KS Międzyrzecze

Adres: Międzyrzecze Dolne 214, 43-392 Międzyrzecze Górne,
Telefon(y): +48 602 463 925
E-mail: ks.miedzyrzecze@poczta.fm
WWW: http://www.ks.miedzyrzecze.org.pl

Prezes: Zdzisław Szczyrbowski
Kierownik: Bogdan Kalisz
Trener: Arkadiusz Rucki

Rok założenia: 1958
Barwy: Żółto - Zielono - Niebieskie
Nazwa stadionu: Boisko KS Międzyrzecze
Pojemność stadionu: 150 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 100m. x 71m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Machalicabramkarz
2Mateusz Szarekbramkarz
3Ireneusz Szpałekbramkarz
4Robert Basiuraobrońca
5Tymoteusz Durajobrońca
6Kamil Kubiszewskiobrońca
7Szymon Pustelnikobrońca
8Łukasz Szewczykobrońca
9Mateusz Świerkotobrońca
10Damian Wojtasobrońca
11Paweł Wydraobrońca
12Marcin Bebekpomocnik
13Rafał Chudzikpomocnik
14Jakub Denyspomocnik
15Damian Folekpomocnik
16Paweł Kępkapomocnik
17Adrian Malcharpomocnik
18Cezary Romekpomocnik
19Arkadiusz Ruckipomocnik
20Krzysztof Stanisławskipomocnik
21Piotr Buczeknapastnik
22Mateusz Kępkanapastnik
23Szymon Rzeźniczaknapastnik
24Przemysław Szczyrbowskinapastnik
25Szymon Trybałanapastnik
26Krzysztof Walasińskinapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Rafał Chudzik
5
Piotr Buczek
Jakub Denys
4
Arkadiusz Rucki
Szymon Rzeźniczak
3
Damian Folek
Przemysław Szczyrbowski
Szymon Trybała
2
Robert Basiura
Adrian Malchar
Krzysztof Stanisławski
1
Paweł Kępka
Łukasz Szewczyk
Paweł Wydra

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

05.08.201817:00PPLigota1:3 (0:2)Międzyrzecze
11.08.201817:00KAMiędzyrzecze2:3 (1:3)Wapienica
18.08.201817:00KAMiędzyrzecze1:2 (1:0)Wilkowice
22.08.201817:30PPMiędzyrzecze1:4 (0:1)TSP II
25.08.201817:00KAMiędzyrzecze1:3 (1:2)Czechowice-Dz. II
01.09.201817:00KAMiędzyrzecze4:0 (2:0)Bronów
08.09.201817:00KAPisarzowice3:1 (2:1)Międzyrzecze
15.09.201816:00KAMiędzyrzecze1:3 (0:1)Międzybrodzie
22.09.201816:00KABuczkowice5:3 (1:1)Międzyrzecze
29.09.201816:00KAMiędzyrzecze3:1 (2:0)Kobiernice
06.10.201816:00KAGodziszka1:5 (1:2)Międzyrzecze
13.10.201816:00KAMiędzyrzecze2:0 (1:0)Bystra (k. Bielska)
21.10.201815:00KARekord II-:-Międzyrzecze
27.10.201815:00KAMiędzyrzecze5:3 (2:2)Kaniów
03.11.201814:00KAHecznarowice1:2 (0:1)Międzyrzecze
23.03.201915:00KAWapienica1:2 (0:2)Międzyrzecze
31.03.201915:00KAWilkowice2:2 (0:2)Międzyrzecze
07.04.201913:00KACzechowice-Dz. II3:0 (1:0)Międzyrzecze
13.04.201916:00KABronów0:3 (0:2)Międzyrzecze
20.04.201911:00KAMiędzyrzecze1:3 (1:1)Pisarzowice

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

18.07.201817:00BKS Stal2:1 (0:0;2:0)Międzyrzecze
22.07.201811:00Dębowiec0:0Międzyrzecze
25.07.201818:30Międzyrzecze2:0 (0:0)Milówka
26.01.201914:00Drogomyśl4:0 (1:0)Międzyrzecze
02.02.201912:00PruchnaMiędzyrzecze
03.02.201914:00Międzyrzecze2:1 (1:1)Milówka
09.02.201909:00Międzyrzecze2:4 (2:1)BBTS II
16.02.201911:00Jaworze3:4 (2:3)Międzyrzecze
24.02.201917:00Międzyrzecze15:1 (7:0)Zabłocie
28.02.201919:00Międzyrzecze0:4 (0:2)Ligota
02.03.201912:00Pruchna3:3 (3:2)Międzyrzecze
03.03.201916:00MiędzyrzeczeGrodziec
09.03.201915:00Bestwina6:1 (4:1)Międzyrzecze
17.03.201911:00Pierściec1:5 (1:0)Międzyrzecze

Zdjęcia stadionu

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Ustroń2142
2Czaniec2141
3Jasienica2140
4Bełk2140
5Tychy II2138
6Łaziska Grn.2133
7Czechowice-Dz.2131
8Wilcza2127
9Radziechowy2126
10TSP II2125
11Goczałkowice2124
12Wodzisław2122
13Racibórz2122
14Landek2122
15Gaszowice2119
16Połomia217
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów2358
2Drogomyśl2349
3BKS Stal2348
4Dankowice2348
5Bestwina2345
6Rekord II2339
7Puńców2337
8Góral2335
9Koszarawa Ż.2333
10Wisła2332
11Jaworze2329
12Rajcza2328
13Bestwinka2328
14Łękawica2322
15Zebrzydowice2320
16Chybie2317
17Pruchna239
18Kończyce M.234
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień1738
21909 Piast1737
3Goleszów1729
4Pogórze1729
5Pogwizdów1728
6Zabłocie1726
7Pielgrzymowice1725
8Bąków1725
9Istebna1725
10Brenna1719
11Skoczów II1618
12Kończyce W.1614
13Hażlach1711
14Dębowiec179
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1643
2Żabnica1741
3Pietrzykowice1738
4Węgierska G.1632
5Lipowa1625
6Radziechowy II1622
7Zarzecze1720
8Ujsoły1618
9Leśna1617
10Sopotnia1717
11Gilowice1616
12Babia Góra1614
13Soła Ż.1610
14Juszczyna168
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1133
2Kozy1125
3Ligota1119
4Rybarzowice1019
5Bujaków1115
6Zabrzeg1013
7Grodziec1111
8Łodygowice118
9Mazańcowice116
10Kalna 115
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec927
2Wielkie II918
3Nierodzim918
4Iskrzyczyn917
5Ochaby911
6Kaczyce98
7Górki W.88
8Rudnik96
9Golasowice93
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1437
2Czernichów1428
3Pewel Śl.1426
4Jeleśnia1321
5Korbielów1420
6Słotwina1320
7Trzebinia1319
8Cisiec1317
9Pewel M.1116
10TS Przyborów1210
11Kocierz129
12Przyborów110