LKS Wilki Wilcza

Adres: Grzonki 13a, 44-189 Wilcza
Telefon(y): +48 515 286 570
E-mail: wilkiwilcza@podokregzabrze.org
WWW: http://wilkiwilcza.pl

Prezes: -
Kierownik: -
Trener: Witold Czekanski

Rok założenia: 1948
Barwy: Niebieskie
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2015/2016
Wicemistrz A Klasy: 2012/2013
Mistrz B Klasy: 2007/2008

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Damian Matrasbramkarz
2Robert Pietrekbramkarz
3Marcin Bociekobrońca
4Marcin Leszczyńskiobrońca
5Łukasz Saborowskiobrońca
6Jakub Steuerobrońca
7Damian Bartospomocnik
8Sebastian Bocionekpomocnik
9Dawid Boczarpomocnik
10Piotr Buchalikpomocnik
11Maciej Capekpomocnik
12Michał Ćwielongpomocnik
13Dawid Gajewskipomocnik
14Marek Jondapomocnik
15Daniel Jóźwikpomocnik
16Bartosz Krukpomocnik
17Mateusz Lemieszkopomocnik
18Michał Orzeszynapomocnik
19Jakub Podymapomocnik
20Łukasz Rylukowskipomocnik
21Tomasz Tabiśpomocnik
22Mateusz Wiśniowskipomocnik
23Dominik Czekańskinapastnik
24Damian Kraskanapastnik
25Łukasz Szymuranapastnik
26Michał Zielińskinapastnik

Najlepsi strzelcy

20
Dawid Gajewski
11
Michał Zieliński
6
Piotr Buchalik
3
Marcin Leszczyński
Jakub Steuer
2
Dawid Boczar
Michał Orzeszyna
Łukasz Szymura
1
Mateusz Gruszka
Marek Jonda
Łukasz Rylukowski
Tomasz Tabiś
Mateusz Wiśniowski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

12.08.201717:004LWilcza2:1 (0:1)Racibórz
20.08.201718:004LWodzisław0:1 (0:1)Wilcza
26.08.201717:004LWilcza6:2 (0:0)Tychy II
02.09.201716:004LJasienica3:1 (2:0)Wilcza
09.09.201716:004LWilcza0:1 (0:0)Bełk
17.09.201716:004LTSP II1:2 (0:2)Wilcza
30.09.201716:004LLandek4:2 (1:2)Wilcza
07.10.201715:004LWilcza2:1 (0:1)Gaszowice
14.10.201715:004LSkoczów2:1 (0:0)Wilcza
21.10.201715:004LWilcza2:4 (0:2)Goczałkowice
28.10.201714:004LBytom2:1 (0:0)Wilcza
04.11.201713:004LWilcza4:2 (0:1)Ustroń
11.11.201713:004LWilcza1:1 (1:1)Radziechowy
18.11.201711:004LLędziny5:2 (2:2)Wilcza
25.11.201713:304LWilcza2:1 (0:0)Czaniec
24.03.201815:304LWilcza0:0 (0:0)Wodzisław
31.03.201811:004LTychy II2:0 (1:0)Wilcza
07.04.201817:004LWilcza2:0 (2:0)Jasienica
14.04.201817:004LBełk1:2 (0:1)Wilcza
21.04.201817:004LWilcza1:3 (0:1)TSP II
28.04.201817:004LCzaniec0:0 (0:0)Wilcza
01.05.201817:004LWilcza0:0 (0:0)Landek
05.05.201817:004LGaszowice1:4 (0:2)Wilcza
09.05.201818:004LRacibórz0:1 (0:0)Wilcza
12.05.201817:004LWilcza0:0 (0:0)Skoczów
19.05.201817:004LGoczałkowice2:5 (0:2)Wilcza
26.05.201817:004LWilcza1:1 (0:0)Bytom
30.05.201818:004LUstroń6:2 (3:1)Wilcza
02.06.201817:004LRadziechowy5:2 (2:0)Wilcza
09.06.201817:004LWilcza7:3 (4:0)Lędziny
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka2459
2Rekord II2458
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201