TS 1909 Piast Cieszyn

Adres: ul. Aleja Łyska 21
Telefon(y): +48 530 227 801, +48 695 661 924
E-mail: 1909piast@gmail.com

Prezes: Michał Kornecki
Kierownik: Jerzy Romański
Trener: Marek Bakun

Data założenia: 20.06.2016
Barwy: Czerwono - żółto - niebieskie
Adres stadionu:

Sukcesy:

 

Mistrz B Klasy: 2016/2017

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Damian Ferfeckibramkarz
2Samuel Szurmanbramkarz
3Jan Śliwkabramkarz
4Jarosław Bujokobrońca
5Rostislav Grošobrońca
6Maciej Wałachobrońca
7Jakub Bakunpomocnik
8Marek Bakunpomocnik
9Arkadiusz Brachaczekpomocnik
10Bartosz Cębrzynapomocnik
11Krzysztof Dąbrowieckipomocnik
12Filip Durajpomocnik
13Kamil Gabryśpomocnik
14Mikołaj Gaffkepomocnik
15Piotr Gołkapomocnik
16Patryk Jarosińskipomocnik
17Adrian Kiejnigpomocnik
18Jakub Kubiciuspomocnik
19Michał Kubiciuspomocnik
20Jakub Kukuczkapomocnik
21Mateusz Lizakpomocnik
22Dawid Menkapomocnik
23Kacper Pytlińskipomocnik
24Przemysław Romańskipomocnik
25Kamil Sikorapomocnik
26Martin Skácelíkpomocnik
27Robert Szurmanpomocnik
28Jakub Węglorzpomocnik
29Wojciech Wilczekpomocnik
30Michał Bajgernapastnik
31Krystian Płoskonkanapastnik
32Tomasz Szypernapastnik
33Michał Tobiasznapastnik
34Mikołaj Tobiasznapastnik

Najlepsi strzelcy

22
Tomasz Szyper
18
Rostislav Groš
9
Kamil Gabryś
8
Jarosław Bujok
6
Bartosz Cębrzyna
Jakub Kubicius
4
Michał Tobiasz
3
Dawid Janoszek
Jakub Węglorz
2
Arkadiusz Brachaczek
Krzysztof Dąbrowiecki
Filip Duraj
Piotr Gołka
Dawid Menka
1
Jakub Kukuczka
Mateusz Lizak
Martin Skácelík

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201817:00PP1909 Piast1:1 (0:0) k. 4:1Zebrzydowice
12.08.201817:00KAIstebna0:3 (0:3)1909 Piast
15.08.201817:00KA1909 Piast1:0 (0:0)Strumień
18.08.201816:00KAGoleszów3:1 (1:1)1909 Piast
22.08.201817:00PP1909 Piast3:2 (0:2)Kończyce M.
25.08.201817:00KA1909 Piast2:1 (1:0)Hażlach
01.09.201816:00KABąków1:2 (0:1)1909 Piast
05.09.201816:30PP1909 Piast2:3 (0:3)Wisła
08.09.201816:00KA1909 Piast0:1 (0:0)Pogwizdów
16.09.201811:00KAPogórze1:2 (0:1)1909 Piast
22.09.201816:00KA1909 Piast1:2 (0:0)Zabłocie
30.09.201815:00KASkoczów II3:4 (1:2)1909 Piast
06.10.201815:00KA1909 Piast2:0 (1:0)Pielgrzymowice
14.10.201811:00KABrenna1:4 (0:1)1909 Piast
21.10.201815:00KA1909 Piast1:1 (0:1)Kończyce W.
27.10.201815:00KADębowiec2:5 (0:2)1909 Piast
30.03.201914:00KA1909 Piast2:0 (0:0)Istebna
06.04.201915:00KAStrumień3:2 (1:2)1909 Piast
13.04.201915:00KA1909 Piast3:0 (2:0)Goleszów
20.04.201915:00KAHażlach0:4 (0:1)1909 Piast
28.04.201915:00KA1909 Piast9:0 (6:0)Bąków
01.05.201914:00KAPogwizdów0:2 (0:1)1909 Piast
04.05.201916:00KA1909 Piast2:1 (2:1)Pogórze
12.05.201916:00KAZabłocie2:6 (1:2)1909 Piast
18.05.201911:00KA1909 Piast8:1 (1:0)Skoczów II
26.05.201917:00KAPielgrzymowice1:9 (0:5)1909 Piast
01.06.201917:00KA1909 Piast2:2 (2:1)Brenna
09.06.201917:00KAKończyce W.1:4 (0:3)1909 Piast
15.06.201917:00KA1909 Piast6:0 (2:0)Dębowiec

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

14.07.201816:30Puńców6:1 (2:0)1909 Piast
17.07.201818:001909 PiastGoleszów
25.07.201818:00Bestwinka4:1 (1:1)1909 Piast
19.01.201917:001909 Piast1:6 (1:4)Ruptawa
26.01.201915:001909 Piast3:1 (2:1)TJ Bystřice
02.02.201909:001909 Piast1:1 (1:0)Spartak Jablunkov
09.02.201915:001909 Piast1:2 (0:2)SC Smilovice
16.02.201913:001909 Piast2:4 (1:2)Goleszów
23.02.201911:001909 Piast3:0 (3:0)TJ Slovan Horní Žukov
02.03.201913:001909 Piast5:1 (1:0)TJ Sokol Nýdek
09.03.201909:001909 Piast4:9 (2:5)TJ Sokol Hnojník
21.03.201916:30Rudnik3:8 (1:1)1909 Piast
23.03.201915:00Dębowiec0:2 (0:1)1909 Piast
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220