkarz
2Kacper Pucbramkarz
3Alan Banasikobrońca
4Kacper Chowaniecobrońca
5Marcin Hernasobrońca
6Marek Kolarczykobrońca
7Robert Staniecobrońca
8Dominik Copijapomocnik
9Oskar Filipczakpomocnik
10Daniel Galapomocnik
11Maksymilian Imielskipomocnik
12Adrian Janicapomocnik
13Artur Kliśpomocnik
14Mojżesz Kosmapomocnik
15Arkadiusz Lenkiewiczpomocnik
16Maciej Nikielpomocnik
17Kamil Ujmiakpomocnik
18Kamil Wajdzikpomocnik
19Przemysław Zońpomocnik
20Łukasz Gilowskinapastnik
21Mariusz Wojtylaknapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Maciej Marzec
Maciej Wiewióra
2
Sebastian Kanik
1
Krzysztof Bąk
Dominik Copija
Jarosław Kopacz
Kacper Śleziak

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.08.202016:00KBZabrzeg4:2 (1:2)Wilkowice II
06.09.202010:00KBWilkowice II3:3 (0:0)Godziszka
13.09.202011:00KBCzaniec II0:0 (0:0)Wilkowice II
20.09.202010:00KBWilkowice II6:1 (3:1)Grodziec
26.09.202016:00KBMazańcowice4:1 (2:1)Wilkowice II
04.10.202010:00KBWilkowice II0:1 (0:0)Bujaków
10.10.202015:00KBŁodygowice0:0 (0:0)Wilkowice II
24.10.202015:00KBPorąbka5:1 (2:0)Wilkowice II
07.11.202013:00KBWilkowice II4:1 (2:1)Rybarzowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

01.08.202015:00BKS Stal6:1 (2:0)Wilkowice II
08.08.2020Łękawica IIWilkowice II
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83