TS 1909 Piast Cieszyn

Adres: ul. Aleja Łyska 21
Telefon(y): +48 530 227 801, +48 695 661 924
E-mail: 1909piast@gmail.com

Prezes: Michał Kornecki
Kierownik: Jerzy Romański
Trener: Marek Bakun

Data założenia: 20.06.2016
Barwy: Czerwono - żółto - niebieskie
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz B Klasy: 2016/2017

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Damian Ferfeckibramkarz
2Břetislav Gradekbramkarz
3Paweł Kleszczbramkarz
4Jarosław Bujokobrońca
5Patryk Fatalskiobrońca
6Rostislav Grošobrońca
7Bartosz Gwiazdaobrońca
8Sebastian Rychlikobrońca
9Sebastian Żyłkaobrońca
10Jakub Bakunpomocnik
11Marek Bakunpomocnik
12Jakub Biernatpomocnik
13Bartosz Cębrzynapomocnik
14Bartłomiej Dąbrowskipomocnik
15Wojciech Dąbrowskipomocnik
16Kamil Gabryśpomocnik
17Mikołaj Gaffkepomocnik
18Aleksander Karpińskipomocnik
19Adrian Kiejnigpomocnik
20Jakub Kubiciuspomocnik
21Michał Kubiciuspomocnik
22Filip Leńskipomocnik
23Mateusz Lizakpomocnik
24Krzysztof Marekwicapomocnik
25Kacper Pytlińskipomocnik
26Przemysław Romańskipomocnik
27Artur Rybkapomocnik
28Kamil Sikorapomocnik
29Martin Skácelíkpomocnik
30Krzysztof Strońskipomocnik
31Jakub Węglorzpomocnik
32Wojciech Wilczekpomocnik
33Patryk Skakujnapastnik
34Tomasz Szypernapastnik
35Michał Tobiasznapastnik
36Mikołaj Tobiasznapastnik
37Pavel Zahatlannapastnik

Najlepsi strzelcy

4
Tomasz Szyper
2
Jarosław Bujok
Kamil Gabryś
Jakub Kubicius
Patryk Skakuj
Jakub Węglorz
1
Jakub Bakun
Rostislav Groš
Sebastian Rychlik
Martin Skácelík
Krzysztof Stroński

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

27.07.201917:00PPKończyce W.3:1 (1:0)1909 Piast
03.08.201917:00LOB1909 Piast3:0 (1:0)Góral
11.08.201915:00LOBRajcza0:1 (0:1)1909 Piast
17.08.201917:00LOB1909 Piast2:3 (1:1)Drogomyśl
24.08.201917:00LOB1909 Piast1:0 (0:0)Milówka
31.08.201916:00LOBGoleszów2:0 (1:0)1909 Piast
07.09.201916:00LOB1909 Piast2:0 (2:0)Pietrzykowice
14.09.201916:00LOBStrumień2:1 (0:0)1909 Piast
21.09.201916:00LOB1909 Piast3:1 (3:1)Żabnica
29.09.201916:00LOB1909 Piast0:2 (0:1)Wisła
05.10.201915:00LOB1909 Piast3:3 (2:0)Pruchna
12.10.201915:00LOBZebrzydowice3:1 (1:0)1909 Piast
19.10.201915:00LOB1909 Piast1:4 (1:1)Łękawica
26.10.201915:00LOBChybie4:2 (1:2)1909 Piast
02.11.201914:00LOB1909 Piast0:2 (0:0)Koszarawa Ż.
09.11.201914:00LOBPuńców3:0 (1:0)1909 Piast

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

10.07.201918:00Międzyrzecze2:3 (0:2)1909 Piast
18.07.201918:001909 Piast5:4 (2:1)Czechowice-Dz. II
20.07.201915:301909 PiastDębowiec
24.07.201918:00Wisła4:2 (3:2)1909 Piast
30.07.201918:30Pogórze1909 Piast
31.07.201918:001909 PiastGarbarnia Kraków U19
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94