LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II

Adres: ul. Kościelna 9, 43-319 Kończyce Wielkie

Prezes: Józef Foltyn
Kierownik: Mirosław Bierski
Trener: Franciszek Bierski, Grzegorz Brychcy

Rok założenia: 2016
Barwy: Niebiesko - Żółte
Nazwa stadionu: Stadion LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (266 miejsc siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Wiesław Wenglarzybramkarz
2Marcin Kapustaobrońca
3Robert Kozłowskiobrońca
4Mateusz Sufaobrońca
5Mieczysław Zorychtaobrońca
6Grzegorz Chmielpomocnik
7Grzegorz Kłóskopomocnik
8Kamil Kominekpomocnik
9Jakub Krauspomocnik
10Łukasz Kwikpomocnik
11Adrian Morawiecpomocnik
12Bartosz Siekierkapomocnik
13Tomasz Stołypomocnik
14Adam Wawrzyczekpomocnik
15Dawid Zorychtapomocnik
16Sebastian Kopelnapastnik
17Krzysztof Kwiknapastnik
18Jacek Stuchliknapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Sebastian Kopel
4
Krzysztof Kwik
3
Marcin Siekierka
2
Dominik Brychcy
1
Mirosław Foltyn
Marcin Kapusta
Damian Kozłowski
Robert Kozłowski
Andrzej Kraus
Marek Kuchejda
Michał Majchrzak
Szymon Stoły

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

26.08.201817:00KBRudnik2:5 (1:2)Wielkie II
02.09.201817:00KBWielkie II1:2 (0:1)Nierodzim
09.09.201816:00KBGolasowice1:6 (1:1)Wielkie II
16.09.201816:00KBWielkie II5:1 (1:1)Iskrzyczyn
23.09.201816:00KBKaczyceWOWielkie II
30.09.201816:00KBWielkie II5:2 (4:1)Ochaby
07.10.201811:30KBPierściec2:1 (1:0)Wielkie II

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

28.07.201817:00Wielkie II7:1 (3:1)LKS Warszowice
04.08.201817:30Wielkie II3:2 (0:2)LKS Korbielów

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Bełk1223
4Ustroń1122
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1211
12Wilcza1211
13Goczałkowice1210
14Gaszowice1110
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1117
10Wisła1317
11Góral1316
12Jaworze1315
13Bestwinka1115
14Zebrzydowice129
15Łękawica138
16Chybie125
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1225
2Pogwizdów1224
31909 Piast1124
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1121
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Pogórze1216
9Istebna1116
10Brenna1212
11Kończyce W.1111
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec127
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Pietrzykowice1124
4Węgierska G.1122
5Lipowa1118
6Radziechowy II1115
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Sopotnia1112
10Zarzecze910
11Gilowice109
12Soła Ż.119
13Leśna108
14Juszczyna115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Kozy816
4Ligota713
5Zabrzeg812
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Jeleśnia920
3Pewel Śl.819
4Czernichów818
5Korbielów916
6Słotwina1014
7Pewel M.913
8Trzebinia1013
9Cisiec1010
10Kocierz109
11TS Przyborów109
12Przyborów100