KS Spójnia Landek

Adres: Landek 32, 43-394 Rudzica
Telefon(y): +48 338 153 983
E-mail: spojnialandek@beskidzkapilka.pl
WWW: http://spojnialandek.futbolowo.pl

Prezes: Jakub Kubica (do 6.05.2019 r. Wojciech Koźlik)
Kierownik: Jacek Kubica
Trener: Krystian Odrobiński (do 12.06.2019 r. Jan Furlepa, do 1.05.2019 r. Bartosz Woźniak)

Data założenia: 10.07.1992
Barwy: Biało - niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion KS Spójnia Landek
Pojemność stadionu: 200 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 104m. x 63m.

Sukcesy:

Mistrz Ligi Okręgowej: 2012/2013, 2014/205
MIstrz A Klasy: 2006/2007
Mistrz B Klasy: 2003/2004

Puchar Polski (podokręg): 2017/2018
 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Łukasz Krzczukbramkarz
2Tomasz Kupczakbramkarz
3Daniel Gurbiszobrońca
4Szymon Kubicaobrońca
5Adam Matuszobrońca
6Marek Todorskiobrońca
7Mateusz Bernatpomocnik
8Kamil Bezakpomocnik
9Piotr Fortunapomocnik
10Marcin Habdaspomocnik
11Konrad Jakubczykpomocnik
12Kamil Jarośpomocnik
13Dawid Kazekpomocnik
14Patryk Marczyńskipomocnik
15Jakub Mencnarowskipomocnik
16Bartosz Rutkowskipomocnik
17Mateusz Skrobolpomocnik
18Daniel Sobaspomocnik
19Piotr Strączeknapastnik
20Jakub Więziknapastnik

Najlepsi strzelcy

2
Piotr Fortuna
Jakub Więzik
1
Marcin Habdas
Konrad Jakubczyk
Kamil Jaroś
Szymon Kubica
Adam Matusz
Bartosz Rutkowski
Daniel Sobas

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201917:00PPRekord II1:4 (1:2)Landek
10.08.201917:004LLandek1:3 (0:1)Bełk
17.08.201917:004LCzechowice-Dz.1:3 (0:1)Landek
20.08.201917:30PPLandek3:1 (1:1)TSP II
24.08.201917:004LLandek1:1 (1:0)Goczałkowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

13.07.201911:00Wisła1:3 (0:1)Landek
20.07.201912:00Landek1:2 (0:0)Tychy II
24.07.201918:00Landek1:1 (1:0)Podlesianka
27.07.201913:00Landek0:0Mikołów
01.08.201918:00OKS Zet Tychy0:4 (0:2)Landek
03.08.201911:00LandekUnia Kosztowy

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota26
2Grodziec24
3Zabrzeg24
4Kozy13
5Jaworze II13
6Rybarzowice13
7TSP III13
8Czaniec II21
9Bujaków21
10Mazańcowice20
11Godziszka20
12Łodygowice20
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast13
2Dębowiec13
3Wielkie II13
4Rudnik11
5Piast II11
6Górki W.00
7Golasowice10
8Ochaby10
9Kaczyce10